BU ÇAĞRI SOYUNDA VE SUYUNDA ERZURUM YAZAN HERKESE

Erzurumspor FK’nın ‘’Küllerimizden doğuyoruz’’ kampanyasının lansmanı yapıldı.

BU ÇAĞRI SOYUNDA VE SUYUNDA ERZURUM YAZAN HERKESE

 

Kampanya ile elde edilecek kaynak sayesinde transfer tahtasını açmayı hedeflediklerini belirten Erzurumspor FK Başkanı Ahmet Dal, ‘’Ya küllerimizden doğacağız ya da daha sıkıntılı günlere gireceğiz" dedi.Ü

İbrahim Erkal Kültür Merkezi salonunda gerçekleşen lansmanda, önce milli takımın Almanya’da ki çeyrek final ve grup zaferlerinin görüntüleri yayınlandı. Daha sonra Erzurumspor ile ilgili 10 dakikalık bir video gösterime girdi. TRT spikeri Ömer Ergedik’in seslendirdiği video büyük ilgi gördü. Özellikle merhum sanatçı İbrahim Erkal’in görüntülerinin yayınlanması salonda duygusal anlar yaşattı.

Kulüp Başkanı Ahmet Dal açılış konuşması yaparak kampanya ile ilgili bilgiler verdi. Elde edilecek kaynak sayesinde transfer tahtasını açmayı hedeflediklerini söyleyen Dal, ‘’Ya yeniden küllerimizden doğacağız ya da daha sıkıntılı günlere gireceğiz. Amacımız daha iyi yerlere gelmek. Yardım eden herkesin isimlerini sosyal medya hesaplarımızdan açıklayacağız. Onursal başkanımız Mehmet Sekmen’in büyük desteğini gördük, görmeye de devam edeceğiz’’ dedi. Dal, üç aşamalı kampanyanın devamının geleceğini söyleyen Ahmet Dal, eski logoya da kavuşacağı müjdesini verdi. 


Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in de konuşma yaptığı ‘’Küllerimizden doğuyoruz’’ yardım kampanyasının lansmanında Kulüp Başkanı Dal tarafından sahneye davet edilen Erzurumspor FK teknik direktörü Hakan Kutlu, ‘’Bu benim üçüncü sezonum olacak. Ama bu sezonda benim gönlümden şampiyonluk geçiyor’’ derken, salondan alkış aldı. Kampanyaya 100 bin lira olan özel formadan alarak destek olan Kutlu’nun yanı sıra futbolculardan Mustafa Yumlu ile Eren Tozlu da sahneye çıktı ve forma alarak desteğini gösterdi. 


Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile birlikte yan yana gelen Vali Mustafa Çiftçi de kampanyaya bir forma alarak destek olduğunu açıkladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile AK Parti İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu ve MHP İl Başkanı Yardımcısı Cihan Aksakal da 1’er forma ile kampanyaya katıldıklarını açıkladılar.


Erzurumspor FK yönetimi tarafından 100 bin lira karşılığında satılması maksadıyla tasarlanan özel forma da tanıtıldı. Ön yüzünde Atatürk, Nene Hatun ve İbrahim Erkal’in yer aldığı, arka yüzünde de tarihi mekanların siluetlerinin olduğu kahverengi tonlu forma, toplantıya katılanlara video olarak gösterildi. Formalar, tasarım olarak büyük beğeni topladı. Bu formaların satışı ile kulübe maddi kaynak temini hedefleniyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Erzurum

22.07.2024

  • İMSAK 03:12
  • GÜNEŞ 04:58
  • ÖĞLE 12:26
  • İKİNDİ 16:21
  • AKŞAM 19:45
  • YATSI 21:24
  • Pazartesi 26.8 ° / 12.5 ° Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı
  • Salı 26.5 ° / 13.4 ° Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı
  • Çarşamba 26 ° / 13 ° Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı