ÇAĞRIMIZA GÜRKAN DÖLEKLİ'DEN CEVAP GECİKMEDİ

ERZURUMLU İŞ ADAMI GÜRKAN DÖLEKLİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

 

 

Erzurumlu İşladamımız Gürkan Dölekli, önceki gün yaptığımız çağrımıza jet hızında cevap verdi. 

Erzurum'un Pasinler İlçesinde doğup büyüyen İşadamımız Gürkan Dölekli doğup büyüdüğü İlçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı unutmadı.

Pasinler eşraflarından Hacı Saffan Dölekli'nin oğlu olan Gürkan Dölekli, Rahmetli babasının yıllardır Pasinler halkına göstermiş olduğu ilginin devamını sürdürmek ve kendisinden sonraki nesillere de bırakmak için bu Ramazan ayında da İlçesinde bulunan ihtiyaç sahiplerinin yanlarında olduğunu gösterdi.

Pasinler Belediye Başkanı olan Amcası Ahmet Dölekli aracılığıyla Pasinlere bağlı tüm mahalle ve köylerdeki muhtarlarla organize bir şekilde ihtiyaç sahipleri belirlenerek bugün itibariyle ihtiyaç malzemeleri ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak teşekkür eden Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli ise şu sözlere yer verdi. 

"Mahalle muhtarlarımızın tespit ettiği ihtiyaç sahibi kardeşlerimize, ilçemizin yetiştirdiği en kıymetli iş adamlarından yeğenim Gürkan Dölekli tarafından gönderilen ihtiyaç malzemelerini ulaştırarak, mübarek Ramazan-ı Şerif’in bereketini bir kere daha paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbim kendilerine ihsan edileni paylaşmaktan imtina etmeyen kardeşlerimizin sayılarını çoğaltsın inşallah. dedi.  

Erzurum ile bağı bulunan ve Türkiye'nin neresinde yaşarsanız yaşayın Erzurumluları Yalnız Bırakmayın çağrımıza cevap veren İşadamımız Gürkan Dölekli'ye Teşekkür ediyor ve Tüm Erzurum ile bağı bulunan Tüm hemşehrilerimizi aynı hassasiyete bir kez daha davet ediyoruz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Cumartesi -6 ° / -22 ° Parçalı bulutlu
  • Pazar -2 ° / -19 ° Parçalı bulutlu
  • Pazartesi -1 ° / -17 ° Parçalı bulutlu