Kemal Kılıçdaroğlu´nun her adımında FETÖ izi var!
Partisindeki ve etrafındaki çok sayıda FETÖ´cüye rağmen topu kendi üzerinden atmaya çalışarak FETÖ´nün siyasi ayağı tartışması başlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ ile olan ilişkisini koltuğa oturduğundan bu yana attığı her adım ortaya koyuyor
Tarih: 14.02.2020 01:33:56

 

 

anadoludanmesaj.com internet haber sitesi bugün çok önemli bir habere imza attı. 

anadoludanmesaj.com internet haber sitesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nun FETÖ ile kronolojik iş birliği başlığıyla verdiği haberde CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve partililerinin saniye saniye görüntüleri ve mesajlarını kaleme aldı.

İŞTE O HABER:

FETÖ´nün siyasi ayağı tartışmasında topu kendi üzerinden atmaya çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nun FETÖ ile olan ilişkisini koltuğa oturduğundan bu yana attığı her adım ortaya koyuyor

CHP´nin FETÖ ile kronolojik işbirliği

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ı ve AK Parti iktidarını FETÖ´nün siyasi ayağı olmakla suçlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve partisi 15 Temmuz darbe girişimi öncesi ve sonrasında alçak örgütle birçok kez temas kurdu. 15 Temmuz için ´kontrollü darbe´ ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu, devlet FETÖ´yle mücadele ederken örgütün ABD imamı Faruk Taban´la bile iki kez görüştü. Başkan Erdoğan, partisinin dünkü grup toplantısında Kılıçdaroğlu ile FETÖ´nün ilişkisini gözler önüne seren bir video izletti. Videoda tarih tarih CHP-FETÖ ilişkisi yer alıyor. İşte Kılıçdaroğlu ve CHP´nin FETÖ ile bağını gösteren delil niteliğindeki olaylar zinciri:

İşte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nun FETÖ ile kronolojik iş birliği

Partisindeki ve etrafındaki çok sayıda FETÖ´cüye rağmen topu kendi üzerinden atmaya çalışarak FETÖ´nün siyasi ayağı tartışması başlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ ile olan ilişkisini koltuğa oturduğundan bu yana attığı her adım ortaya koyuyor

İşte Kılıçdaroğlu´nun FETÖ ile kronolojik iş birliği

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ı ve AK Parti iktidarını FETÖ´nün siyasi ayağı olmakla suçlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve partisi 15 Temmuz darbe girişimi öncesi ve sonrasında alçak örgütle birçok kez temas kurdu. 15 Temmuz için ´kontrollü darbe´ ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu, devlet FETÖ´yle mücadele ederken örgütün ABD imamı Faruk Taban´la bile iki kez görüştü. Başkan Erdoğan, partisinin dünkü grup toplantısında Kılıçdaroğlu ile FETÖ´nün ilişkisini gözler önüne seren bir video izletti. Videoda tarih tarih CHP-FETÖ ilişkisi yer alıyor. İşte Kılıçdaroğlu ve CHP´nin FETÖ ile bağını gösteren delil niteliğindeki olaylar zinciri:

KASET KUMPASIYLA GELDİ
22 Mayıs 2010 - FETÖ tarafından çekilen Deniz Baykal kasetinin ardından Kemal Kılıçdaroğlu CHP´nin başına geçti.
26 Ocak 2012: Kılıçdaroğlu, FETÖ´nün ABD imamı ve Türk Amerikan Birliği (TAA) Başkanı Faruk Taban ve yöneticilerini genel merkezde kabul etti. Bu ziyaret, partinin internet sitesine de konuldu. Haberi gösteren internet linki sonradan kaldırıldı.FETÖ İMAMI İLE GÖRÜŞTÜ
7 Şubat 2012: Faruk Taban ve ekibinin CHP Genel Merkezi´ni ziyaretinden günler sonra, 7 Şubat 2012´de FETÖ´nün savcısı Sadrettin Sarıkaya, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve ekibini ifadeye çağırdı. 3 gün sonra da MİT´çiler Emre Taner, Afet Güneş, Yaşar Yıldırım ve Hüseyin Kuzuoğlu için yakalama kararı çıkarıldı.

HÜKÜMETİ TEHDİT ETTİ
Ocak 2012: Kılıçdaroğlu FETÖ´nün mahrem imamlarıyla toplantı yaptı.
18 Mayıs 2013: Gezi kalkışmasından önce hükümeti tehdit etti.
2 Aralık 2013: 17-25 Aralık´tan hemen önce CHP ile FETÖ lobisi arasında toplantı yapıldı. Kılıçdaroğlu FETÖ´nün ABD imamı Faruk Taban ABD´de görüştü.

