Büyükşehir´den cenaze hizmetlerinde yeni bir yatırım daha
Erzurum Büyükşehir Belediyesi kentte yürüttüğü yatırım seferberliğine devam ediyor.
Tarih: 18.11.2016 23:23:57

 

 

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen´in, cenaze hizmetlerindeki yüksek kalite öngörüsünü hayata geçiren Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı yürüttüğü proje kapsamında Mezarlık Şube Müdürlüğü´nün yeni hizmet binası ile Kur´an Kürsüsü, düzenlenen sade bir törenle açıldı. Törene Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile diğer yetkililer katıldı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ünsal Kıraç, açılışta yaptığı konuşmada, “Hizmetleri ölülerimize de yani dünyadaki hizmetini tamamlayıp Ukba´ya göç eden insanımıza da yapıyoruz” dedi. Genel Sekreter Yardımcısı Kıraç, şunları kaydetti: “Erzurum´da göreve başlayınca değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen´in, ‘Bir bakın mezarlıklarımızın durumu nedir, ne değildir´ şeklindeki talimatlarıyla hemen çalışmalara başladık. Önce bir rapor sunduk, sonra kolları sıvadık; şuanda sizlerin de gördüğü güzel hizmetleri yaptık. Şuan Erzurum´da verilen mezarlık hizmetlerinin hiç biri Türkiye Cumhuriyeti´nde, İstanbul´da dâhil olmak üzere verilmiyor. Bunda çok iddialı konuşuyoruz. Gördüğünüz Kur´an Kürsüsü yontma taştan yapılmış ve burada her gün hafızlar tarafından bir Kur´an-ı Kerim hatmi okunmaktadır. Ülkemizde sadece Topkapı Sarayı´nda 24 saat hatim okunmaktadır. İşte ikincisi de Erzurum´da oldu. İddialıyız, 24 saat Kur´an-ı Kerim´in hatmedilmesi Erzurum´da devam edecek. Bizim bir misyonumuz var; cenazesi olan hemşerimiz buraya geldiğinden itibaren o kişiyi en iyi şekilde karşılayıp, istirahat edeceği salonumuza alıp, onun acısını paylaşmak. Buradaki hocalarımız ona telkinde ve ikramda bulunmak suretiyle belediyemizin misyonunu yerine getiriyorlar. Vizyonumuz ise; ‘Hizmet bizim işimiz´ Biz hizmet yapmak durumunda olan yerel yöneticileriz. Hizmetin en iyisine layık olan Erzurum halkımızdır, Dadaşlardır. Allah´ın izniyle Erzurum halkına hizmetin en iyisini vermek durumundayız.” 
“DOĞUMDAN ÖLÜME KADAR VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ”
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Doğumdan ölüme kadar vatandaşlarımızın yanındayız” dedi. Başkan Sekmen, şunları kaydetti: “Belediyecilik, doğumdan ölüme kadar vatandaşın hayatını kolaylaştıran, onu rahat ettiren hizmetlerin genel adıdır. Biz de görevi devraldığımızdan itibaren, ‘Bu hizmetleri nasıl kolaylaştırırız, hemşerilerimizi hizmet alırken nasıl mutlu ederiz?´ bunun gayreti içerisindeyiz. Madem doğumdan ölüme kadar vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmamız söz konusu, ‘Ne yapabiliriz?´ onun gayreti içerisindeyiz. Hamdolsun Valimiz ve diğer kurum yöneticilerimizle hep beraber el ele bu şehri farklı bir noktaya taşıyacağız. Madem atalarımız burayı bir serhat şehri, bir kale şehri yapmışlar biz de bu kale şehre uygun, bu serhat şehre uygun, kahraman Dadaşlara uygun yatırımları yapmak zorundayız. Allah´ın izniyle bunu el ele, gönül gönüle vererek gerçekleştireceğiz. Bu şehri süratli bir şekilde kalkındırmaya talibiz. Allah´ın izniyle bunu da başaracağız. Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Son yüzyılın en büyük teşviki şehrimize verildi. Ne kadar teşekkür etsek, ne kadar takdir etsek azdır. Biz bu şehre yatırımları getirebilmek için gece gündüz demeden yoğun gayret gösteriyoruz. Ankara´da bakanlarla, bakan yardımcılarıyla, müsteşarlarla, bürokratlarla görüşmeler ve toplantılar yapıyoruz. ‘Bu şehre yatırımları nasıl getireceğiz, nerede aksaklık var?´ bunun çalışmalarını yapıyoruz. Bu şehri seviyorsak, dedikodu yerine bu şehirde taş üstüne taş koyalım. Biz bu şehri kalkındırmak için çalışıyoruz. Bizim işimiz gücümüz bu şehri kalkındırmak için çalışmaktır. Çalışmaları engellemek için dedikodu yapan insanlara fırsat vermemeliyiz, dedikodu yapanları da susturmalıyız.”
