TEŞEKKÜRLER AYDOĞAN SÜER
ERZURUM´A KAZANDIRDIĞIN BU FESTİVALDEN ÖTÜRÜ BU ŞEHİR SANA HEP MİNNETTAR KALACAK
Tarih: 15.3.2019 00:15:43

 

 

MNG Yönetim Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Dr. Aydoğan Süer´in uluslar arası girişimleri ile ilk kez geçtiğimiz yıl hayata geçirilen ve büyük ses getiren Doğu Anadolu Alışveriş Festivali-DAF, bu yıl 2. kez düzenleniyor. İlk yıl 70 bin İranlı turistin şehre gelmesine vesile olan organizasyon bu yıl 100 bin turist ağırlayacak. 

MNG Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Aydoğan Süer´in girişimleri ile Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi´nde hayata geçirilen Doğu Anadolu Alışveriş Festivali DAF, bu yıl ikinci kez düzenleniyor. Gelenekselleşmesi planlanan uluslar arası alışveriş festivali, 22-23 ve 24 Mart tarihleri arasında Erzurum´a Türkiye ve yurt dışından gelecek konukları, renkli etkinlikler ve cazip indirimler eşliğinde keyifle alışveriş yapmaya davet ediyor. 
22 Mart´ta Taş Mağazalar; 23 ve 24 Mart´ta ise MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi´nde hayata geçirilecek festivalde; büyük indirimler, sürpriz hediyeler, konserler ve eğlenceli yarışmalar, ziyaretçilere unutulmaz saatler yaşatacak. Okan Karacan´ın sunacağı zengin etkinlik programı, Asgar Saed ve Dadaşlar Fasıl Ekibi´nin konserleri ile, İran ve Türk ezgilerini bir araya getiren kültürel bir buluşma niteliğinde Başta İran olmak üzere yakın coğrafyadan ülkemize gelen ziyaretçilere ulaşabilmek için iki dilde dev afişler hazırlandı. Doğu Anadolu Alışveriş Festivali´ne sayılı günler kaldığı için, Erzurum sokaklarında bu coşkuyu hissetmek mümkün! 

İlki, Erzurum ve çevre illerden büyük ilgi gören Doğu Anadolu Alışveriş Festivali-DAF, geçtiğimiz yıl 70 bin İranlı turisti ağırladı. DAF ile birlikte ilk kez bir Doğu kentimiz, uluslar arası boyutta bir alışveriş festivaline ev sahipliği yaptı. Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi tarafından düzenlenen ve 3 gün süren Doğu Anadolu Alışveriş Festivali (DAF), İran´dan, 70 bin ziyaretçiyi ağırladı. Doğu´nun en büyük alışveriş merkezinde yüzde 70´lere varan indirimler, ikramlar, sıra geceleri ve mehteran takımına ek olarak kent merkezinde ve mağazalarda sıcak bir ilgiyle karşılanan İranlılar, Erzurum´u çok sevdi. Tur şirketleri ile gerçekleştirilen anlaşmalar sayesinde bundan böyle karayolu ile farklı şehirlere giden turistler, Erzurum´da alışveriş molası verecekler. Bu yıl yine konserler ve yarışmalar ile son derece eğlenceli geçecek olan festivalin hedefi, Erzurum dışı illerden gelecek ziyaretçilere ek olarak, 100 bin yabancı konuğu Erzurum´a çekmek. 

Kentte Festival Coşkusu Başladı 

Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi´nde alışveriş festivali demek, 180 seçkin markadan, sürpriz hediye ve promosyonlar demek! Sevilen sunucu Okan Karacan başta olmak üzere, şehre festival için gelen ünlü sanatçılar ve renkli konserler ve yarışmalar da Erzurum MNG´yi ilgi odağı haline getiriyor. Bu yıl da yöresel el sanatları ve lezzetlerin tanıtımı için şehirdeki esnaflara geniş bir açık alan ayıran AVM, hem Türk hem de yabancı konuklarını özenle ağırlamaya hazırlanıyor. 