FETÖ İLE İŞBİRLİĞİ İTİRAFI
19 Mart 2014: Kılıçdaroğlu´ndan FETÖ´nün kapatılan kanalı Samanyolu Tv´de Başkan Erdoğan´ı tehdit etti. "Süleyman Şah Türbesi´ne saldırı olacak. Seçimlerden sonra orduyu Suriye´ye sokmak isteyebilirler" dedi. Kılıçdaroğlu´nun bu konuşmasından 9 gün sonra, FETÖ tarafından kaydedilen ve türbeye ilişkin olduğu iddia edilen ses kaydı internete düştü. Kaydın ortam dinlemesiyle yapıldığı tespit edildi.
15 Aralık 2014: CHP´li milletvekili Birgül Ayman Güler, FETÖ ile seçim işbirliğini itiraf etti.
17 Mayıs 2015: Kılıçdaroğlu, FETÖ´nün medya imamı firari Ekrem Dumanlı´nın da olduğu Zaman gazetesi yöneticileri ile bir araya geldi. CHP´li Enis Berberoğlu da görüşmeye katıldı.´KONTROLLÜ DARBE´ DEDİ
18 Mayıs 2015: Kılıçdaroğlu, MİT TIR´larındaki bombaların görüntülerini izlediğini söyledi.
27 Mayıs 2015: Enis Berberoğlu MİT TIR´ları görüntülerini Dündar´dan aldı.
26 Ekim 2015: Kılıçdaroğlu ve CHP´li vekiller FETÖ´cü TV´lere destek verdi.
28 Ekim 2015: FETÖ´nün yayın organaı Zaman gazetesine destek verildi.
15 Temmuz 2016: Kemal Kılıçdaroğlu, hain darbe girişiminin ´kontrollü darbe´ olduğunu söyledi.
19 Eylül 2016: Kılıçdaroğlu, FETÖ elebaşının kitaplarıyla ilgili ´Kitapları yakılmasın´ dedi.
5 Aralık 2016: FETÖ´cü gazetecilere destek verdi.
28 Mart 2017: CHP milletvekilleri Mahmut Tanal ve Sezgin Tanrıkulu, FETÖ kanallarını ziyaret etti.BYLOCK´CU DANIŞMAN
22 Ağustos 2017: Kılıçdaroğlu´nun eski Başdanışmanı Fatih Gürsul´un Bylock yazışmaları ortaya çıktı.
26 Ekim 2017: Kılıçdaroğlu, FETÖ´den yargılanan Atilla Taş ve Murat Paksoy´a telefon etti.
28 Ekim 2017: Bylock yazışmalarından CHP-FETÖ işbirliği çıktı.

CHP´Lİ VEKİL TUTUKLANDI
8 Ekim 2019: CHP milletvekili Eren Erdem tutuklandı.
16 Kasım 2019: "CHP FETÖ´ye teslim oldu" diyen Yılmaz Ateş partiden ihraç edildi. Bu süreçlerde Kılıçdaroğlu´nun 6 danışmanı FETÖ´cü çıktı.FETÖ İMAMI İLE GÖRÜŞTÜ
7 Şubat 2012: Faruk Taban ve ekibinin CHP Genel Merkezi´ni ziyaretinden günler sonra, 7 Şubat 2012´de FETÖ´nün savcısı Sadrettin Sarıkaya, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve ekibini ifadeye çağırdı. 3 gün sonra da MİT´çiler Emre Taner, Afet Güneş, Yaşar Yıldırım ve Hüseyin Kuzuoğlu için yakalama kararı çıkarıldı.

HÜKÜMETİ TEHDİT ETTİ
Ocak 2012: Kılıçdaroğlu FETÖ´nün mahrem imamlarıyla toplantı yaptı.
18 Mayıs 2013: Gezi kalkışmasından önce hükümeti tehdit etti.
2 Aralık 2013: 17-25 Aralık´tan hemen önce CHP ile FETÖ lobisi arasında toplantı yapıldı. Kılıçdaroğlu FETÖ´nün ABD imamı Faruk Taban ABD´de görüştü.

Siyasi ayak arayanlar iyi baksın! İşte CHP´nin FETÖ arşivi

FETÖ´ye karşı yürütülen mücadeleyi istismar ederek 15 Temmuz hain darbe girişimini tiyatro olarak niteleyen Kemal Kılıçdaroğlu´nun CHP´si yine ‘siyasi ayak´ propagandasına sarıldı. TBMM´de Araştırma Komisyonu kurulmasını talep eden CHP´nin bu samimiyetsiz çıkışı Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP´nin FETÖ ile olan sinsi ittifakını yeniden gündeme getirdi.

İşte CHP´nin FETÖ arşivi

 

Fetullahçı Terör Örgütü´ne karşı yürütülen mücadeleyi istismar ederek 15 Temmuz hain darbe girişimini tiyatro olarak niteleyen Kemal Kılıçdaroğlu´nun CHP´si yine ´siyasi ayak´ propagandasına sarıldı.