“BÜYÜKŞEHİR TÜRKİYE´DE BİR NUMARA”
Başkan Mehmet Sekmen, Erzurum Büyükşehir Belediyesi´nin yerel yönetimde bir marka olduğunu bildirdi. Başkan Sekmen, sözlerini şöyle sürdürdü: “Belediye hizmetlerinde Türkiye´de öncü konumundayız. Geçen hafta Genel Merkezimiz bana bir rapor sundu. ‘Karneniz bu´ dedi. Türkiye´de bir numarayız. Hamdolsun… Devam edeceğiz, çünkü bizim işimiz bu… Biz sadece dirileri değil ölülerimizi de yâd etmek üzere çalışıyoruz. ‘Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz´ işte burada 24 saat Kur´an okutuyoruz. Şuanda 24 saat Kur´an okunuyor, inşallah devam edecek. ‘Bizden evvel bu şehre hizmet eden kim varsa hepsinden Allah razı olsun´ diyor, hepsini hürmetle, sevgiyle, saygıyla yâd ediyoruz. Yerel yönetimler, insan topluluklarının ortak ve yerel nitelikteki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla oluşturulan kurumlardır. İnsan odaklı yönetim anlayışımızın temelinde kuşkusuz vatandaşlarımızın memnuniyeti bulunmaktadır. Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak doğumdan ölüme kadar halkımızın istek, talep ve ihtiyaçlarını yerine getirerek mutlu, müreffeh ve her alanda gelişmiş bir Erzurum için gece gündüz çalışıyoruz. Amacımız; yaşanabilir ve yüksek standartlarda yenilenmiş bir kent inşa etmektir.”
YENİ HİZMET BİNASININ ÖZELLİKLERİ
Sekmen, konuşmasında yeni hizmet binasının özelliklerini de anlattı. Sekmen, şöyle konuştu: “4 gasılhane, 12 morg, 60 kişilik toplantı salonu, müdür odası, bekleme salonu, mescit, erkek imam odası, bayan hocaların odası, arşiv ve diğer birimlerin yer aldığı Mezarlıklar Şube Müdürlüğü Yeni Hizmet Binamız şehrimize hayırlı ve uğurlu olsun. Erzurum Büyükşehir Belediyesi, cenaze hizmetlerinde Türkiye´de model teşkil eden bir konuma ulaşmıştır.
Cenaze definin de ücret almaksızın yerine getirilen bu hizmetlerde temel hedefimiz, yüksek memnuniyet ilkesidir. Bakınız 12 cenaze nakil aracı, cenaze yıkama aracı, 10 erkek ve 3 bayan hocamızla halkımıza en üstün hizmeti sunmaktayız. İzzet ve ikramdan, taziye çadırına, hava ve karayoluyla cenaze nakil işlemlerinden peyzaj ve çevre düzenlemesine varıncaya kadar cenaze hizmetlerinde modern bir kalite standardına ulaştık. Vatandaşlarımızın en acılı gününde ailelerimizin üzüntüsünü paylaşıp, ebediyete intikal eden cenazeler için Kur´an kürsülerinde 24 saat Kur´an-ı Kerim okuyoruz. Doğarken yavrularımız için nasıl ki fidan dikiyorsak, sonsuzluğa uğurladığımız mevtaların ismini de yine fidanla yaşatıyoruz.”
“BÜYÜKŞEHİR ÇOK GÜZEL İŞLER YAPIYOR”
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu da, Erzurum Büyükşehir Belediyesi´nin çok güzel işler yaptığını kaydetti. Vali Azizoğlu, şöyle dedi: “Geldiğim günden beri Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerini sık sık görüyorum. Bu hizmet de dünyadaki ömrünü tamamlamış, ahirete intikal eden kardeşlerimizin acılı ailelerinin ve yakınlarının o esnadaki sıkıntılarını, problemlerini sıfıra indirip, Büyükşehir Belediyesi´nin bu manada çok güzel hizmetler yapmasını temin eden bir yatırım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Konuşurken arkadaşlar, ‘O kadar güzel ve nezih bir mekân olmuş ki insanın nerdeyse ölesi geliyor´ dediler. Büyükşehir Belediye Başkanımızın ifade ettiği gibi insanın doğumundan ölümüne kadar belediye hizmetleri her zaman lazım… Batı ülkelerinde ölmek gerçekten külfetli ve masraflı… Bir ölüm 5-10 bin dolara mal oluyor. Görüyorsunuz Erzurum´umuzda, Allah geçinden versin, birisi rahmete kavuşunca Büyükşehir Belediyemizin Mezarlık Hizmetleri ekibi o cenazeyi alıyor, cenaze yakınlarına hiçbir külfet ve masraf yaptırmadan tüm işlemlerini ücretsiz yapıyor. Cenaze hizmetleri ve defnini gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi, Erzurum´da yaşayanlar için işlerin hemen hemen hepsini tamamlamış, ölülerin de hizmetlerini en iyi şekilde yapıyor. Hakikaten teşekkür ve tebrik ediyorum. Mezarlığımıza çok güzel ve nezih bir bina yapmışlar. İçerisinin fonksiyonları da gerçekten çok iyi… Ellerine sağlık. Güzel bir yatırım yapmışlar.” Konuşmaların ardından Mezarlıklar Şube Müdürlüğü´nün yeni hizmet binası ile Kur´an Kürsüsü´nün açılışı yapıldı.
Kaynak:

​Aziziye´de Kadın ve Demokrasi Paneli
​Aziziye´de Kadın ve Demokrasi Paneli
Aziziye Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ilçede Kadın ve Demokrasi konulu bir panel düzenledi.
BU ANLAMLI ESER İÇİN MEHMET SEKMEN´E TEŞEKKÜRLER
BU ANLAMLI ESER İÇİN MEHMET SEKMEN´E TEŞEKKÜRLER
Bu Anıt Yeni Yapıldı, 4 Kahramanı Anlatıyor!
Başkan Orhan´dan Şeker fabrikasına ziyaret
Başkan Orhan´dan Şeker fabrikasına ziyaret
​Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Erzurum Şeker Fabrikası´nda incelemelerde bulundu.
Muhammed Cevdet Orhan: ´Cumhurbaşkanımızla aynı yolda yürümekten onur duyuyoruz´
Muhammed Cevdet Orhan: ´Cumhurbaşkanımızla aynı yolda yürümekten onur duyuyoruz´
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, “Gerek parlamentoda, gerek yerel yönetimlerde ve gerekse AK Parti siyaset arenasının her noktasında genç kardeşlerimizin emekleri ve çalışmaları büyük önem arz etmektedir.” dedi.
Aziziye karla mücadele ediyor…
Aziziye karla mücadele ediyor…
Kış hazırlıklarını daha önce tamamlayan Aziziye Belediyesi, Erzurum genelinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle çalışmalarına başladı.
​Başkan Orhan, öğrencilerle işaret dili ile sohbet etti
​Başkan Orhan, öğrencilerle işaret dili ile sohbet etti
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla önce engelli ailelerini ziyaret etti.
BAŞKAN SEKMEN´DEN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN SEKMEN´DEN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti´ye Aziziye Brifingi
AK Parti´ye Aziziye Brifingi
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti İl Teşkilatında yaptığı çalışmaları anlattı.
MEHMET SEKMEN HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEYE DEVAM EDİYOR
MEHMET SEKMEN HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEYE DEVAM EDİYOR
Erzurum Büyükşehir Belediyesi´nin en önemli projelerinden biri olan Kültür Yolu Projesi´nin birinci etabı tamamlandı.
Başkan Orhan Minik Hayrunnisa´nın Yüzünü Güldürdü
Başkan Orhan Minik Hayrunnisa´nın Yüzünü Güldürdü
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, kendisinden tekerlekli sandalye talebinde bulunan ilkokul öğrencisi Hayrunnisa Yurtsever´in önce bu isteğini yerine getirdi, daha sonra sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
​Aziziye Belediyesi gece gündüz durmuyor
​Aziziye Belediyesi gece gündüz durmuyor
Yaz sezonunun sonuna yaklaşırken Aziziye Belediyesi çalışmalarına hız verdi. İlçede yürütülen asfalt çalışmaları gece-gündüz devam ediyor.
Başkan Orhan,”Gelişen Kentler Zirvesi”nde konuştu…
Başkan Orhan,”Gelişen Kentler Zirvesi”nde konuştu…
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 8´incisi Erzurum´da düzenlenen ‘Gelişen Kentler Zirvesi´ne katıldı.
Muhammed Cevdet Orhan´dan aşure ikramı
Muhammed Cevdet Orhan´dan aşure ikramı
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
İtfaiye teşkilatımız 7/24 halkımızın hizmetinde
İtfaiye teşkilatımız 7/24 halkımızın hizmetinde
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Türk İtfaiye Teşkilatı´nın kuruluşunun 303. yıldönümü ve İtfaiye Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Erzurum Günleri´nde Aziziye Rüzgârı Esti
Erzurum Günleri´nde Aziziye Rüzgârı Esti
Ankara´da bu yıl beşincisi düzenlenen geleneksel ‘Erzurum Tanıtım Günleri´nde Aziziye ilçesi ilgi odağı oldu.
