İBRAHİM AYDEMİR "BUNLAR BUNDAN İBARET"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı televizyon programında Türkiye'nin sorunları için kendince bir takım çözüm önerileri getirdi. Kılıçdaroğlu "Gerekirse Türkiye daha düşük bedellerle borçlanabilir" dedi.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın Çalar Saat programına konuk oldu. Türk halkının bayramını kutlayarak konuşmasına başlayan Kılıçdaroğlu, hem  İsmail Küçükkaya'nın sorularını yanıtladı hem de gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Türkiye borçlanabilir

İktidarın nasıl olması gerektiğine dair fikirlerini ileten Kılıçdaroğlu'na Küçükkaya, bu ülkenin ihtiyaçları için nasıl kaynak oluşturabileceğini sordu. CHP Lideri kaynaklar için "Türkiye zengin bir ülke. Türkiye'de kaynak da var. Gerekirse Türkiye daha düşük bedellerle borçlanabilir. Türkiye'nin bereketli toprakları, çalışan insanları var. En büyük kaynak gençlerimiz. İstihdamı devleti yönetenler yaratacak." ifadelerini kullandı.

İBRAHİM AYDEMİR "BUNLAR BUNDAN İBARET"

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir'de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; 10 yıldır CHP Genel Başkanlığı yapan zatın kaynak bulma yolu: “Düşük faizli borç alırız...” Bunların ufku bu kadar sığ... Gençlerimiz bu kafa yapısını ıskalamamalı, geleceklerini şekillendirirken bunların yalanlarına, iftiralarına, geçit vermemeli. BUNLAR BUNDAN İBARET. dedi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Pazar -2 ° / -19 ° Parçalı bulutlu
  • Pazartesi -1 ° / -17 ° Parçalı bulutlu
  • Salı 0 ° / -16 ° Bulutlu