"ZAMANSIZ HAVLAYAN KÖPEK EVE HIRSIZ GETİRİR" DERLER
"ZAMANSIZ HAVLAYAN KÖPEK EVE HIRSIZ GETİRİR" DERLER
Tarih: 19.10.2015 03:32:45
Sedat Peker

Kıymetli Dostlarım;

Gerçek patronları dışarılarda olan doğan ve paralel Yapı Medyası son günlerde sizlerinde dikkatini çekeceği üzere şahsıma olan saldırılarını var güçleriyle çoğaltmış durumdalar.

Sizlerin huzurunda kendilerine teşekkür ediyorum. Çünkü bu sayede şahsıma karşı olumlu veya olumsuz herhangi bir duygu beslemeyen birçok insan bu gruplara karşı olan nefretlerinden dolayı şahsıma ekstradan sevgi duymaya başladılar.

Kıymetli Dostlarım, Kelebek Operasyonu sırasında evime yapılan polis baskınında el koyulan ancak şahsıma teslim edilmeyen domuz avına ait görüntülerim ve de arkadaşlarla kan kardeş olurken makara yaptığımız birkaç kelimeyi içeren görüntüler paralel yapının polisleri tarafından sosyal medyada paylaşılmaya başlamış. Yine onlara sizin huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. Ben bu görüntüleri dilekçe yazıp kendilerinden istemiştim. Onlar bana; "Depoda bulunamamıştır." diye cevap vermişlerdi. Şimdi ise yayınlayarak 15 sene evvelki anılarımı izlememi tekrardan sağladıkları için kendilerine teşekkür ederim.

paralel polislerin hangi namussuzluklarını yazayım bilmiyorum ki... Şimdi de bana Valilik tarafından koruma kararı verildiğine dair yazıyı basına sızdırarak sosyal medyada paylaşıma açmışlar. Benim espirili bir dille bu konulara yaklaştığıma bakmayın. Aslında her iki olayda da yaptıkları kanunen suç. Gerçi onlar akıllarını üst akla ipotek ettikleri için, onların görev anlayışı ve suç anlayışının sınırları TÜRK Ceza Kanunu ile belirlenmiyor maalesef.

Kıymetli Dostlarım, bilinen tüm terör örgütlerinin hücre evlerinde şahsıma ait suikast amaçlı bilgiler çıktığı için İstanbul Valiliği adına şahsıma tebligatta bulunuldu. Bu durumda prosedür gereği TÜRKİYE CUMHURİYETİ Devleti vatandaşı olan herkese bu koruma kanunu fiiliyatta uygulamak zorundalar. Eğer ki uygulamazlarsa YÜCE ALLAH korusun bir saldırı anında şahsımın veya o an yanımda olan birilerinin canına heder gelirse kanunen bundan İstanbul Valiliği ve Valilik adına görev yapan koruma şube müdürlüğü sorumlu olacaktır.

Yani benim kara kaşıma, kara gözüme veya boyuma posuma bakılarak bu karar alınmamıştır. Bu kanuni bir zorunluluktur. Zaten alınan koruma kararı gereği basında yer aldığı gibi 2 değil, 1 polis memurunu içermektedir. Ayrıca 24 saate dayalı bir koruma kararı da söz konusu değildir.

Evden çıktığım zamanlarda telefon açarak şu saatte çıkacağım diye bilgi verebileceğim bir koruma kararıdır. Bu anlattıklarımdan da anlayacağınız üzere sembolik olarak niteleyebileceğimiz bir karardır. YÜCE ALLAH korusun ileride başıma bir şey gelirse devlet yetkililerini kanunen soruşturma dışında tutabilecek bir koruma kararıdır.

Sizde takdir edersiniz ki bir yerlere gittiğim zamanlarda on binlerce insan tarafından karşılanıyorum. Ne kadar iyi niyetli olursa olsun, ne kadar görevine aşık olursa olsun, bir polis memurunun bu durumda yapabileceği (on binlerce kişinin arasında) maalesef ki pek bir şey yoktur.