Yurt dışında da etkin şekilde tanıtılan DAF, İran´da billboardlar, yazılı medya ve radyolardaki duyurular ve sosyal medyada beğeni topluyor. Festival sayesinde yerel lezzetleri ve geleneksel sanatları tanıtarak satış yapma şansını yakalayan kent merkezindeki esnaf da DAF´ın gördüğü ilgiden çok memnun. Erzurum MNG Yönetimi tarafından yapılan üst düzey uluslar arası görüşmeler ve anlaşmalar neticesinde, İran´dan karayolu ile gelen turistler, şehirde 2 buçuk saat alışveriş ve dinlenme molası veriyorlar. Böylece Erzurum, kış sporları dışında farklı bir alanda da yabancı turistle buluşma fırsatını yakalıyor. Her aşamada festival organizasyonunu destekleyen yerel yöneticiler ise şehrin tanıtılmasına, Türk kültürünün paylaşılmasına ve ticaretin canlanmasına vesile olan festivalin geleneksel hale getirilmesini desteklemekte 

Türk ve İranlı Sanatçılar, Aynı Festivalde Buluşuyor 

Bu yıl da festival programı, devlet protokolü ve milletvekillerinin geniş katılımı ile gerçekleştirilecek bir davet ile başlayacak. Ekranların sevilen isimlerinden Okan Karacan´ın sunacağı festivalde, Türk ve yabancı ziyaretçilere yapılan ikramlar arasında kadayıf dolması ve sıra gecelerinin yıldızı çiğköfte gibi Doğu´ya özgü lezzetler var. Dadaşlar Fasıl Ekibi de Nevruz bayramı vesilesiyle tatile çıkan İranlı turistler için ilgi çekici bir program hazırladı. 
Hedef, başta İranlı konuklar olmak üzere hem Türkiye´den hem de yakın coğrafyadan konukların şehirde daha fazla zaman geçirmesini sağlamak. Erzurum´u kayak merkezi Palandöken´in ötesinde, bir kültür ve alışveriş rotası olarak da gündeme getirmesi hedefleniyor. Amaç, şehrin ticari yaşam ve turizmdeki potansiyelini tam anlamıyla kullanabilmek 

Süer: Turizmde Başarının Yolu, Şehirleri Marka Haline Getirebilmek 

DAF Projesini oluşturan ve hayata geçirilmesini sağlayan MNG Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Aydoğan Süer, Erzurum´un turizm potansiyelini yükseltmek için var gücüyle çalışan değerli bir yönetici. “Artık turizmde başarının yolu, her şehrin kendini marka haline getirebilmesinden geçiyor” diyen Süer, bu yıl 2. kez düzenlenecek DAF için şunları söyledi: 

Türkiye için turizm her zaman önemli ama özellikle bu yıl, ülkemizin turizm açısından çok büyük şansa sahip olduğunu düşünüyorum. Erzurum, geçmişte Palandöken Kayak Merkezi dışında, turizmdeki bu pastanın çok dışında kalıyordu. Bizim MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi olarak ilk hedefimiz; tarihi güzelleri, doğası, mert insanları ve canlı ticari yaşamı ile Erzurum´u da turizmde söz sahibi illerimiz arasına katabilmek. 
Festival için önümüzdeki süreçte yeni ülkeler ile benzer ticari ve kültürel ilişkiler geliştirmek için görüşmeler yapmayı planlıyoruz. Şehirdeki halk ve yerel yönetimlerle iyi bir entegrasyonun bir sonucu olarak, Doğu Anadolu Bölgesi´nde geçtiğimiz yıl ilk defa bir alışveriş festivali, komşu illerin yanı sıra dış ülkelerden de misafir ağırladı. Etkinlik kapsamında sevilen sanatçılarımız, Nevruz´a denk gelen bu özel dönemde, İran ve Türkiye´yi sıcak bir ortamda buluşturdu. Kültürel açıdan son derece etkili bir kutlama olan sıra geceleri ve “Doğu´nun çelik başı, Erzurum´un Dadaşı” diyen türküler eşliğinde Erzurum Bar Ekibi´nin coşkusu, büyük alkış aldı. İlk yıl yapılan festival başarılı olunca, bu yıl 2. kez yaptığımız organizasyonda hedefimizi 100 bin turiste çıkarttık ve bu hedefimizi de yakalayacağımıza inanıyoruz. 