CHP´li Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç´un imzası ile bir önerge veren CHP, FETÖ´nün siyasi ayağının ortaya çıkarılması için TBMM´de Araştırma Komisyonu kurulmasını talep etti.

CHP´nin bu samimiyetsiz çıkışı Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP´nin FETÖ ile olan sinsi ittifakını yeniden gündeme getirdi.

CHP´nin FETÖ ile kronolojik işbirliği

 

FETÖ KUMPASLARINA DESTEK
FETÖ´nün Türkiye´ye kurduğu kumpaslara sinsice destek veren Kılıçdaroğlu´nun CHP´si MİT krizi öncesi ve sonrasındaki tutumu, 17-25 Aralık yargı darbesinde FETÖ´nün montaj kayıtlarıyla propgandaya soyunması gibi birçok FETÖ operasyonunda desteğini açık etmeye başladı. Meydanlarda FETÖ tetikçilerini de alkışlatan Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP´nin FETÖ ile olan kirli bağlantısı birkez daha gün yüzüne çıktı.

ÇEVRESİNDE FETÖ´CÜ EKSİK OLMADI
Daha önce avukatı, danışmanı, başdanışmanı, akıl hocası, milletvekili ve genel başkan yardımcısı FETÖ´den alınan Kılıçdaroğlu´nun ekibinde yer alan Urla Belediye Başkanı İbrahim Burak Oğuz´un da FETÖ´den tutuklanması; CHP´nin FETÖ ile olan kirli ilişkisini de resmi olarak kayıtlara geçirdi.

İŞTE FETÖ – CHP İLİŞKİSİNİN KRONOLOJİSİ:

OCAK 2012
Kemal Kılıçdaroğlu, 7 Şubat 2012 MİT krizinden önce FETÖ´nün ABD´deki mahrem imamlarını genel merkezde kabul etti.

  • CHP Genel Merkezi FETÖ´nün ABD imamı Faruk Taban ve yöneticilerinin Kemal Kılıçdaroğlu´nu ziyaretine ilişkin haberi sildi!

 

Kılıçdaroğlu, o günlerde Zaman gazetesine mülakat verdi, "Yargıda cemaat kadrolaşması var diyemem" diyerek, operasyonun FETÖ tarafından yapıldığı görünümünü perdelemeye çalıştı.

18 MART 2013
FETÖ elebaşı Gülen´in davet ettirdiği CHP heyeti, ABD´den Türkiye´ye döndü.

18 MAYIS 2013
Gezi Parkı Şiddet Eylemlerinin başlamasından kısa bir süre önce Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın´da "Bu hükümeti sallayacağız ve düşüreceğiz." dedi.

ARALIK 2013
Kemal Kılıçdaroğlu ve heyeti, Aralık 2013 ayı başında (17-25 Aralık´tan kısa bir süre önce) FETÖ davetlisi olarak gittiği ABD´de Washington´da FETÖ derneklerinin çatı kuruluşu Türk Amerikan Birliğini ziyaret etti.

 

FETÖ lobisine "cemaat" adı altında güzellemeler yaptı, ödüller, plaketler aldı.

 

CHP Bursa Milletvekili Ayken Erdemir, ABD´de FETÖ kurumu Rumi Forum´da kapalı toplantılara katıldı.

Türkiye´ye dönüşte heyetteki bazı CHP´liler, "yakında öyle şeyler açıklanacak ki, Erdoğan ülkeyi terk edecek" diye konuşmalar yaptı.

25 ŞUBAT 2014
Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis´teki grup toplantısında FETÖ´nün montaj ses kayıtlarını dinletti.

19 MART 2014
Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ kanalı Samanyolu Haber´e konuk oldu. "Emin olun yurtdışına kaçmaktan başka bir çaresi yok. Erdoğan için söylüyorum. Kaçsa da onu bu ülkeye getireceğiz. Yargılanacak. Bunun kurtuluşu yok." dedi.

 

14 ARALIK 2014
CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi, polisin Zaman gazetesinde arama yapılması üzerine Ekrem Dumanlı´ya destek ziyaretinde bulundu. "Onları müdafaa etmek bana da düşen bir borç olduğu için buraya geldim. Dayanışma borcumun gereğini yerine getirmek istedim." dedi.

 

15 ARALIK 2014
CHP Milletvekili Birgül Ayman Güler, "Her ne kadar parti yönetimimiz çok açık olarak ifade etmese de 30 Mart seçimlerinde bir ittifak yaptık. Cemaatle ittifak yaptık." dedi.

4 ŞUBAT 2015
CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal Bank Asya´nın TMSF´ye devrinin ardından Bankanın Şanlıurfa şubesinden destek amacıyla hesap açtı para yatırdı, milletvekili maaşının BankAsya´ya yatırılması için dilekçe vereceğini söyledi.