Birde şu konuya değinmek isterim. Bana diyorlar ki sen nasıl mafyasın? Mafya,polis koruması kabul eder mi ?Bende onlara diyorum ki ulan ALLAH´ın gerizekalıları bu bile benim mafya olmadığımın en basit örneğidir.Gizlimin saklımın olmadığının en basit göstergesidir. Senelerdir hakkımda hiçbir suçlama ve tahkikatın yapılmadığını görmüyor musunuz?

paralel yapının gazetecilerine de şunu özellikle söylemek isterim. Aramız iyi olduğu dönemlerde paralel yapının polislerinin koruma kararına bile ihtiyaç duymadan ekip otolarıyla eşlik ederek beni gideceğim yerlere götürdüklerini acaba ne çabuk unuttular. Bu haberleri yazan paralel yapı gazetecileri size bir atasözü ile nasihatte bulunmak isterim; ´Zamansız havlayan köpek eve hırsız çağırır.´ derler büyüklerimiz.

Afedersiniz ama kıçınızda tarihin her dönemine ait bir karış pislik varken (çok affedersiniz) böyle saçma sapan haberler yapmayın. Benle ilgili bu tip haberler yapacağınız zamanlarda ise size yukarıda nasihat olarak verdiğim atasözünü aklınızdan sakın ola çıkarmayın!!!

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
SEDAT PEKER

Anahtar Kelimeler: ZAMANSIZ, HAVLAYAN, KÖPEK, HIRSIZ, GETİRİR, DERLER
Yazarın Diğer Yazıları
SAYIN DEVLET BAHÇELİ´NİN GERÇEĞİ (21 Haziran 2018 - Perşembe)
FARELİ KÖYÜN KAVALCILARINA DİKKAT EDİN (28 Nisan 2018 - Cumartesi)
GAZİ MAHALLESİ VE ÇARŞI GRUBUNUN DAVETİ (04 Ekim 2017 - Çarşamba)
FATİH ALTAYLI´YA CEVABIMDIR (02 Ekim 2017 - Pazartesi)
BAZEN İKİ REKAT NAMAZ KILIP GİTMEK GEREKİR (28 Ağustos 2017 - Pazartesi)
BİR PALYAÇONUN HAYALİNE CEVABIMDIR (10 Ağustos 2017 - Perşembe)
ONLARI MUTLAKA KORUMALIYIZ (08 Ağustos 2017 - Salı)
ÜLKEMİZDEKİ SURİYELİLER GERÇEĞİ (07 Temmuz 2017 - Cuma)
KUŞLAR KAFESE GİRİNCE (18 Ocak 2017 - Çarşamba)
SON DÖNEMEÇ SON ŞANS (27 Temmuz 2016 - Çarşamba)
MUHSİN YAZICIOĞLU KİMDİR DİYE SORAN OLURSA; (23 Haziran 2016 - Perşembe)
Reza Zerrab´ın Yakalnma Hikayesi (29 Mart 2016 - Salı)
Sedat Peker Yazdı (14 Aralık 2015 - Pazartesi)
BAYIRBUCAKTAKİ ZULÜMLER HEPİMİZİN ESERİ (23 Kasım 2015 - Pazartesi)
DEVLETİN RUHUNU ASLA KÜÇÜMSEMEYİN (29 Ekim 2015 - Perşembe)
İT İTLİĞİNİ ELBET YAPACAK (20 Ekim 2015 - Salı)
Sayın Kılıçdaroğlu´na Cevabımdır (14 Ekim 2015 - Çarşamba)
AKBABALARA YEM OLMAYACAĞIZ (16 Eylül 2015 - Çarşamba)
Kendimizi Kandırmanın Alemi yok (07 Eylül 2015 - Pazartesi)
Çocukluğumun Bayramlarında Mezar Çapalamak (18 Temmuz 2015 - Cumartesi)
BİR UMUTTUR YAŞAMAK (14 Temmuz 2015 - Salı)
Tüm Dostlarla Rize´de Buluşacağız! (08 Temmuz 2015 - Çarşamba)
BİR UMUTTUR YAŞAMAK! (28 Haziran 2015 - Pazar)
Sayfa:
BİZE ULAŞIN!

/resimler/2015-3/27/0251129723971.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erzurum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:43 07:28 12:27 14:51 17:09 18:41