Erzurum

12.08.2022

  • İMSAK 03:40
  • GÜNEŞ 05:17
  • ÖĞLE 12:25
  • İKİNDİ 16:14
  • AKŞAM 19:24
  • YATSI 20:53

ATİLLA DÖLEKLİ'NİN İSMİNİN YAŞATILMASI İÇİN PASİNLER'DE YAPIMI DEVAM EDEN CAMİ'NİN TAMAMLANDIKTAN SONRAKİ HALİNİN PAYLAŞILDIĞI VİDEO GÖZ KAMAŞTIRIYOR

AĞABEYİ GÜRKAN DÖLEKLİ'NİN KATKILARIYLA VE BAŞKAN AHMET DÖLEKLİ'NİN DESTEKLERİYLE ATİLLA DÖLEKLİ'NİN İSMİNİN YAŞATILMASI İÇİN PASİNLER'DE YAPIMI DEVAM EDEN CAMİNİN TAMAMLANDIKTAN SONRAKİ HALİNİN PAYLAŞILDIĞI VİDEO GÖZ KAMAŞTIRIYOR

 

31 Mart 2019 Mahalli Seçimlerinin gerçekleştirildiği gün elim bir trafik kazası sonrası hayatını kaybeden Pasinler'in sevilen simalarından Rahmetli Hacı Saffan Dölakli'nin oğlu Atilla Dölekli'nin vefat haberi tüm Pasinler halkı başta olmak üzere Erzurum ve Türkiye Genelinde yaşayan milyonlarca sevenini yasa boğmuştu.

Pasinler'de seçim çalışmaları esnasında geçirdiği elim bir trafik kazası sonrası hayatını kaybeden Atilla Dölekli'nin isminin yaşatılması için tüm maddi ve manevi imkanlarını seferber eden Ağabeyi Gürkan Dölekli, Kardeşi Volkan Dölekli ve Sahibi oldukları Güven Holding'in Ortağı Hayrettin Coşkun beyefendi'nin girişimleri üzerine harekete geçen Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, İlçe Merkezi'nin hemen girişinde belirlenen nokta da Cami inşaatının yapılması için kolları sıvadı.

Rahmetli Atilla Dölekli'nin Ağabeyisi Gürkan Dölekli ve Kardeşi Volkan Dölekli'nin Caminin inşası için gerekli tüm maddi imkanları seferber etmesi üzerine geçtiğimiz aylarda temeli atılan Atilla Dölekli Cami'nin önceki gün yapımı tamamlandıktan sonraki halinin nasıl olacağını gösteren video'yu yine Pasinler Belediye Başkanı Sayın Ahmet Dölekli sosyal medya hesabından paylaştı. Başkan Ahmet Dölekli'nin yapmış olduğu paylaşım sonrası izlenme rokorları kıran video izleyenlerin ve takipçilerin adeta gözlerini kamaştırdı.

Atilla Dölekli'nin Pasinler ve Pasinler halkına karşı olan sevgisi herkes tarafından o dünyasını değiştirdiği güne kadar biliniyordu.

Atilla Dölekli yaşamı boyunca Pasinler'in gelişmesi ve kalkınması için tüm imkanlarını seferber etmiş, tabir-i cazise doğana beşik ölene tabut olmuştur.

Bugün geldiğimiz nokta da görüyoruz ki, Atilla Dölekli Pasinler'in gelişmesinde ve kalkınmasında yaşamı boyunca vermiş olduğu mücadeleye, dünyasını değiştirdikten sonra da Pasinler'in girişinde yapımına başlanan ve önümüzdeki günlerde yapımı tamamlanacak olan isminin yaşatılacağı Cami'nin Pasinler'in görselliğine değer katacak bir eserle daha katkı sağlayacak.

O herkesin ATO Babasıydı.

Şimdi bu haberi okurken bir kez daha yad ettiğimiz; kimimizin kardeşi, kimimizin dostu, kimimizin arkadaşı, kimimizin büyüğü, kimimizin küçüğü olan Atilla Dölekli ve bu Cami'nin yapımında emeği geçen herkesin cümle ölmüşlerinin ruhuna bir Fatiha Okumasını istiyoruz.  

Ruhun Şad Mekanın Cennet Olsun ATO BABA

İşte Atilla Dölekli'nin İsminin yaşatılması için yapımına başlanan ve önümüzdeki günlerde yapımı tamamlanacak olan Atilla Dölekli Cami'nin yapımı tamamlandıktan sonraki görselinin paylaşıldığı video:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Cuma 34.2 ° / 15.9 ° Açık hava
  • Cumartesi 35 ° / 16.1 ° Açık hava
  • Pazar 34.1 ° / 16.4 ° Açık hava