Erzurum MNG olarak büyük, ferah, bakımlı ve iyi işletilen bir alışveriş merkeziyiz. Tümü Erzurum´dan ve çoğu genç olmak üzere yaklaşık 2 bin kişiye iş imkânı sağlayarak yola çıktık. Yıl boyunca köy okullarından, şehrin şanlı tarihini tanıtmaya varıncaya kadar pek çok sosyal sorumluluk projesi ve etkinlik gerçekleştiriyoruz. Kış olimpiyatlarından okçuluğa, sporun her türünde gençlerimizin yanındayız. İyi bir alışveriş merkezi olmanın ötesinde, böylesi bir festival ile şehrin ticari yaşamına katkı sağlayabildiğimiz için mutluyuz. Amacımız, Erzurum´u Türk ekonomisinde daha üst lige çıkartmak. 
Yeni Etkinlikleri De Kaçırmayın 

Doğu´nun en büyük alışveriş merkezi olan Erzurum MNG, açıldığı günden bu yana çok sevildi. Erzurum´un ticari ve kültürel yaşamına canlılık getiren işletme, ilk yılında bile milyonlarca kişiyi ağırladı. Yılın her mevsiminde coşkulu organizasyonlara imza atan alışveriş merkezi; düzenlediği konserler, çocukların gözdesi Tema Parkı, son teknoloji ile donatılmış sineması, spor salonu ve özel günlere yönelik ilginç programları ile daima canlı. Önümüzdeki aylar için yine renkli etkinlikler hazırlayan Erzurum MNG; 23 Nisan, 19 Mayıs ve Ramazan için görkemli bir takvim oluşturarak, ailelere ve şehre okumak için gelen öğrencilere büyük şehirde yaşamanın konforunu sunuyor. 

