MEMLEKET PARTİSİ ERZURUM'DA ŞOV YAPTI

Memleket Partisi Erzurum’da tek seferde 519 yeni üye kaydı yaptı. Yarınlar hepimizin sloganıyla yapılan kampanya kapsamında 519 Erzurumlu daha memleket partisini tercih etti.

 

Memleket Partisi Erzurum’da tek seferde 519 yeni üye kaydı yaptı.

Partiye yeni katılan üyelere İnci düğün salonunda yapılan programla rozetleri takılırken çoğunluğun gençlerden olması dikkatleri çekti.

"Z" Kuşağı olarak adlandırılan gençlerin Salondaki heyecanları gözlerinden okunuyordu.

Programa İl Yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkanları, gazeteciler ve çok sayıda Partili katıldı.

 

 

Programda bir konuşma yapan Memleket Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş, "Erzurum'da her geçen gün Memleket sevdalılarının sayısı artıyor. Bir çığ gibi büyüyoruz. Göreve geldiğimizde bir avuç inanmış insandık. Şimdi sayımız binleri buldu. Unutmayın yol inanmış insanlarla yürünür. Mustafa Kemal'de kurtuluş için yola çıktığında etrafında silah arkadaşları dışında kimse yoktu. O Mustafa Kemal öyle bir ateş yaktı ki dünya durdukça sönmeyecek. Bizde Genel Başkanımızla bu yola çıktığımızda bir avuç inanmış insandık. Şunu bilin bir avuç inanmış insan dünyayı değiştirir. Yeter ki inanın. Şimdi burada bu inanmışlığın muhteşem tablosuyla karşı karşıyayız. 500 Memleket sever, bizimle Genel Başkanımızla yol yürümek için partimize katılıyor. Bizlere yoldaş oluyor. Şunun bilinmesini isterim ki bu arkadaşlarımız,iktidarın nimetlerinden yararlanmak için değil , servetlerine servet katmak için değil , gül yaprakları ile döşenmiş yollarda yürümeye değil, zora talip oldular. Bu arkadaşlarımızın, Yüreklerinin ne kadar büyük olduğunun, ne kadar inanmış olduğunun kanıtıdır. Hepsini yüreğinden öpüyorum. Sizin bu katılımınız sadece bizim için değil tüm memleket için çok kıymetli. İnanın bizler çok kısa bir zamanda bu ülkeyi yöneteceğiz. Yolsuzluğa, yoksulluğa  yasaklara itiraz eden bizler , ülkenin aydınlık yarınları olacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Başaracağız Başaracağız Başaracağız..." dedi.

Konuşmaların ardından yeni üyelere rozetleri takıldı. 

 

Rozet Takma töreninin ardından Salonu dolduran Partililer ve Gençler saatlerce halaylar çekerek, oynayarak doyasıya eğlendi.  


Anahtar Kelimeler: MEMLEKET PARTİSİ ERZURUM' YAPTI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Erzurum

04.02.2023

  • İMSAK 05:49
  • GÜNEŞ 07:14
  • ÖĞLE 12:34
  • İKİNDİ 15:18
  • AKŞAM 17:44
  • YATSI 19:04
  • Cumartesi -8.3 ° / -20.8 ° Parçali Bulutlu
  • Pazar -6.6 ° / -15.7 ° Orta kuvvetli veya yogun ve sagnak seklinde kar
  • Pazartesi -1.7 ° / -10.1 ° Orta kuvvetli veya yogun ve sagnak seklinde kar