Erzurum

05.03.2021

  • İMSAK
  • GÜNEŞ
  • ÖĞLE
  • İKİNDİ
  • AKŞAM
  • YATSI

ŞAKİR ÇOBAN, YA KONUŞURSA?

Kayıplara Karışan FETÖ´nün Çok Önemli Erzurum İmamlarından Biri Olan Şakir Çoban´ın Yakalanıp Konuşturulması Durumunda, Şehirde Bütün Dengelerin Değişeceği İddia Ediliyor?

 

 

Erzurum´un sosyal, siyasi, ticari ve bürokratik yapılanmasındaki kripto FETÖ mensuplarını bilen ve onları oraya yerleştiren en etkin isimlerden biri olan FETÖ İmamı Şakir Çoban´ın firari olduğu ve olası yakalanıp konuşturulması durumunda, Erzurum´da pek çok şeyin değişeceği vurgulanıyor.

Erzurum´daki FETÖ yapılanması esrarını koruyor.

En son ana kadar FETÖ ile iş tutan etkin bir zümre mevcut iken, bu zümrenin 15 Temmuz akabinde meydanlarda en önde bayrak salladıkları, vatandaşlara su, ayran, dürüm, dondurma dağıtarak kendilerini kamufle etmeye çalıştıkları iddia ediliyor.

Haber merkezimize gelen bilgiler ise çok ilginç. FETÖ´nün Erzurum Organize Sanayi Bölgesindeki İmamı olarak bilinen firari Şakir Çoban´ın adeta FETÖ´nün fahri Erzurum Valisi gibi hareket ettiği bilinmekte?

Şakir Çoban´ın şehrimizdeki bir çok önde gelen işadamı ve bürokratla o yıllardaki ilişkileri de sırrını korumaya devam ediyor.

FETÖ Terör örgütü kapsamında şehrimizde tutuklanan ve gözaltına alınan pek çok ismin Şakir Şoban´ın adını verdikleri ve Şakir Çoban´ın özellikle iş dünyasındaki önemli isimlerle birlikte hareket ederek her türlü hileli ve usulsüz işler yaptıkları, FETÖ terör örgütü adına şehrimizde adeta krallık ilan edip siyasilere baskı uygulayarak arsa, arazi ve İmar işlerinde Belediyelere baskı uygulayarak işlerini yürüttükleri iddia ediliyor.

Yine Şakir Çoban´ın firar etmeden önce kimlerle ticari ilişki içerisinde olduğunun yetkililerce incelenmesi gerektiği yönündeki ihbarlarda gazetemize ulaşmaya devam ediyor.

Kayıplara karışan FETÖ´nün çok önemli Erzurum İmamlarından biri olan Şakir Çoban´ın yakalanıp konuşturulması durumunda, şehirde bütün dengelerin değişeceği iddia ediliyor?

FETÖ İMAMI ŞU SORULARA CEVAP VERECEK Mİ?

--FETÖ´nün Erzurum Organize Sanayi Bölgesindeki yapılanmasının kılcal uçları kimler?

-- Özellikle KUDAKA, SODES VE KOSGEB Projelerinin Erzurum Organize Sanayi Bölgesinde Şakir Çoban ve Zülküf Bakaç´a yakın kişilere verildiği konuşuluyor. Bu Kişiler Kimler?

--Firar etmeden önce kaçıramadığı paraların Erzurum´daki bazı işadamlarında olduğu söylenilen Şakir Çoban´ın paralarını kimler aklıyor?

--AB Projeleri nasıl FETÖ yapılanmasına kaydırıldı?

--FETÖ´nün Erzurum´daki kamufle olan hiyerarşisindeki önemli isimler kimler?

--FETÖ terör örgütü kapsamında şuanda tutuklu olan ve İtirafçı rolü oynayarak yargıyı aldatarak doğruları değil saptırma bilgileri paylaşarak tehlikeyi ikiye üçe katlayan isimler kimler?

--Organize Sanayi Bölgesinde Paralel Kahvaltılar organize edildi mi?

--Erzurum´da kazandığı paraları Afrika´ya kimler götürdü?

--Atatürk Üniversitesindeki FETÖ Karakutuları kimler?

--Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Okul Müdürü ve Müdür yardımcıları içinde ?kripto? var mı?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Cuma 1 ° / -12 ° Güneşli
  • Cumartesi 3 ° / -11 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar 2 ° / -6 ° Bulutlu