Baharı dört gözle bekleyen Erzurumlular ve 22-24 Mart tarihlerinde şehre gitme fırsatı olanlar, Doğu Anadolu Alışveriş Festivali´ne davetli. 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: TEŞEKKÜRLER AYDOĞAN SÜER
RECEP TAYYİP ERDOĞAN´A ERZURUM´DAN SESLENİYORUZ!
RECEP TAYYİP ERDOĞAN´A ERZURUM´DAN SESLENİYORUZ!
SAYIN CUMHURBAŞKANIM! ERZURUM´DA SENİN KURMUŞ OLDUĞUN VE HALEN GENEL BAŞKANLIĞINI YÜRÜTTÜĞÜN AK PARTİ´NİN İÇERİSİNDE HAK ETMEDİĞİ MEVKİ VE MAKAMLARA SENİN SAYENDE GELİP BUGÜN İSE SANA İHANET İÇERİSİNDE OLANLAR VAR...!
ERZURUM´DA HİÇ KİMSENİN YAPTIĞI YANINA KALMAYACAK
ERZURUM´DA HİÇ KİMSENİN YAPTIĞI YANINA KALMAYACAK
ERZURUM´DA HİÇ KİMSENİN YAPTIĞI YANINA KALMAYACAK
ERZURUM´DA AK PARTİ İÇERİSİNDEKİ AKP´LİLER BEL ALTI KAMPANYALAR YÜRÜTÜYOR
ERZURUM´DA AK PARTİ İÇERİSİNDEKİ AKP´LİLER BEL ALTI KAMPANYALAR YÜRÜTÜYOR
AK PARTİ İÇERİSİNDEKİ AKP´LİLER BEL ALTI KAMPANYALAR YÜRÜTÜYOR
AK PARTİ´NİN ERZURUM´DAKİ İL VE TÜM İLÇE TEŞKİLATLARINDA GÖREV ALAN YÖNETİCİLERİN TAMAMININ MORAL VE MOTİVASYONLARI İL BAŞKANI MEHMET EMİN ÖZ SAYESİNDE EN DÜŞÜK SEVİYELERDE SEYREDİYOR
AK PARTİ´NİN ERZURUM´DAKİ İL VE TÜM İLÇE TEŞKİLATLARINDA GÖREV ALAN YÖNETİCİLERİN TAMAMININ MORAL VE MOTİVASYONLARI İL BAŞKANI MEHMET EMİN ÖZ SAYESİNDE EN DÜŞÜK SEVİYELERDE SEYREDİYOR
AK PARTİ´NİN ERZURUM´DAKİ İL VE TÜM İLÇE TEŞKİLATLARINDA GÖREV ALAN YÖNETİCİLERİN TAMAMININ MORAL VE MOTİVASYONLARI İL BAŞKANI MEHMET EMİN ÖZ SAYESİNDE EN DÜŞÜK SEVİYELERDE SEYREDİYOR
ORHAN BULUTLAR PALANDÖKEN BELEDİYESİ´NDE NEYİ DİZAYN EDİYOR?
ORHAN BULUTLAR PALANDÖKEN BELEDİYESİ´NDE NEYİ DİZAYN EDİYOR?
ORHAN BULUTLAR PALANDÖKEN BELEDİYESİ´NDE NEYİ DİZAYN EDİYOR?
CUMHUR İTTİFAKI AZİZİYE´DE NE YAPACAK?
CUMHUR İTTİFAKI AZİZİYE´DE NE YAPACAK?
AZİZİYE´DE NELER OLUYOR? KİM ÖNDE? BU TAHMİNİ HERKES YAZSIN BİR KENARA! CUMHUR İTTİFAKI AZİZİYE´DE NE YAPACAK?
YAKUTİYE´DE MAHMUT UÇAR MI? YOKSA ALPER EMİNOĞLU MU?
YAKUTİYE´DE MAHMUT UÇAR MI? YOKSA ALPER EMİNOĞLU MU?
SEÇİME 12 GÜN KALA YAKUTİYELİ SEÇMEN KARARINI VERMİŞ GİBİ
ERZURUM´DA SEÇİMLER ÖNCESİ İHANET ÖN PLANDA
ERZURUM´DA SEÇİMLER ÖNCESİ İHANET ÖN PLANDA
SÖZDE MÜTEAHHİTLER, PANTOLON KATLAMACILARI AT HIRSIZLARI BU SEÇİMDE MECLİS ÜYESİ LİSTELERİNDE KENDİLERİNE YER BULAMAYINCA ÇAREYİ PARTİLERİNE VE LİDERLERİNE İHANET ETMEKTE BULDULAR
TARİH SENİ AFFETMEYECEK ALİ KORKUT
TARİH SENİ AFFETMEYECEK ALİ KORKUT
TARİH SENİ AFFETMEYECEK ALİ KORKUT
MEHMET SEKMEN KAZANIRSA ERZURUM KAZANIR? MAHMUT UYKUSUZ KAZANIRSA ERZURUM NE KAYBEDER?
MEHMET SEKMEN KAZANIRSA ERZURUM KAZANIR? MAHMUT UYKUSUZ KAZANIRSA ERZURUM NE KAYBEDER?
MEHMET SEKMEN KAZANIRSA ERZURUM KAZANIR? MAHMUT UYKUSUZ KAZANIRSA ERZURUM NE KAYBEDER?
MERAL AKŞENER ERZURUM´A GELDİĞİNDE BUHARA HASTANESİ CİVARLARINDA OFİSİ BULUNAN İŞADAMINI NEDEN ZİYARET ETTİ?
MERAL AKŞENER ERZURUM´A GELDİĞİNDE BUHARA HASTANESİ CİVARLARINDA OFİSİ BULUNAN İŞADAMINI NEDEN ZİYARET ETTİ?