 

17 MAYIS 2015
Kemal Kılıçdaroğlu ve Enis Berberoğlu, örgütün medya tetikçisi Ekrem Dumanlı başta olmak üzere diğer gazete yöneticileriyle toplantı yaptı.

 

MİT tırları ihanetinin görüntüleri bu toplantıda Kılıçdaroğlu´na verildi.

20 MAYIS 2015
Kemal Kılıçdaroğlu, Hürriyet gazetesi ziyaretinde, "CHP iktidarında MİT TIR´ları öyle gidip gelmeyecek. Silah taşımayacaklar. Filmleri var, kamyonlardaki kasaların nasıl açıldığının, bombaların görüntüleri var. Ben de seyrettim." dedi.

22 MAYIS 2018
Eren Erdem: "MİT tırları tutanaklarını ben Sayın Genel Başkan Yardımcımız Bülent Tezcan´dan temin ederek bunlar üzerine tweet attım." dedi.

20 EKİM 2015
Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ´nün televizyonu SHaber´in canlı yayın konuğu oldu.

 

26 EKİM 2015
Kemal Kılıçdaroğlu´nun kayyum atanan BugünTv, KanalTürk, Bugün ve Millet gazetelerini ziyaret etti.

Kemal Kılıçdaroğlu: "Bir hukuk devletinde olmaması gereken uygulamalarla karşı karşıyayız. İnşallah bunlar son olur. Bu tür kararlar demokrasimize zarar veriyor. Ülkemizin saygınlığına zarar veriyor. Bir grubu düşman ilan etmek, onların üzerine acımasızca gitmek, hukuku karalamak bizim kabul edeceğimiz bir uygulama değil."

 

Tarık Toros: "Siz ana muhalefet lideri olarak büyük güç verdiniz Kemal Bey. Çok sağ olun çok teşekkürler"

Kemal Kılıçdaroğlu: "Biz elbette üzerimize düşeni yapacağız. Bu kararları biz de sorgulayacağız."

28 EKİM 2015
CHP milletvekilleri Mahmut Tanal, Eren Erdem, Şafak Pavey ve Barış Yarkadaş FETÖ´nün yayın organlarına kayyum atanmasını protesto etti.

 

Şafak Pavey: "Sesimizi kısmaya kapatmaya çalışıyorlar. Biz varız."

Mahmut Tanal: "Bu bir işgaldir. Bu mülkiyet hakkının ihlalidir. Bu karar demokrasiye darbedir."

Barış Yarkadaş: "Basın özgürlüğü ayaklar altına alınıyor, ortadan kaldırılıyor. Kanal yönetimi iktidarın baskısında olduğu için, biz parlamenterler burada hukukun uygulanması için çaba gesteriyoruz."

 

Eren Erdem: "12 Eylül darbesinde askerin kanallara el koyması gibi bir süreç inşa edilmiştir. Bu anayasayı askıya almaktır."

CHP´DEN FETÖ´NÜN MEDYA ORGANLARINA DİĞER DESTEK AÇIKLAMALARI
Sezgin Tanrıkulu: "Bu durumlar geçecek. Biz birlikte hep beraber Türkiye´de demokrasiyi yeniden hukuk devleti bağlamında inşa edeceğiz. Böyle ağır medya operasyonunun yapılması kabul edilemez. Bunu hesabı bunu yapanlardan muhakkak sorulur."

Can Dündar: "Biz burada aramızda ne kadar dayanışma kurabilirsek, o kadar bu yarışı kazanırız."

Enis Berberoğlu: "CHP olarak bu konuda hareketsiz kalmamız mümkün değildi."

22 MAYIS 2018
Eren Erdem, "Zaman gazetesine Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu´nun Enis Bey´e verdiği talimatla gittik." dedi.

 

5 MART 2016
CHP milletvekilleri Kemal Kılıçdaroğlu´nun talimatıyla kayyum atanan Zaman gazetesine gitti, Abdülhamit Bilici ile görüştü.

 

20 HAZİRAN 2016
Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ´nün Zaman gazetesine kayyum atanmasının ardından FETÖ tarafından çıkarılan Yarına Bakış gazetesi yöneticilerini partisinin genel merkezinde konuk etti.

15 TEMMUZ 2016 SONRASI
CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu, aynen FETÖ´nün yaptığı gibi "15 Temmuz kontrollü bir darbedir" söylemini dolaşıma soktu.

19 EYLÜL 2016
Kemal Kılıçdaroğlu: "Fetullah Gülen´in kitapları korkudan yakılıyor. Hiç doğru değil. Paranızı verir okursunuz, isterseniz okumazsınız."

