25 ÇAT SPOR KULÜBÜNDEN HAYIRSEVER İŞADAMIMIZ CAVİT KILIÇ'A ZİYARET

25 Çat Spor Teknik Direktörü Celil Demir önceki gün İstanbul'da yaşayan Erzurumlu hayırsever işadamımız Cavit Kılıç'ı ziyaret etti.

 

İstanbul Sultangazi’nin başarılı spor kulüplerinden İstanbul 25 Çat Spor Teknik Direktörü Celil Demir önceki gün İstanbul'da yaşayan Erzurumlu hayırsever işadamımız Cavit Kılıç'ı ziyaret etti.

İstanbul'da yaşamasına rağmen her fırsatta başta İlçesi Çat olmak üzere Erzurum'un tüm ilçe ve köylerinde yaptığı hayır işleriyle ismi öne çıkan Hayırsever işadamımız Cavit Kılıç, İstanbul Sultangazi'de başarılı bir grafik çizen 25 Çat spor'un Teknik direktörü Celik Demir'in kendisini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Çocukların ve gençlerin, topluma daha faydalı bireyler olabilmesinin bir yolunun da sporla ilgilenmesinden geçtiğini ifade eden Çat'lı Hayırsever işadamımız Cavit Kılıç, spora her zaman önem verdiğini, toplumumuzda sağlıklı bireylerin yetişmesi için özellikle çocukların ve gençlerin, sporla ilgilenmesini sağlamak adına desteklememiz gerekli diye konuştu. 

25 Çat Spor Kulübünün başta şehrimizin Güzide İlçesi Çat'ı İstanbul'da en iyi şekilde temsil etmesini beklediklerine dikkat çeken Cavit Kılıç, “Bizim önceliğimiz her zaman Erzurumspordur. Bu geçlerimizi maddi manevi desteklersek onların milli kademelerde dünya çağında yıldızlar olacağına inanıyorum. Erzurumsporumuzun yıllardır kanayan yarası olarak bilinen alt yapı sorununa da merhem olacağına inandığım 25 Çat Spor kulübü bünyesinde yetişen sporcularımızın önümüzdeki günlerde şehrimizin takımı olan Erzurumspor'a da alt yapı desteği olacağı kanaatindeyim. 25 Çat Spor Teknik Direktörü Celil Demir'in bizleri ziyareti çok memnun edici olmuştur. 25 Çat Spor'a müsabakalarında başarılar dilerim” dedi.

Öte yandan 25 Çat Spor Kulübü Teknik Direktörü Celil Demir, Hayırsever işadamımız Cavit Kılıç'ın şehrimiz ve ilçemiz Çat'da yapmış olduğu hayır işlerinin takipçisiyiz. Kendisini bu hassasiyetinden ötürü kutluyoruz. 25 Çat Spor'a da bugüne kadar vermiş olduğu maddi ve manevi desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz diyerek Cavit Kılıç'ın isminin yazılı olduğu 25 numaralı formayı hediye etti.

 

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Erzurum

05.02.2023

  • İMSAK 05:48
  • GÜNEŞ 07:13
  • ÖĞLE 12:34
  • İKİNDİ 15:19
  • AKŞAM 17:45
  • YATSI 19:05
  • Pazar -6.6 ° / -15.7 ° Orta kuvvetli veya yogun ve sagnak seklinde kar
  • Pazartesi -1.7 ° / -10.1 ° Orta kuvvetli veya yogun ve sagnak seklinde kar
  • Salı -2.3 ° / -10.7 ° Orta kuvvetli veya yogun ve sagnak seklinde kar