MERAL AKŞENER ERZURUM´A GELDİĞİNDE BUHARA HASTANESİ CİVARLARINDA OFİSİ BULUNAN İŞADAMINI NEDEN ZİYARET ETTİ?
İYİ PARTİ PALANDÖKEN İLÇE BAŞKANI ALPARSLAN YAPAĞI ERZURUM HALKINA HAKARET ETME CESARETİNİ NERDEN ALIYOR?
İYİ PARTİ PALANDÖKEN İLÇE BAŞKANI ALPARSLAN YAPAĞI ERZURUM HALKINA HAKARET ETME CESARETİNİ NERDEN ALIYOR?
İYİ PARTİ PALANDÖKEN İLÇE BAŞKANI ALPARSLAN YAPAĞI ERZURUM HALKINA HAKARET ETME CESARETİNİ NERDEN ALIYOR?
ALKIŞLAR NACİ CİNİSLİ İÇİN
ALKIŞLAR NACİ CİNİSLİ İÇİN
İYİ PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLİ NACİ CİNİSLİ SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSIMINDA AŞKALE AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ. VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ "PARTİMİZ VE GÖRÜŞÜMÜZ NE OLURSA OLSUN HEPİMİZ KARDEŞİZ. HEPİMİZİN BAYRAĞI AYNI ÇOK ŞÜKÜR" DEDİ
İYİ PARTİ ÇOK İDDİALI OLDUĞU PALANDÖKEN´DE ÇOK GERİDE
İYİ PARTİ ÇOK İDDİALI OLDUĞU PALANDÖKEN´DE ÇOK GERİDE
CANAN UÇAR ÇOK ÖNDE BAŞLADIĞI SEÇİM YARIŞINI SANKİ ÇOK GERİDE BİTİRECEK GİBİ! NEDEN Mİ?
ERZURUMSPORU DOĞRADILAR
ERZURUMSPORU DOĞRADILAR
ERZURUMSPORU DOĞRADILAR
"ERZURUM ESNAFI KAN AĞLARKEN ISPARTA´DAN ESNAF GETİRMEK BU ŞEHRE İHANETTİR"
"ERZURUM ESNAFI KAN AĞLARKEN ISPARTA´DAN ESNAF GETİRMEK BU ŞEHRE İHANETTİR"
Rasim Fırat, Ali Korkut´un gider ayak yaptığı bu girişim yenilir yutulur cinsten değil.
Cuma Hutbesi - 15 Mart 2019
Cuma Hutbesi - 15 Mart 2019
15 Mart 2019 tarihli, "Çanakkale Zaferi ve Birlik Ruhu" konulu cuma hutbesi yayınlandı.
MURAT ALTAY YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRDI
MURAT ALTAY YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRDI
Erzurum´da işyerinin elektrik faturalarını ödeyemediği için elektrik sayacını söküp götüren Elektrik dağıtım şirketine isyan eden Erurumlu vatandaş Murat Altay, Yetkililerden yardım talep etti.
ERZURUM´DA İTTİFAKIN KALESİ AZİZİYE
ERZURUM´DA İTTİFAKIN KALESİ AZİZİYE
Muhammed Cevdet Orhan, 31 Mart yerel seçimlerinde oy oranını da yüzde 83 olarak belirledi.
ŞENKAYA´DA DSP ADAYI SERHAT CAN EŞ İTTİFAKLARA KARŞI ÖNDE GİDİYOR
ŞENKAYA´DA DSP ADAYI SERHAT CAN EŞ İTTİFAKLARA KARŞI ÖNDE GİDİYOR
Erzurum´un Şenkaya ilçesinde DSP´den Belediye Başkan Adayı olan Serhat Can Eş, İttifaklara karşı Şenkaya´da halkımızın teveccühüyle büyük bir oy farkıyla seçimleri kazanacağız dedi.
MAHMUT UÇAR "Esnaflar Gönül Belediyeciliğinden Yana"
MAHMUT UÇAR "Esnaflar Gönül Belediyeciliğinden Yana"
Seçim çalışmaları kapsamında Sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Cumhur İttifakı Yakutiye Belediye Başkan Adayı Mahmut Uçar, esnafın gönül belediyeciliğinin yanında olduğunu söyledi.
Mehmet Sekmen; ´Erzurum Bugün Nüfus Artışını Konuşuyor´
Mehmet Sekmen; ´Erzurum Bugün Nüfus Artışını Konuşuyor´
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Abdurrahmangazi Mahallesi´ndeki TOKİ konutlarında ikamet eden vatandaşlarla bir araya geldi.
Meral Akşener´den büyük gaf: Yakında Trump da bana geçirir... Twit atarsa
Meral Akşener´den büyük gaf: Yakında Trump da bana geçirir... Twit atarsa
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, son seçim mitinginde ABD Başkanı Donald Trump ile ilgili büyük bir gaf yaptı. Akşener´in bu gafı sosyal medyada gündem oldu.
ERZURUMSPOR TRABZONSPOR MAÇI ALİ PALABIYIK´IN
ERZURUMSPOR TRABZONSPOR MAÇI ALİ PALABIYIK´IN
Spor Toto Süper Lig´in 26. haftasında oynanacak karşılaşmalarda görev alacak hakemler belli oldu.
‘Beka mücadelesinden galip çıkacağız´
‘Beka mücadelesinden galip çıkacağız´
Erdoğan, “CHP ve ittifak bunlar bayraklarımızı yakıyor biz Cumhur İttifakı olarak tankların önünde bayraklarımızla duruyoruz, farkımız bu. İşte 31 Mart bunun için bir beka meselesidir. Bu beka mücadelesinden hep birlikte galip çıkacağız.” diye konuştu.
Canan Uçar, "Yüreğinde Palandöken Olan Herkes Bizimle"
Canan Uçar, "Yüreğinde Palandöken Olan Herkes Bizimle"
İYİ Parti Palandöken Belediye Başkan Adayı Canan Uçar, "Palandöken Evimiz, Herkesi Bekleriz" dedi
AHMET DAVUTOĞLU ERZURUM´DA KİMLERLE TEMASTA
AHMET DAVUTOĞLU ERZURUM´DA KİMLERLE TEMASTA
Eski Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU´nun seçim sonrası kurmayı planladığı parti yavaş yavaş somutlaşırken, Davutoğlu´nun Erzurum´da 2 isim ile temasa geçtiği haber merkezimize ulaşan bilgiler arasında.
Yerel seçim, erken genel seçime neden olur mu?
Yerel seçim, erken genel seçime neden olur mu?
AK Parti´nin bazı büyük kentleri kaybetmesi ya da AK Parti-MHP ittifakının yüzde 50 altında kalması erken genel seçim talebine neden olur mu?
Muhsin Murat Bingül ve Aliye Zeynep Bingül´e yapılan haksızlıklara Kim Dur Diyecek?
Muhsin Murat Bingül ve Aliye Zeynep Bingül´e yapılan haksızlıklara Kim Dur Diyecek?
Fransa´da Yapılan 2019 INAS´ta “Gurur Kaynaklarımızın Adeta Madalyaları Farklı Uygulama Sonucu Gasp Edilmiştir"
MUHAMMED CEVDET ORHAN İDDİALI KONUŞTU, REKOR KIRACAĞIZ
MUHAMMED CEVDET ORHAN İDDİALI KONUŞTU, REKOR KIRACAĞIZ
AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı ve Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, "Aziziye´yi rekor bir farkla kazanacağız" dedi.
Muhsin Murat Bingül ve Aliye Zeynep Bingül´e yapılan haksızlıklara Kim Dur Diyecek?
Muhsin Murat Bingül ve Aliye Zeynep Bingül´e yapılan haksızlıklara Kim Dur Diyecek?
Fransa´da Yapılan 2019 INAS´ta “Gurur Kaynaklarımızın Adeta Madalyaları Farklı Uygulama Sonucu Gasp Edilmiştir"
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ OLALI ŞEHİRLE HİÇ BU KADAR BÜTÜNLEŞMEMİŞTİ
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ OLALI ŞEHİRLE HİÇ BU KADAR BÜTÜNLEŞMEMİŞTİ
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı ve yönetimi, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Erzurum Şubesini ziyaret etti.