5 ARALIK 2016
Kemal Kılıçdaroğlu, Adana mitinginde FETÖ´den gözaltına alınan gazetecileri alkışlattı.

16 MAYIS 2017
Kemal Kılıçdaroğlu, grup toplantısında FETÖ´den tutuklu Cumhuriyet gazetesi çalışanlarına destek verdi.

FETÖ İLE İŞBİRLİĞİ İTİRAFI
19 Mart 2014: Kılıçdaroğlu´ndan FETÖ´nün kapatılan kanalı Samanyolu Tv´de Başkan Erdoğan´ı tehdit etti. "Süleyman Şah Türbesi´ne saldırı olacak. Seçimlerden sonra orduyu Suriye´ye sokmak isteyebilirler" dedi. Kılıçdaroğlu´nun bu konuşmasından 9 gün sonra, FETÖ tarafından kaydedilen ve türbeye ilişkin olduğu iddia edilen ses kaydı internete düştü. Kaydın ortam dinlemesiyle yapıldığı tespit edildi.
15 Aralık 2014: CHP´li milletvekili Birgül Ayman Güler, FETÖ ile seçim işbirliğini itiraf etti.
17 Mayıs 2015: Kılıçdaroğlu, FETÖ´nün medya imamı firari Ekrem Dumanlı´nın da olduğu Zaman gazetesi yöneticileri ile bir araya geldi. CHP´li Enis Berberoğlu da görüşmeye katıldı.

 

´KONTROLLÜ DARBE´ DEDİ
18 Mayıs 2015: Kılıçdaroğlu, MİT TIR´larındaki bombaların görüntülerini izlediğini söyledi.
27 Mayıs 2015: Enis Berberoğlu MİT TIR´ları görüntülerini Dündar´dan aldı.
26 Ekim 2015: Kılıçdaroğlu ve CHP´li vekiller FETÖ´cü TV´lere destek verdi.
28 Ekim 2015: FETÖ´nün yayın organanı Zaman gazetesine destek verildi.
15 Temmuz 2016: Kemal Kılıçdaroğlu, hain darbe girişiminin ´kontrollü darbe´ olduğunu söyledi.
19 Eylül 2016: Kılıçdaroğlu, FETÖ elebaşının kitaplarıyla ilgili ´Kitapları yakılmasın´ dedi.
5 Aralık 2016: FETÖ´cü gazetecilere destek verdi.
28 Mart 2017: CHP milletvekilleri Mahmut Tanal ve Sezgin Tanrıkulu, FETÖ kanallarını ziyaret etti.

 

BYLOCK´CU DANIŞMAN
22 Ağustos 2017: Kılıçdaroğlu´nun eski Başdanışmanı Fatih Gürsul´un Bylock yazışmaları ortaya çıktı.
26 Ekim 2017: Kılıçdaroğlu, FETÖ´den yargılanan Atilla Taş ve Murat Paksoy´a telefon etti.
28 Ekim 2017: Bylock yazışmalarından CHP-FETÖ işbirliği çıktı.

Kemal Kılıçdaroğlu´nun 6 danışmanı FETÖ ile irtibatlı!

 

CHP´Lİ VEKİL TUTUKLANDI
8 Ekim 2019: CHP milletvekili Eren Erdem tutuklandı.
16 Kasım 2019: "CHP FETÖ´ye teslim oldu" diyen Yılmaz Ateş partiden ihraç edildi. Bu süreçlerde Kılıçdaroğlu´nun 6 danışmanı FETÖ´cü çıktı.

FETÖ´cü Altaylı ile Kılıçdaroğlu´nun danışmanı bin 159 kez görüştü

 

İşte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nun FETÖ ile kronolojik iş birliği

Partisindeki ve etrafındaki çok sayıda FETÖ´cüye rağmen topu kendi üzerinden atmaya çalışarak FETÖ´nün siyasi ayağı tartışması başlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ ile olan ilişkisini koltuğa oturduğundan bu yana attığı her adım ortaya koyuyor.

KAYNAK: http://www.anadoludanmesaj.com/kemal-kilicdaroglu-nun-her-adiminda-feto-izi-var/4358/

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Kemal Kılıçdaroğlu adımında FETÖ
ERZURUM´DA KAHVEHANELERDE HALEN HİLELİ ÇAYLAR SATILIYOR MU?
ERZURUM´DA KAHVEHANELERDE HALEN HİLELİ ÇAYLAR SATILIYOR MU?
HİLELİ OLARAK KABUL EDİLEN ÇAY MARKALARI KULLANILIYORSA SAKIN O KAHVEHANELERDE ÇAY İÇMEYİN!
Üç Aylar ve Ramazan ayı ne zaman başlıyor?
Üç Aylar ve Ramazan ayı ne zaman başlıyor?
Rahmet ayı Ramazan´a sayılı aylar kaldı. Bu hafta üç aylar başlıyor. Üç ayların ilk kandili ise Perşembe günü idrak edilecek.
YUSUF KOÇ YILLARDIR EKTİKLERİNİ BABASININ CENAZESİNDE BİÇTİ
YUSUF KOÇ YILLARDIR EKTİKLERİNİ BABASININ CENAZESİNDE BİÇTİ
HABER 25 GAZETESİ Ailesi olarak Merhum Necat Koç´a Allah´tan rahmet Kederli ailesine başsağlığı dileriz.
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANI MUHAMMED CEVDET ORHAN 7/24 BEYAZ MASA İLE ÇÖZÜM ÜRETİYOR
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANI MUHAMMED CEVDET ORHAN 7/24 BEYAZ MASA İLE ÇÖZÜM ÜRETİYOR
Beyaz masa birimleri ile ilginç diyalogların yaşandığı Aziziye Belediyesi´nde sokakların kardan temizlenmesini isteyen vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdiler.
BİZ LAF OLSUN DİYE DÜNYA LİDERİ DEMİYORUZ
BİZ LAF OLSUN DİYE DÜNYA LİDERİ DEMİYORUZ
Pakistan basını Cumhurbaşkanı Erdoğan´a sayfalarında geniş yer ayırdı. Ülkenin yüksek trajlı gazetelerinden Daily Ittehad, ziyarete özel ek çıkardı.
ERZURUM VALİSİ OKAY MEMİŞ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SEKMEN YİNE BİR BÜYÜK PROJEYE İMZA ATTILAR
ERZURUM VALİSİ OKAY MEMİŞ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SEKMEN YİNE BİR BÜYÜK PROJEYE İMZA ATTILAR
Erzurum 2. Organize Sanayi Bölgesi´nde küçük ve orta ölçekli girişimcilere tahsis edilmek üzere 2 iş geliştirme merkezi inşa edilecek OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> http://www.doguturk.com/ekonomi/erzurum-da-girisimcilere-is-gelistirme-merkezi-mujdesi-h30226.html DOĞUTÜRK
Cuma Hutbesi - 14 Şubat 2020
Cuma Hutbesi - 14 Şubat 2020
14 Şubat 2020 tarihli, "Allah İle Kul Arasındaki Bağ" konulu cuma hutbesi yayınlandı.
Erzurum´da Belediyeler Kimi Ne Şartlarda İşe Alıyor?
Erzurum´da Belediyeler Kimi Ne Şartlarda İşe Alıyor?
38 farklı şehirde, belediyelere personel alımı yapılacak. Belediyeler alacakları personelde vasıf ararken Erzurum´daki Belediyeler son 1 yıl içerisinde kaç personel aldı bilinmiyor.
Erdoğan: FETÖ´nün en önemli siyasi ayağı Kılıçdaroğlu ve ekibidir
Erdoğan: FETÖ´nün en önemli siyasi ayağı Kılıçdaroğlu ve ekibidir
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısında konuşuyor. Erdoğan, İdlib´de Türk askerine yapılan saldırıyla sonrası atılacak adımları açıkladı.
Eyt, Af, 3600 Ek Gösterge, Nafaka Ve Taşeron İşçi Yasasında Son Durum Ne?
Eyt, Af, 3600 Ek Gösterge, Nafaka Ve Taşeron İşçi Yasasında Son Durum Ne?
Bu hafta Meclis gündemi vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor.
AK PARTİ ERZURUM´DA TEK LİSTEYLE KONGREYE GİDECEK!
AK PARTİ ERZURUM´DA TEK LİSTEYLE KONGREYE GİDECEK!
Ak Parti Erzurum teşkilatında gözler Ankara´ya çevrildi.
Atatürk Üniversitesi´nde Rektörlük Yarışı Başladı
Atatürk Üniversitesi´nde Rektörlük Yarışı Başladı
Atatürk Üniversitesi´nde Rektörlük Hesapları Yavaş Yavaş Kamuoyuna Sızmaya Başladı
BAŞKAN SEKMEN ESNAF TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU
BAŞKAN SEKMEN ESNAF TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Esnafımız bizim baş tacımız ve şehrimizin ekonomisini ayakta tutan yegâne dinamiklerimizdir” dedi.
Erzurum MNG, ev hediye etti
