Erzurum

25.09.2021

  • İMSAK
  • GÜNEŞ
  • ÖĞLE
  • İKİNDİ
  • AKŞAM
  • YATSI

Serhat Can Eş, Biz Hazırız!

Memleket Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş, Memleket Partisi toplumsal sorunları çözme kudretine sahip, hukuka ve ahlaka uygun politikaları kararlılıkla ve cesaretle uygulayacak bir iradenin vücut bulmuş halidir.

 

Memleket Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş, Partisinin 18 Eylül 2021 tarihinde Ankara'da düzenlenecek olan 1. Olağan Kurultayı için Erzurum teşkilatı olarak tüm hazırlıklarını tamamladıklarını duyurdu.

Memleket Partisinin, ülkenin her yanında gönüllü olarak harekete geçen kitlelerin inancı, isteği ve güveni sonucunda doğduğunu belirten Serhat Can Eş, Memleket Partisi siyasete inancını yitirmiş herkes için bir umut bir alternatif olmuştur. Köklerini, Cumhuriyetin anti-emperyalist, kamucu, halkçı, devrimci ve laik dünya görüşünden almaktadır diye konuştu.

Memleket Partisinin toplumsal sorunları çözme kudretine sahip, hukuka ve ahlaka uygun politikaları kararlılıkla ve cesaretle uygulayacak bir iradenin vücut bulmuş hali olarak değerlendiren Serhat Can Eş, Anavatan, yavru vatan, mavi vatan, gök vatan bir bütündür, parçalanamaz’ kararlılığıyla kısa sürede Erzurum'da il ve ilçe teşkilatlarımızı kurmuş bulunmaktayız. Vatana ve millete en iyi şekilde hizmet etmek için sabırsızlanmaktayız. Partimiz ‘Cumhuriyetçi Demokrat’ felsefeyi benimsemektedir. Bu anlayışla, anayasal hukuk devleti, temel hak ve hürriyetleri, kuvvetler ayrılığını, düşünce, inanç ve ifade özgürlüğünü, çoğulcu demokrasiyi, toplumsal örgütlenmeyi, kadın haklarını,  her türlü yaşam tarzına saygı duymayı, ekonomik ve sosyal hakları korumayı, yereli güçlendirmeyi içeren laik demokratik bir cumhuriyeti amaçlamaktayız.

Bugün itibariyle Memleket Partisi, el, yürek ve akıl birliğiyle bir uygarlık hikayesini yazmak üzere siyaset arenasında çok kısa sürede yerini almıştır diye konuşan Memleket Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş, Bizler cesur ve onurlu insanların yaşadığı, huzur ve barış içinde ve adil bir memleketin hayalini canlandıracağız. O hayal için hep birlikte çabalayacağız, çalışacağız ve halk iradesiyle geleceğimizi geri alacağız! Erzurum'u her koşulda ve her ortamda en iyi şekilde temsil edeceğimize inancım tamdır. Memleket Partisi Erzurum İl Başkanlığı olarak büyük kurultayımızı tamamlayıp seçimlere katılabilecek bir siyasi parti kimliğini kazanarak Genel Başkanımız Muharrem İnce'nin de öngördüğü program kapsamında sahada vatandaşlarla buluşacağız. Ülkemizin her köşesinden partimize gönül veren vatandaşlarımız Cumartesi günü Ankara'ya akın edecek. 18 Eylül'de yapılacak kurultayımızın, vatanımıza, milletimize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum'' diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Cumartesi 17.2 ° / 4.2 ° Açık hava
  • Pazar 18.4 ° / 5.9 ° Açık hava
  • Pazartesi 20.7 ° / 7.6 ° Açık hava
Anahtar Kelimeler: Serhat Hazırız!