ARZEN ÇİFTLİĞİ MODERN TESİSLERİNİ PAYLAŞTI

ARZEN ÇİFTLİĞİ, HAYVAN REFAHININ EN ÜST DÜZEYDE OLDĞu DOĞAL VE SAĞLIKLI ÇİFTLİKLERİNİ ERZURUMLU HEMŞERİLERİYLE PAYLAŞTI

ARZEN ÇİFTLİĞİ MODERN TESİSLERİNİ PAYLAŞTI

 

Erzurum'un Güvenilir Markası Arzen Dondurmaları ve Kılıçoğlu Pastaneleri kendi Besi Çiftliği olan Arzen Besicilik Çiftliğinde bu yıl ilk kez Kurban Stışına başladı.

Her bütçeye uygun kurbanlıkları alıcılarının beğenisine sunan Arzen Besicilik, Dileyenler için Kesim hizmeti de veriyor.

Pasinler Yolu Üzerinde bulunan Uzunahmet Köyündeki Arzen Besicilik, Hayvan Refahının en üst düzeyde olduğu, doğal ve sağlıklı Besi Çiftliğinin görüntülerini ve yol güzergahını ilk kez sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı.

Ayrıca Arzen Çiftliği Kurban kesecek olan vatandaşlarımızın en büyük sorunu olan “NEREDE KESECEĞİZ” derdine de son vermek için bir duyuruda bulundu.

İslami Kurallara Uygun Temiz ve Hijyenik Kesim Yapıldığı aynı zamanda da kesim ve parçalama hizmetinin de bulunduğunu açıklayan Arzen Besicilik Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kılıçoğlu, Türkiye'nin Her yerinden 444 36 15 Numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak vekalet usulüyle de Kurban satışı yaptıklarının müjdesini verdi.

Yemlerinde sentetik herhangi bir katkı olmaksızın yaylada beslenen tüm sağlık kontrolleri veteriner hekimler tarafından yapılan kurbanlıklar, yaklaşan Kurban Bayramı ile birlikte Erzurumlu hemşerilerinin tercihine sunulduğunu duyuran Murat Kılıç, Kurbanlık kesimleri İşletmemizin Özel et kesimhanesinde veteriner kontrolü altında, uzman kasaplar eşliğinde İslami şartlara göre hijyenik olarak yapılmaktadır dedi.

Ayrıca yine 444 36 15 Numaralı Telefon Numarasından Arzen Besiciliğe ulaşarak bilgi alabilir ve gezip görmek için randevu alabilirsiniz.

ARZEN ÇİFTLİĞİNİN HAYVAN REFAHININ EN ÜST DÜZEYDE OLDĞu DOĞAL VE SAĞLIKLI ÇİFTLİKLERİNİ İZLEMEDEN KURBAN ALMAYIN:

İŞTE ARZEN ÇİFTLİĞİNİN MODERN TESİSLERİ VE NASIL ULAŞABİLECEĞİNİZE YARDIMCI OLACAK O PAYLAŞIM:

 

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Erzurum

21.07.2024

  • İMSAK 03:10
  • GÜNEŞ 04:57
  • ÖĞLE 12:26
  • İKİNDİ 16:21
  • AKŞAM 19:46
  • YATSI 21:25
  • Pazar 24.1 ° / 10.1 ° Güneşli
  • Pazartesi 26.8 ° / 12.5 ° Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı
  • Salı 26.5 ° / 13.4 ° Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı