ERZURUMLULAR MEHMET SEKMEN'DEN İSTİYOR!

ERZURUM'DA YAŞAYAN VATANDAŞLARIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ MEHMET SEKMEN'DEN İSTEKLERİ VAR!

Önceki gün Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, şehir girişlerinde doktorlar eşliğinde ateş ölçümlerine başlandığını söyledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa süre içerisinde dünyanın birçok bölgesinde yayılma gösteren korona virüs salgınının ciddi boyutlara ulaşmasını engellemek için çok önemli bir adım atarak şehrin tüm girişi ve çıkışlarında uzman doktorlar nezaretinde ateş ölçerlerle şehre giriş çıkışları kontrol altına aldı.

Gazainet Büyükşehir Belediyesi'nin başlatmış olduğu bu uygulamanın Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen tarafından da hayata geçirilmesini isteyen vatandaşlarımız, şehrimizin her noktasında dezenfekte çalışmaları başta olmak üzere 7'den 70'e herkesin yanında olabilmek için gecesini gündüzüne katan Büyükşehir Belediyesi ekiplerini canı gönülden kutluyoruz. Başkanımız Mehmet Sekmen'in Belediyecilik ve yöneticilik husundaki bilgi, birikim, donanım ve tecrübeleri sayesinde Erzurum bu koruna denilen illetten en az hasarla kurtulcaktır. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen olmak üzere nezdinde tüm mesai arkadaşlarını kutladıklarını belirten vatandaşlar. Başkan Mehmet Sekmen'den şehrin girişlerinde uzman doktorlar nezaretinde ateş ölçerlerle bir an evvel karşılaşmak istediklerini de ifade ettiler. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Cumartesi -6 ° / -22 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar -2 ° / -19 ° Parçalı bulutlu
  • Pazartesi -1 ° / -17 ° Parçalı bulutlu
Anahtar Kelimeler: ERZURUMLULAR MEHMET SEKMEN' İSTİYOR!