Mahmut Uçar´dan Tıp Bayramı mesajı
Mahmut Uçar´dan Tıp Bayramı mesajı
AK Parti Yakutiye Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Uçar, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
ERZURUM ESNAFININ SABRINI MI SINIYORSUNUZ BEYLER?
ERZURUM ESNAFININ SABRINI MI SINIYORSUNUZ BEYLER?
SEÇİMLERE GÜNLER KALA YAKUTİYE KENT MEYDANINI ISPARTA FİRMASINA KİRALAYARAK YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI AÇTIRMAK KİMİN AKLINA GELDİ?
WhatsApp o hesapları kapatacak!
WhatsApp o hesapları kapatacak!
Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp pek çok kullanıcıyı yakından ilgilendiren bir karara imza attı
ORHAN, CUMHUR İTTİFAKI AZİZİYE İÇİN TEMİNATTIR
ORHAN, CUMHUR İTTİFAKI AZİZİYE İÇİN TEMİNATTIR
Aziziye Belediye Başkanı ve Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Cumhur İttifakı, Aziziyemizin geleceği adına en büyük teminattır.
 ‘2019 Yılı En İyi 100 Lise´ sıralamasını açıkladı
‘2019 Yılı En İyi 100 Lise´ sıralamasını açıkladı
Milli Eğitim Bakanlığı, ‘2019 Yılı En İyi 100 Lise´ sıralamasını yayımladı. Erzurum´da eğitim-öğretim hizmeti veren 1 okul listeye girmeyi başardı.
Mahmut Uçar, 1 Nisan Yakutiye İçin Bir Bahar Olacak
Mahmut Uçar, 1 Nisan Yakutiye İçin Bir Bahar Olacak
AK Parti Yakutiye Belediye Başkan Adayı Mahmut Uçar, "31 Mart´ta Yakutiye Belediyesinde AK Parti Bayrağının Dalgalanmaya Devam Edeceğinden Hiçbir Tereddütümüz Yok"
Aylığa etkisi olmayan primlerin iadesi mümkün mü?
Aylığa etkisi olmayan primlerin iadesi mümkün mü?
Bir kişinin iki farklı statüde aynı anda sigortalı olması ve prim ödemesi halinde, ödenen primlerden yalnızca geçerli statüde olanları emekli aylığına yansıtılıyor. Aylığa etkisi olmayan primler iade alınabiliyor
CANAN UÇAR HIZINI KESMİYOR
CANAN UÇAR HIZINI KESMİYOR
İYİ Parti Palandöken Belediye Başkan Adayı Canan Uçar, "31 Mart´ta kucaklaşalım ve bunlara bir ders verelim"
Cumhurbaşkanı Erdoğan´dan muhalefete anket göndermesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan´dan muhalefete anket göndermesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ´Büyük Sivas Buluşması´nda konuştu. Erdoğan, "Muhalefet sabah akşam bir başka anket firmasıyla seçim falı açarken, biz haftanın 7 günü sahadayız, sokaktayız, insanımızın arasındayız." dedi.
Meral Akşener, ´Cumhurbaşkanını ele dövdürmeyiz´
Meral Akşener, ´Cumhurbaşkanını ele dövdürmeyiz´
Haberaks TV ekranlarında Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara´nın sunduğu Farklı Bakış programına canlı yayın konuğu olan Meral Akşener, ´İYİ Parti´nin Genel Başkanı ve Meral Akşener olarak söylüyorum; Türkiye´nin Cumhurbaşkanı kim olursa olsun, ele dövdürmeyiz´ dedi
BİZE ULAŞIN!

/resimler/2015-3/27/0251129723971.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erzurum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:43 07:28 12:27 14:51 17:09 18:41