Erzurum MNG, ev hediye etti
Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi´nin her 100 Liralık alışverişe çekiliş fırsatı sunduğu kampanya, noter huzurunda talihlilerini buldu.
Yakutiye Halk Eğitim Merkezi´nin Bu Etkinliği Ayakta Alkışlanır
Yakutiye Halk Eğitim Merkezi´nin Bu Etkinliği Ayakta Alkışlanır
Engellileri ziyaret ederek, engellilere saç bakımı ve cilt bakımı yaptılar.
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN´DAN ESKİ BAŞKANLARA TEŞEKKÜR MEKTUBU
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN´DAN ESKİ BAŞKANLARA TEŞEKKÜR MEKTUBU
HERKES ŞUNU MERAK EDİYOR! GEÇTİĞİMİZ AY ANKARA´DA GERÇEKLEŞTİRİLEN ESKİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA ÇAĞRILMAYAN ESKİ ERZURUM İL BAŞKANI MURAT KILIÇ´A TEŞEKKÜR MEKTUBU GÖNDERECEK Mİ?
AK PARTİ ERZURUM´DA HANGİ İLÇELERDE BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPACAK
AK PARTİ ERZURUM´DA HANGİ İLÇELERDE BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPACAK
Ak Parti İl Başkanlığı kongre sürecine ilişkin bir basın toplantısı düzenledi.
Marmara için korkutan deprem uyarısı!
Marmara için korkutan deprem uyarısı!
İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Mühendisi ve Afet Yönetim Uzmanı Türk Kızılay Genel Başkan Danışmanı Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, Tekirdağ´da katıldığı konferansta Marmara Denizinde bulunan fay hattının kırılması durumunda 7.5´in üzerinde deprem olacağını belirtti.
SİYASİ PARTİLERİN ÜYE SAYILARI AÇIKLANDI
SİYASİ PARTİLERİN ÜYE SAYILARI AÇIKLANDI
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı siyasi partilerin üye sayılarıyla ilgili verileri güncellendi. AK Parti´nin üye sayısı 50 günde 15 bin 692 kişi azaldı. MHP üye sayısı, 10 binin üzerinde arttı.
Muhsin Yazıcıoğlu davasında neler oluyor?
Muhsin Yazıcıoğlu davasında neler oluyor?
HSK, BBP merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte 4 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasıyla ilgili yürütülen soruşturmada, FETÖ mensubu hakim Mahmut Mavi´nin, Hava Kuvvetleri Kurmay Başkanı Korgeneral Nezih Damcı´yı hukuka aykırı şekilde dinlediğini tespit etti.
MEHMET SEKMEN; "Amacımız Erzurum´da Turizm Faaliyetlerini Yılın Tamamına Yaymak"
MEHMET SEKMEN; "Amacımız Erzurum´da Turizm Faaliyetlerini Yılın Tamamına Yaymak"
Erzurum Valisi Okay Memiş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy´la bir araya geldi.
Devlet Bahçeli´nin hastalığıyla ilgili ortalığı karıştıracak iddia
Devlet Bahçeli´nin hastalığıyla ilgili ortalığı karıştıracak iddia
Gazeteci Sabahattin Önkibar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli´nin hastalığı ile ilgili, kendi Youtube sayfasında dikkat çeken bir iddiada bulundu.
“Turizmde 1 Milyon Sayısını Gördük”
“Turizmde 1 Milyon Sayısını Gördük”
Kısa adı ŞEHİRDER olan Şehir ve Kültür Araştırmaları Derneği´nin “Şehir Konuşmaları” adlı programının konuğu Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz oldu.
BAKIN! ERZURUM´DA KAÇ BÜYÜKBAŞ HAYVAN VARMIŞ
BAKIN! ERZURUM´DA KAÇ BÜYÜKBAŞ HAYVAN VARMIŞ
TÜİK rakamlarına göre Erzurum´da 825 bin 725 büyükbaş hayvan var.
HAYATİ BİLGE, SİYASET DEĞİL İŞ YAPMAYA ADAYIZ
HAYATİ BİLGE, SİYASET DEĞİL İŞ YAPMAYA ADAYIZ
İnşaat Mühendisleri Odası´nın 23 Şubat´ta yapılacak olan seçimleri için geri sayım sürerken, adaylardan Hayati Bilge ise çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
CHP İYİ PARTİ İTTİFAKI ERZURUM´DA ÇATIRDIYOR
CHP İYİ PARTİ İTTİFAKI ERZURUM´DA ÇATIRDIYOR
CHP İYİ PARTİ İTTİFAKI ERZURUM´DA ÇATIRDIYOR
