Erzurum

26.02.2021

  • İMSAK
  • GÜNEŞ
  • ÖĞLE
  • İKİNDİ
  • AKŞAM
  • YATSI

“Erzurum’un böyle doktorlara ihtiyacı var”

Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Beyin ve sinir cerrahi servisinde görev yapan Dr. Mehmet Kürşat KARADAĞ hastalarına karşı duyarlılığı ve titiz çalışmasından dolayı, Erzurum halkı tarafından takdirle karşılanıyor

 

 

Hastalara gösterdiği yakın ilgi ve işini özveriyle yaparak günde onlarca hastayla ayrı ayrı özel olarak ilgilenen Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi servisinde görev yapan Dr. Mehmet Kürşat Karadağ, sadece Erzurumlu vatandaşların değil tüm Bölge halkının en çok aranan doktorları arasında yerini aldı.

Uzun yıllar Iğdır Merkez ve Tuzluca ilçesinde sağlık müdürlüğüne bağlı kurumlarda hekim olarak çalışan Dr. Mehmet Kürşat Karadağ, başarılı çalışmalarının yanında fırsat buldukçada Tıpta uzmanlık sınavına çalışarak beyin sinir cerrahisi ve hastalıkları bölümünü kazandı. Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Böülünde göreve geldiği günden beri başarılı operasyonlarıyla isminden sıkça söz ettiren Dr. Mehmet Kürşat Karadağ, Erzurum'un Bölgenin Sağlık Üssü olmasında da büyük rol oynuyor. Doğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere Karadeeniz ve Güney Doğu İllerini kapsayan 13 İl'e Sağlık alanında hizmet veren Erzurum'un şehrin sağlık Turizmi noktasında da böylesi özverili, çalışkan, branşında uzman hekimlerle adından söz ettirmesi şehir adına da sevindirici.

Gazetemize gerek Erzurum'dan ve gerekse Bölge İllerden sağlık alanında verilen hizmetlerden ötürü memnuniyetlerini bildiren okurlarımız Dr. Mehmet Kürşat Karadağ gibi hasta memnuniyeti yüksek olan Doktorlarımızı şehrimizde tutmak için yetkililerin de en az onlar kadar özverili olmalarını bekliyoruz dediler.

Pandemi sürecini çok iyi bir şekilde koordine eden İl Sağlık Müdürlüğümüz başta olmak üzere, bu süreçte tüm imkanlarını seferber eden Atatürk Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ömer Çomaklı ve Atatürk Üniversitesi Başhekimi Sayın Prof. Dr. Fuat Gündoğdu beyefendiye de teşekkürlerini ileten vatandaşlarımız, şehrimizin Bölgenin Sağlık Üssü olması için özverili çalışmalar sergileyen tüm Doktorlarımızın başarılarının devamını dilediler. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Cuma 1 ° / -11 ° Güneşli
  • Cumartesi 2 ° / -11 ° Güneşli
  • Pazar 1 ° / -11 ° Güneşli