NECMETTİN SÖĞÜTLÜ TÜM ESNAF VE SANATKARLARI SEÇİMLERE KATILIMA DAVET ETTİ.

Necmettin Söğütlü, "27 Temmuz'da Gerçekleştirilecek Olan Erzurum Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimizin Genel Kurul Seçimleri Gelin Bu Sefer Birlik ve Beraberliğimizi Perçimleyecek Bir Seçim Olsun"

 

Mart ayından bu yana ne zaman yapılacağı kafalarda soru işareti oluşturan Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Genel Kurul seçimi 27 Temmuz tarihinde Saat: 10:30’da gerçekleştirileceği öğrenildi.

Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Necmettin Söğütlü yaptığı açıklama da; Kooperatifimizin Genel Kurul Seçimi 27 Temmuz 2021 tarihinde Saat 10:30’da mevcut yönetimin önümüzdeki günlerde duyuracağı bir adreste gerçekleşecektir.

27 Temmuz Tarihinde Saat: 10.30'da Kooperatifimizin Genel Kurul Seçimini Gerçekleştireceğimiz Bu Seçim Miladımız Olsun...

Erzurum’daki Esnaf ve Sanatkârların ortak kuruluşu olan kooperatifimizin kuruluşundan bu zamana kadar yapılan tüm Genel Kurul Seçimlerinde katılımın yok denilecek kadar az sayıda gerçekleştiğini hatırlatan Necmettin Söğütlü, Bu seçim Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Miladı olsun diyerek sözlerine şöyle devam etti.

Ben ve ekibimde bulunan arkadaşlarımız istiyoruz ki bu sefer diğer genel kurul seçimleri gibi olmasın. Kooperatifimize ortak olan tüm Esnaf ve Sanatkâr arkadaşlarımız bu sefer büyük katılım göstersinler. Tüm Esnaf ve Sanatkarlarımızı 27 Temmuz tarihinde Genel kurul Seçimimizi yapacağımız Salonumuzu hınca hınç doldurmaya ve katılıma Davet Ediyorum.

Gelin hep birlikte Şenlik havasında bir Genel Kurul seçimi gerçekleştirelim diyerek Erzurum'daki Esnaf ve Sanatkar arkadaşlarına seslenen Necmettin Söğütlü, Ortaklarımızla birlikte ortak akılla yönetmeyi hedeflediğimiz Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifinin bu seçimleri Erzurum’daki Esnaf ve Sanatkarların Birlik ve Beraberliğini perçimleyecek bir seçim olsun dedi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Erzurum

04.02.2023

  • İMSAK 05:49
  • GÜNEŞ 07:14
  • ÖĞLE 12:34
  • İKİNDİ 15:18
  • AKŞAM 17:44
  • YATSI 19:04
  • Cumartesi -8.3 ° / -20.8 ° Parçali Bulutlu
  • Pazar -6.6 ° / -15.7 ° Orta kuvvetli veya yogun ve sagnak seklinde kar
  • Pazartesi -1.7 ° / -10.1 ° Orta kuvvetli veya yogun ve sagnak seklinde kar