Melih Kırkpınar Mehmet Emin Öz'ü Yerden Yere Vurdu...!

ERKHABER TV’de Sinan Özçaylak ile Soruyorum programına konuk olan Erzurum İyi Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar, AK Partili milletvekillerine “neden sesiniz çıkmıyor” diye seslendi ve açıklamalarda bulundu.

 

“Mehmet Emin Öz benim için ölüdür!”

Geçtiğimiz günlerde hakkında bir takım haberler çıkan ve ulusal basında da yer alan AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz hakkında Melih Kırkpınar’a bir soru yöneltildi. Bu soru “Partinin adına alınan arabayı şoförünün üzerine yaptığı iddaa ediliyor.” bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? oldu.

Kırkpınar “Bir kaç ay önce den itibaren benim için Mehmet Emin Öz bir siyasi meftadır, siyaseten benim için ölüdür. Ölü bir insan hakkında pek konuşmak istemiyorum, buna ironi mi diyorsunuz ne diyorsunuz?, bu adam siyasette başarısız olduğu gibi yolunu bulmada da başarısız bir insandır. Diğer insanlar milyon dolarlar ile uğraşırken bu adam 2 arabanın peşine düşüp rezil rüsva olmuş ve onu da kılıfına uyduramamıştır.  Bu kardeşimiz galiba galeri açmayı düşünüyor, bir insan kendi kendini bu kadar rezil edemez kaç günden beridir bir açıklama yapıp cevap veremiyor, 85 milyonun hakkını yiyor benim hakkımı yiyor, 2 araba alıyor şoförünün üzerine yapıyor, siz vatandaşın dertleriyle ilgilenmiyorsunuz bunlar umrunuz da değil. Alttan alttan bir şeyleri götürme peşindesiniz, bir iddaa daha var danışmanım araştıyor, gerçeklik payı var ise bununda hesabını Mehmet Emin Öz’den sorarız.” dedi.

“Recep Akdağ Dilini Yutmuş!”

Daha önceden Recep Akdağ’a seslenmiştin diyen Kırkpınar, Recep Akdağ’a “Babanız olsa çıldırırdı isyan ederdi bin tane makamı ve milletvekiliğini elinin tersiyle iterdi bir şeyler söylerdi ama bizim Recep Akdağ dilini yutmuş.” dedi.

“Selami Altınok ve İbrahim Aydemir’den ses yok.”

Sözlerine devam eden Kırkpınar, AK Parti Erzurum Milletvekili olan Selami Altınok ve İbrahim Aydemir’e de seslendi. Kırkpınar “Selami Altınok’dan ve İbrahim Aydemir’den ne Zehra Taşkesenoğlu hakkında ya da Mehmet Emin Öz hakkında hiç bir ses yok.” dedi.

“Efkan Ala ben sizi ciddi bir devlet adamı olarak bilirim!”

Sözlerine devam eden Erzurum İyi Parti İl Başkanı Kırkpınar, Efkan Alaya seslendi. Kırkpınar “Ben sizi ciddi bir devlet adamı olarak bilirim, ciddi de bir siyasetçisiniz bir Erzurumlu olarak partilerimiz ayrı olabilir bakanlık yaptınız bu güne kadar hakkınızda en ufak birşey duymadım. Devlet adamlığınız da ciddisiniz siyasette de ciddisiniz, siz bunlara neden ses çıkarmıyorsunuz, size özellikle parantez açtım, Recep Akdağ’a söyledim, Selami Altınok’a söyledim, İbrahim Aydemir’e söyledim ama size parantez açıyorum Efkan Ala siz benim gözüm de eğriye eğri doğruya doğru diyecek bir insansınız neden bunlara çıkıp isyan etmiyorsunuz, özellikle Efkan Ala’dan bir haykırış bekliyorum tabi ki ismini zikrettiğim diğer vekillere de sesleniyorum.” dedi.


Anahtar Kelimeler: Melih Kırkpınar Mehmet ' Yerden Vurdu...!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Erzurum

08.02.2023

  • İMSAK 05:45
  • GÜNEŞ 07:10
  • ÖĞLE 12:34
  • İKİNDİ 15:22
  • AKŞAM 17:48
  • YATSI 19:08
  • Çarşamba -8.6 ° / -18.8 ° Orta kuvvetli veya yogun ve sagnak seklinde kar
  • Perşembe -9.2 ° / -20.3 ° Parçali Bulutlu
  • Cuma -9.1 ° / -20.8 ° Parçali Bulutlu