Erzurum

04.12.2021

  • İMSAK 05:44
  • GÜNEŞ 07:13
  • ÖĞLE 12:10
  • İKİNDİ 14:36
  • AKŞAM 16:57
  • YATSI 18:21

Sekmen ?Söz verdiğimiz gibi şampiyon olduk?

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ?Söz verdiğimiz gibi şampiyon olduk, hedefimize inandık ve başardık? dedi.

 

 

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Büyükşehir Belediye Erzurumspor´un Birinci Lig´e yükselmesiyle ilgili yaptığı değerlendirmede, ?Söz verdiğimiz gibi şampiyon olduk, hedefimize inandık ve başardık? dedi.
Başkan Sekmen, şu görüşlere yer verdi: ?Göreve geldiğimiz gün ?Şampiyonluk bu şehrin ruhunda var´ diyerek bir hedef belirledik. Gümüşhanespor ile oynadığımız final maçını da kazanarak 2.Lig´den PTT Birinci Lig´e yükseldik. Erzurum´un spor tarihi için yeni bir miladı yeni bir şampiyonluk sevincini yaşıyoruz. Sezon boyunca varını yoğunu ortaya koyan sahada canla başla oynayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor´un cefakâr ve vefakâr futbolcularını yürekten kutluyorum. Bu camiaya gönül vermiş taraftarlarımıza ve hemşerilerimize bu başarıyı armağan ediyoruz. B.B. Erzurumspor´un Kulüp Başkanı Ali Demirhan kardeşimi, yönetim kurulumuzu, Teknik Patron Kemal Kılıç hocamızı ve Mavi Beyazlı takımımızda görev yapan tüm herkesi canı gönülden tebrik ve takdir ediyorum. Erzurum´un gururu, değeri, sosyal hayatı ve sporda markası olan Erzurumspor´un bu başarısı Erzurum´un başarısıdır. Anadolu´nun zirve kentini yeniden yükseltecek olan bu büyük sportif başarıyla değişim ve gelişimin öncü şehri Erzurum´u bir kez daha şahlandıracağız. Yağmurda, çamurda, karda, ayazda en kötü iklim koşulunda hangi şart ve engel olursa olsun bize omuz veren, destek olan Mavi Beyazlı taraftarlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Şehrime bu sevinci yaşatan Büyükşehir Belediye Erzurumspor´a teşekkür ediyorum. Mutlulukların en güzelini yaşadığımız bugünde adım adım ilerlediğimiz hedefimizi bir kez daha yineliyorum. Varımızı, yoğumuzu ortaya koyacağız. Bu amaç için ne gerekiyorsa yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. İnandık, başardık ve Cenab-ı Hakk´ın izniyle yeniden başaracağız. Erzurumspor´u inşallah Süper Lig´e çıkartacağız.?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Cumartesi 0.5 ° / -6.1 ° kırık bulutlar
  • Pazar -0 ° / -4.2 ° Hafif kar
  • Pazartesi 4.2 ° / -1.1 ° kırık bulutlar