Erzurum

20.08.2022

  • İMSAK 03:52
  • GÜNEŞ 05:24
  • ÖĞLE 12:23
  • İKİNDİ 16:09
  • AKŞAM 19:13
  • YATSI 20:39

HAKTAN ÖMEROĞLU ARI GİBİ ÇALIŞIYOR

AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, neredeyse her gün teşkilat mensuplarıyla bir araya geliyor. Yarın seçim varmış gibi çalışan Ömeroğlu, ilçesini boş bırakmıyor.

 

AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, başta mahalle başkanları olmak üzere, teşkilat mensuplarıyla sürekli toplantılar yapıyor. Hüseyin Avni Ulaş ve Müftü Solakzade Mahalle teşkilatlarıyla bir araya gelen Haktan Ömeroğlu, " Bizim güçlü Türkiye, güçlü Erzurum sevdamız var. Genel Başkanımız, Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a verdiğimiz bir sözümüz var. Güçlü Türkiye, güçlü Erzurum İdealimize ulaşmak için yılmadan, yorulmadan, gece gündüz, demeden hep birlikte çalışacağız, başaracağız" dedi. 

Palandöken İlçesinde sahada çalışan mahalle başkanları ile bir araya gelen İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, vatandaşların mahalle temsilcilerine ilettikleri sıkıntılarını çözmek  talepleri yerine getirmek için teşkilat mensuplarıyla sürekli mesai yapıyor.

Yarın seçim varmış gibi çalışan Ömeroğlu, Hüseyin Avni Ulaş ve Müftü Solakzade Mahalle temsilcileriyle bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmasında Ömeroğlu, " Bizler yorulmak bilmeden bu millet için çalışan, canını dişine katan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın lideri olduğu AK Parti mensuplarıyız. 2002'den beri halkın umudu olan bir partinin mensuplarıyız. Vatandaşın umudu olmak büyük bir sorumluluk gerektirir. Bu sorumluluğun bilincinde olarak, erdemini koruyan, hakikat çizgisinden uzaklaşmayan sizlerin omuzlarında bu dava 20 yıldır süre geldi. Hemde sadece içerden değil, dışardan da her türlü müdahaleye, psikolojik harekata, tezvirata, entrikaya karşı. 

Sizlerin azmi, kararlı duruşu ile idealimiz olan bölgesinde güçlü Türkiye, Ülkesinde güçlü Erzurum hayaline bizleri ulaştıracaktır. Dünyada yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen, Cumhurbaşkanımız liderliğinde gerçekleşen, reformlar, icraatler, hizmetler ülkemizi çağ atlatırken, bizler yerimizde duramayız. Büyük Türkiye hayaline ulaşmak için gece demeden, gündüz demeden, yılmadan yorulmadan çalışmalıyız. 

Bizler hakikati haykırmak, mazlumun umudu olmak için varız. Bizler hainlere, karanlık güçlere karşı mücadelenin adı olan bir partinin mensuplarıyız. Bu bilinçle hareket etmek zorundayız.

Dünden daha çok çalışmalıyız, hainlerin, iş birlikçilerin, dış güçlerin oyununu bozmak, güçlü Türkiye hayalini akamete uğratmak isteyenlerin tuzaklarına düşmemek için, sabırla gayretimizi sürdürmeliyiz. Bu çabanız, yüz yıllar sonra bile hatırlanacak bir çaba olacaktır. Bundan kuşkunuz olmasın." dedi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Cumartesi 26.9 ° / 12.3 ° Moderate rain
  • Pazar 30.2 ° / 14.1 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 29.5 ° / 13.4 ° kırık bulutlar
Anahtar Kelimeler: HAKTAN ÖMEROĞLU ÇALIŞIYOR