Cicili Bicili Aydınlarımıza Yeni Görevleri Tevdi Edilmiştir Artık
BİR UMUTTUR YAŞAMAK!
Tarih: 29.6.2015 03:49:40
Sedat Peker

Kıymetli Dostlarım,

Bir önceki gün ışid´in (deaş), farklı ülkelerle yapmış olduğu kanlı eylemleri okuyarak ve dinleyerek, maalesef ki hepimizin canı sistemli olarak sıkıldı.

Geçen sene Mart ayında cezaevinden ilk çıktığım günlerde, ülkemizdeki hemen hemen herkes, ışid´e (deaş) karşı sempati beslemekteydi. Ben bu konu ile ilgili yazdığım ilk yazıda, Işid (deaş) isimli örgüt, kutsal dinimizin inananlarının içine sokulmuş bir virüstür demiştim. Ayrıca da ışid´in (deaş), bir Siyonist projesi olduğunu yazımın içine özenle eklemiştim.

Kendini milliyetçi, ülkücü, dindar olarak tanımlayan birçok arkadaşımız, bu yaklaşımım yüzünden beni eleştirmişlerdi. Onlar pkk ile savaşıyorlar. Sen onlar hakkında nasıl böyle yazı yazarsın? Diye bana söylenmişlerdi. Bu sözü söylemekten gerçekten hoşlanmıyorum. Ancak zaman beni gene haklı çıkardı (Onlara herkes sempati ile bakarken ben onların bir virüs olduğunu söylemiştim.).

Sınırımıza pkk´nın Suriye kolu olan pyd´yi yerleştirip orada bir kürt devleti oluşturma isteklerine, ülkemizin her kesiminden sert tepkiler gelince (Bu yüzden büyük bir dirençle karşılaşacaklarını anlayınca), ışid´in (deaş) perde arkasından iplerini tutan eller, tekrardan devreye girerek bu eylemleri yaptırdılar.

Avrupa´nın göbeğinde ışid (deaş) militanları, kafa keserek tüm avrupanın bir anda nefretini ortaya çıkardılar. Ortadoğu´daki Şii camilerini de bombalatarak, tüm Şii dünyasının bir anda nefretini köpürttüler ve bu eylemler sayesinde, ayrıca da bölgedeki ılımlı Sünni yapıların kalbine, büyük korku tohumları ekildi.

AK Parti seçimi kazanmasın diye pkk´nın takım elbise giymiş hali olan hdp´ye oy vermeye ikna olan cicili bicili aydınlarımız, süslü zenginlerimiz, sahte tarikatlarımız, önümüzdeki günlerde yeni bir hikayenin bu eylemler zincirinin sayesinde yazılımını başlatacaklar.

Bu hikaye şudur; Avrupa ülkeleri diyecekler ki Avrupa Birliği ile üyelik görüşmeleri yapan TÜRKİYE´ye ışid ile sınır komşusu olacağına, orada mutlaka kürt devleti kurulsun. Bölgedeki yüz milyonlarca Şii, bizim dini inançlarımıza %100 düşman olan bu manyak örgüt orada olacağına, Şiiliğe ılımlı yaklaşan bir kürt devletinin orada olması, bizim için çok daha iyidir, diyecektir.

Tabi ki projenin son halkası olan bizim ülkemizdeki cicili bicili aydınlar, ve sahte cemaatçiler, ışid´in (deaş), bizim sınır komşumuz olmasındansa bizim sınırımızda kürt devleti olması yüz bin kat iyidir, diyecekler.

Kuzey Irak´ta kürt devleti kurulması konusunda son derece istekli olan Amerika ve İsrail Kuzey Irak´ın, TÜRKİYE´ye yakınlaşmasından sonra bu istekli halinden vazgeçmiştir. Şu anda ise Suriye sınırında bir kürt devleti oluşturmanın gayreti içersine girmişlerdir.