Muhammed Cevdet Orhan; "Siyasetimizin Temeli Huzur"
Muhammed Cevdet Orhan; "Siyasetimizin Temeli Huzur"
Ankara Atatürk Kültür Merkezi´nde büyük bir stant açarak, Hem Aziziye İlçesinin çalışmalarını ve etkinliklerini hemşehrilerimize tanıtırken hem de Doğu´nun en Modern Termal Tesislerini Ankara´da tanıtıyor
​Palandöken çalışmalarını yoğunlaştırdı
​Palandöken çalışmalarını yoğunlaştırdı
Palandöken Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi Abdurrahman Gazi Mahallesin de site bahçelerinde ve sokaklarında sıcak asfalt serim çalışmalarını yoğunlaştırdı.
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KAYA, BÜYÜKŞEHİR´İ ZİYARET ETTİ
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KAYA, BÜYÜKŞEHİR´İ ZİYARET ETTİ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, Erzurum Büyükşehir Belediyesi´ni ziyaret etti.
PALANDÖKEN BELEDİYESİ, KURBAN BAYRAMI İÇİN TÜM TEDBİRLERİ ALDI
PALANDÖKEN BELEDİYESİ, KURBAN BAYRAMI İÇİN TÜM TEDBİRLERİ ALDI
Palandöken Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gerekli tedbirleri alarak, temizlikten gıda denetimlerine kadar birçok konuda geniş bir çalışma gerçekleştiriyor.
Aziziye´den “Her Cuma Bir Açılış”
Aziziye´den “Her Cuma Bir Açılış”
Aziziye Belediyesi “Her Cuma Bir Açılış” sloganıyla ilçeye kazandırdığı yatırımların açılışını birer birer gerçekleştiriyor.
Palandöken Belediyesi eski binasının yıkımını yaptı
Palandöken Belediyesi eski binasının yıkımını yaptı
Palandöken Belediyesi eski binasının yıkımını yaptı
Aziziye´de sosyal denge sözleşmesi imzalandı
Aziziye´de sosyal denge sözleşmesi imzalandı
Aziziye´de sosyal denge sözleşmesi imzalandı
Çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracı hizmete girdi
Çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracı hizmete girdi
Palandöken Belediyesi, çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracını hizmete soktu
AVRUPA´NIN EN PRESTİJLİ KARATE TURNUVASI BAŞLADI
AVRUPA´NIN EN PRESTİJLİ KARATE TURNUVASI BAŞLADI
Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası, açılış seremonisiyle start aldı.
PALANDÖKEN BELEDİYESİ 60 BİN ÇİÇEĞİ VE 5 BİN GÜLÜ TOPRAKLA BULUŞTURUYOR
PALANDÖKEN BELEDİYESİ 60 BİN ÇİÇEĞİ VE 5 BİN GÜLÜ TOPRAKLA BULUŞTURUYOR
Palandöken Belediyesi, yaz aylarının gelmesiyle birlikte 60 bin mevsimlik çiçeği ve 5 bin gülü toprakla buluşturuyor.
ERZURUM BU AÇIKLAMAYI KONUŞUYOR
ERZURUM BU AÇIKLAMAYI KONUŞUYOR
Yakutiye Belediyesi Bir An Evvel Mercek Altına Alınmalı! "Belediyelerin Üçüncü Bir Denetime İhtiyacı Var En Büyük Hırsızlıklar, Kötülükler, Belalar İMARDAN Geliyor”
Başkan Orhan´dan çat kapı iftar
Başkan Orhan´dan çat kapı iftar
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, çat kapı iftar programı geleneğini sürdürüyor.
Dünya Çevre Günü Aziziye´de kutlandı
Dünya Çevre Günü Aziziye´de kutlandı
Aziziye Belediyesi´nin de bu yıl içerisinde yer aldığı Dünya Çevre Günü etkinlikleri Aziziye Şeker İlkokulu´nda yapıldı.
Bulutlar´dan muhtarlara iftar yemeği
Bulutlar´dan muhtarlara iftar yemeği
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, AK Parti İlçe Başkanlığı yönetiminin yanı sıra, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri ile Mahalle muhtarlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.
