Naim Karataş´tan Terör Açıklaması

Naim Karataş, Milliyetçi Hareket Partisi her türlü terör örgütüyle mücadelede önşartsız devletimizin yanındadır.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanı Naim Karataş Hakkari bölgesinde bölücü terör örgütü tarafından üç askerimizin şehit edilmesiyle ilgili açıklama yaptı.

MHP İl Başkanı Karataş açıklamasında şu sözlere yer verdi:  ?3 Haziran 2018 tarihinde Hakkâri bölgesinde, bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan tanksavar saldırısı sonucunda, üç Mehmetçiğimiz  şehit olmuş, iki kahraman askerimiz ise hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmıştır. Terörizm vahşi, acımasız ve hain yüzünü bugün bir kez daha göstermiş, maalesef yürekleri kavurmuş, vicdanlara bir kez daha ateş düşürmüştür. Ancak Türkiye muktedirdir, Türk milleti ise iman ve iradesiyle ihanetin belini kıracak, teröristleri döktükleri kanda boğacak güce ve kudrete sahiptir.

Bilinmesini isteriz ki Milliyetçi Hareket Partisi her türlü terör örgütüyle mücadelede önşartsız devletimizin yanındadır. Ve yine bilinmesini isteriz ki; şehitler ölmeyecek, kutlu vatanımız bölünmeyecek, şanlı ay yıldızlı  bayrağımız da inmeyecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Pazar -2 ° / -19 ° Parçalı bulutlu
  • Pazartesi -1 ° / -17 ° Parçalı bulutlu
  • Salı 0 ° / -16 ° Bulutlu