Önümüzdeki günlerde ışid´in (deaş) daha vahşi eylemlerini, hep beraber beklemeliyiz ( Yukarıdaki satırlarda anlattığım algının beynimize iyice yerleşmesi için.). Hem Suriye sınırında kurulması düşünülen kürt devleti hem de Ortadoğu coğrafyasındaki egemen güçlerin başka politikaları için Işid (DEAŞ) vahşetini anahtar olarak önümüzdeki günlerde sıkça kullanacaklar.

Kıymetli Dostlarım, ben dahil, size kim dindar olduğunu, milliyetçi olduğunu söylerse söylesin, hemen inanmayın. Önce yaptıklarına bakın. Eğer yaptıkları ile söyledikleri uyuşmuyorsa o kişi bensem bile bir dakika düşünmeden kalbinizden ve beyninizden söküp atın.

Hem dindarım hem milliyetçiyim diyeceksiniz hem de ışid (deaş) militanları, TÜRKİYE´den geçerek bu eylemleri yaptı, diye durmadan yayın yapacaksınız.!!! Bu yapılanlara YÜCE ALLAH razı gelmeyecektir ve tabi ki kulları da bu gelişmelere rıza göstermeyecektir. Nasıl olacağını gerçekten tam olarak bilmiyorum. Ancak hem dışımızdaki hem içimizdeki hainlere rağmen, bu cendereden çıkacağımızı adım gibi biliyorum ve inanıyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Yazarın Diğer Yazıları
SAYIN DEVLET BAHÇELİ´NİN GERÇEĞİ (21 Haziran 2018 - Perşembe)
FARELİ KÖYÜN KAVALCILARINA DİKKAT EDİN (28 Nisan 2018 - Cumartesi)
GAZİ MAHALLESİ VE ÇARŞI GRUBUNUN DAVETİ (04 Ekim 2017 - Çarşamba)
FATİH ALTAYLI´YA CEVABIMDIR (02 Ekim 2017 - Pazartesi)
BAZEN İKİ REKAT NAMAZ KILIP GİTMEK GEREKİR (28 Ağustos 2017 - Pazartesi)
BİR PALYAÇONUN HAYALİNE CEVABIMDIR (10 Ağustos 2017 - Perşembe)
ONLARI MUTLAKA KORUMALIYIZ (08 Ağustos 2017 - Salı)
ÜLKEMİZDEKİ SURİYELİLER GERÇEĞİ (07 Temmuz 2017 - Cuma)
KUŞLAR KAFESE GİRİNCE (18 Ocak 2017 - Çarşamba)
SON DÖNEMEÇ SON ŞANS (27 Temmuz 2016 - Çarşamba)
MUHSİN YAZICIOĞLU KİMDİR DİYE SORAN OLURSA; (23 Haziran 2016 - Perşembe)
Reza Zerrab´ın Yakalnma Hikayesi (29 Mart 2016 - Salı)
Sedat Peker Yazdı (14 Aralık 2015 - Pazartesi)
BAYIRBUCAKTAKİ ZULÜMLER HEPİMİZİN ESERİ (23 Kasım 2015 - Pazartesi)
DEVLETİN RUHUNU ASLA KÜÇÜMSEMEYİN (29 Ekim 2015 - Perşembe)
İT İTLİĞİNİ ELBET YAPACAK (20 Ekim 2015 - Salı)
Sayın Kılıçdaroğlu´na Cevabımdır (14 Ekim 2015 - Çarşamba)
AKBABALARA YEM OLMAYACAĞIZ (16 Eylül 2015 - Çarşamba)
Kendimizi Kandırmanın Alemi yok (07 Eylül 2015 - Pazartesi)
Çocukluğumun Bayramlarında Mezar Çapalamak (18 Temmuz 2015 - Cumartesi)
BİR UMUTTUR YAŞAMAK (14 Temmuz 2015 - Salı)
Tüm Dostlarla Rize´de Buluşacağız! (08 Temmuz 2015 - Çarşamba)
BİR UMUTTUR YAŞAMAK! (28 Haziran 2015 - Pazar)
Sayfa:
BİZE ULAŞIN!

/resimler/2015-3/27/0251129723971.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erzurum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:43 07:28 12:27 14:51 17:09 18:41