İŞTE BUGÜNKÜ CUMA HUTBESİ
İŞTE BUGÜNKÜ CUMA HUTBESİ
7 Şubat 2020 tarihli, "Kudüs İslam Yurdudur" konulu cuma hutbesi yayınlandı.
Sigara fiyatlarına zam beklenirken indirim geldi!
Sigara fiyatlarına zam beklenirken indirim geldi!
2020 sigara fiyatları güncellendi. Alkol ve sigara maktu oranlarında yapılan değişiklikler 3 Şubat 2020 itibari ile uygulamaya koyuldu. Söz konusu değişikliğin sigara fiyatlarına zam olarak yansıyacağı düşünülürken beklenen olmadı. Hatta bazı sigara fiyatlarında indirime gidildi.
Sekmen, " Dadaşlara Hizmet Etmenin Haklı Gururunu Yaşıyoruz"
Sekmen, " Dadaşlara Hizmet Etmenin Haklı Gururunu Yaşıyoruz"
Mehmet Sekmen; Büyükşehir İle Pasinler Belediyesi Arasındaki Koordinasyondan Çok Memnunuz
ILICALI AİLESİNİN ACI GÜNÜ
ILICALI AİLESİNİN ACI GÜNÜ
ILICALI AİLESİ YENGESİNİ, TÜRKİYE BİR YARDIM MELEĞİNİ KAYBETTİ
Çığ faciasında can kaybı 33´e yükseldi
Çığ faciasında can kaybı 33´e yükseldi
AFAD: Van Bahçesaray ve Çatak arasındaki bölgeye düşen ikinci çığda, aralarında şehit olan güvenlik görevlilerimizin de bulunduğu, toplam 33 kişi hayatını kaybetti; 53 kişi ise yaralandı.
Erzurum´u Bu Asalaklardan Kurtarmalıyız!
Erzurum´u Bu Asalaklardan Kurtarmalıyız!
Ender Yüncü Yazdı...
AK Parti´den ´´erken seçim mi geliyor´´ dedirten sürpriz karar
AK Parti´den ´´erken seçim mi geliyor´´ dedirten sürpriz karar
AK Parti belediye başkanlarının ardından belediye meclis üyelerini de kampa sokma kararı aldı. Bu karar Ankara kulislerinde "erken seçim hazırlığı mı" tartışmalarını da beraberinde getirdi.
Bekçi mi olsak?
Bekçi mi olsak?
Son düzenleme ile kimlik sorma ve gözaltına alma yetkisi verilerek kamuoyunda tartışma yaratan bekçilerin ne kadar maaş alacakları belli oldu. Bekçilerden lise mezunu olanların 5 bin 71, ön lisans ve lisans mezunu olanların ise 5 bin 78 lira maaş aldığı ortaya çıktı.
Türk Ocakları´na Tepki Büyüyor
Türk Ocakları´na Tepki Büyüyor
Türk Ocakları 65 ile Türk Büyükleri adına hatıra ormanı yapacak. TÜRK BÜYÜKLERİ HATIRA ORMANINDA ALPARSLAN TÜRKEŞ İSMİ NEDEN YOK!
CHP´NİN ERZURUM İL BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE YUMRUKLAR KONUŞTU!
CHP´NİN ERZURUM İL BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE YUMRUKLAR KONUŞTU!
MEVCUT BAŞKAN VE BAŞKAN ADAYI BÜLENT OĞUZ´UN YANDAŞLARI BAŞKAN ADAYI ORHAN BOZKURT´UN EŞİNE YUMRUKLARIYLA SALDIRDILAR
ERZURUM TÜKENİYOR!
ERZURUM TÜKENİYOR!
ERZURUM, 1935 Nüfus Sayımına Göre; Nüfus Bakımından TÜRKİYE´nin 11.nci İli Konumunda
Erzurumluysan Dikili Ağacın Var!
Erzurumluysan Dikili Ağacın Var!
DADAŞLAR İBRAHİM ERKAL HATIRA ORMANINA AĞAÇ DİKMEK İÇİN BİRBİRLERİYLE YARIŞTI
Büyükşehir Belediyesi Yasası Değişiyor!
Büyükşehir Belediyesi Yasası Değişiyor!
Büyükşehir yasasında yapılması planlanan değişikliğin detayları ortaya çıktı.
ERZURUM AK PARTİ´DE GARİP ŞEYLER OLUYOR!
ERZURUM AK PARTİ´DE GARİP ŞEYLER OLUYOR!
ERZURUM AK PARTİ´DE GARİP ŞEYLER OLUYOR!
İP´CİLER MELİH KIRKPINAR´I KAPIDAN ATTILAR O BACADAN GİRDİ
İP´CİLER MELİH KIRKPINAR´I KAPIDAN ATTILAR O BACADAN GİRDİ
İP´CİLER MELİH KIRKPINAR´I KAPIDAN ATTILAR O BACADAN GİRDİ
ERZURUM GIDA VE TARIM İL MÜDÜRÜ OSMAN AKAR GÖREVİNİ YAP!
ERZURUM GIDA VE TARIM İL MÜDÜRÜ OSMAN AKAR GÖREVİNİ YAP!
TARIM BAKANLIĞI TARAFINDAN HİLELİ DİYE AÇIKLANAN ÇAY MARKALARI VE SÜT ÜRÜNLERİ ERZURUM´DA HARIL HARIL SATILIYOR!
BİZE ULAŞIN!

/resimler/2015-3/27/0251129723971.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erzurum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:43 07:28 12:27 14:51 17:09 18:41