MEHMET SEKMEN 7 GÜN 24 SAAT İLÇE İLÇE KÖY KÖY DOLAŞIYOR
MEHMET SEKMEN 7 GÜN 24 SAAT İLÇE İLÇE KÖY KÖY DOLAŞIYOR
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ilçelerde muhtarlarla istişare toplantıları yapıyor.
AK Parti İl Başkanı Öz´den Bulutlar´a Övgü
AK Parti İl Başkanı Öz´den Bulutlar´a Övgü
Öz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Orhan Bulutlar´ı makamında ziyaret etti.
Başkan Sekmen "Yılın Belediye Başkanı" seçildi
Başkan Sekmen "Yılın Belediye Başkanı" seçildi
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, "Yılın Belediye Başkanı" seçildi.
Erzurum Büyükşehir yol yapmak için çetin arazi ve kışla savaşıyor
Erzurum Büyükşehir yol yapmak için çetin arazi ve kışla savaşıyor
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, çetin arazi koşulları ve kara rağmen kırsalda yol yapım çalışmalarına devam ediyor.
AZİZİYE´DE ‘SEVGİ YOLU´ BULUŞMASI
AZİZİYE´DE ‘SEVGİ YOLU´ BULUŞMASI
Aziziye Belediyesi ve AK Parti Erzurum Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından “Sevgi yolu” projesi kapsamında hazırlanan hediyeler, mahalle statündeki köylerde öğrencilere dağıtıldı.
MEHMET SEKMEN YÜZ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
MEHMET SEKMEN YÜZ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kentte “Limoncu Murat” olarak bilinen ve sara hastası olan Murat Güvenir´in yüzünü güldürdü.
Palandöken Kaymakamı Yavuz Başkan Bulutlar´ı Ziyaret Etti
Palandöken Kaymakamı Yavuz Başkan Bulutlar´ı Ziyaret Etti
Antalya Vali Yardımcısı iken 30.11.2016 tarihli ve 2016/861 sayılı Müşterek Kararname ile Palandöken İlçe Kaymakamlığına atanan Mehmet Yavuz, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar´a iade-i ziyarette bulundu.
MUHAMMET CEVDET ORHAN AZİZİYE 2017´DE ALTIN ÇAĞINI YAŞAYACAK
MUHAMMET CEVDET ORHAN AZİZİYE 2017´DE ALTIN ÇAĞINI YAŞAYACAK
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 2017 yılında 340 konut, 114 işyerini hak sahiplerine teslim edileceğini, Bahçelievler´de yapılacak yeni konutlar için TOKİ ile protokol imzalayacaklarını söyledi. Orhan, mesire alanı, oyun havuz park ve Ilıca hizmet binası ile kültür merkezinin tamamlanacağını, Gençlik Merkezi´nin ise temelinin atılacağını kaydetti.
Muhammet Cevdet Orhan Bu İşi Biliyor
Muhammet Cevdet Orhan Bu İşi Biliyor
Erzurum´un ve Doğu´nun süper ligdeki tek temsilcisi olan Aziziye Belediyesi Termalspor, ligin ilk yarısında parkeleri salladı. Termalspor, aldığı başarılı sonuçlarla ligin ilk yarısını lider Beşiktaş´ın ardından ikinci sırada tamamladı.
VALİ AZİZOĞLU: ILICA´YA ÇOK YAKIŞTI
VALİ AZİZOĞLU: ILICA´YA ÇOK YAKIŞTI
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan´ı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında kapsamlı bilgi aldı.
Palandöken´e hizmet devam edecek
Palandöken´e hizmet devam edecek
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Palandöken Belediyesi´nin hizmetlerini anlatıp vatandaşlarla bir araya geldi.
Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı danışma meclisi toplantısı yapıldı
Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı danışma meclisi toplantısı yapıldı
Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı Kasım ayı daraltılmış danışma meclisi toplantısını tam kadro katılımla gerçekleştirdi.
PALANDÖKEN BELEDİYESİ´NDEN 25 KASIM UYARISI
PALANDÖKEN BELEDİYESİ´NDEN 25 KASIM UYARISI
Palandöken Belediyesi´ne borcu olan vatandaşlar, 25 Kasım 2016 tarihine kadar Palandöken Belediyesi Emlak Müdürlüğüne müracaatta bulunarak belediyeye yönelik borçlarını yapılandırıp, peşin ya da taksitle ödeme fırsatı bulacak.
BİZE ULAŞIN!

/resimler/2015-3/27/0251129723971.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erzurum Hava Durumu
Bugün
Güneşli
19°
Cuma
Fırtına
19°
Cumartesi
Sağanak
15°
Pazar
Bulutlu
18°
Erzurum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:43 07:28 12:27 14:51 17:09 18:41