Erzurum

03.12.2021

  • İMSAK 05:43
  • GÜNEŞ 07:12
  • ÖĞLE 12:10
  • İKİNDİ 14:36
  • AKŞAM 16:57
  • YATSI 18:21

BEHÇET KIRDAĞ ERZURUMLU HEMŞERİLERİNİ BODRUM VE GÖLLÜKTE YATIRIMA DAVET ETTİ

Ege Bölgesinde ISO 9001 Kalite Standartlarında Hizmet Veren Tek İnşaat Firması Olan Kırdağ İnşaatın Erzurumlu İşadamı Behçet Kırdağ'a Ait Olduğunu Biliyor muydunuz?

 

Ege Bölgesinde ISO 9001 Kalite Standartlarında Hizmet Veren Tek İnşaat Firması Olan Kırdağ İnşaatın Erzurumlu İşadamı Behçet Kırdağ'a Ait Olduğunu Biliyor muydunuz?

Erzurum'un Hınıs İlçesinde dünya'ya gelen Behçet Kırdağ, ilk olarak 2004 yılında KIRDAĞ SARL markası ile İngiltere’de kurduğu firmasıyla kısa sürede New Bond Caddesi Mayfair eyaletinde birbirinden değerli çalışmalarda bulundu. Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Erzurumlu hemşerimiz Behçet Kırdağ yönetimindeki şirket burada yaptığı başarılı çalışmalarına 2005 yılı başında da Fransa’ya taşınarak Gonfaron eyaletinde faaliyetlerine devam etti.

Halen yurt dışında faaliyetlerine Kırdağ İnşaat markasıyla devam eden şirket 2008 yılında Türkiye'deki yatırımlarına başladı. Özellikle Bodrum'un Güllük beldesinde 2008 yılında Erzurumlu hemşerimiz Behçet KIRDAĞ tarafından kurulan şirket, kuruluşundan bu yana Başta Bodrum, Güllük olmak üzere Ege Bölgesinde inşaat sektöründe verdiği müteahhitlik hizmetlerinin yanı sıra, her türlü inşaat malzemesinin toptan ve perakende satışı Kırdağ Yapı Market markası ile gerçekleştiriyor.

DADAŞ'A YAKIŞIR TİCARET AHLAKI BÖLGEDE ERZURUMLULARA GÜVENİ ARTIRIYOR

Firma, yapı sektöründeki global gelişmelere artı değer katmak ve sektörün ihtiyaçlarını en geniş ürün seçenekleri ile karşılamak amacıyla, kaliteyi en uygun fiyata verme gayreti doğrultusunda önemli markalarla çalışmasını sürdürüyor. Bu anlamda tüm yeni ürün ve gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kendini sürekli yenileyen dinamik bir yapıya sahip.

Kırdağ İnşaat, verdiği müteahhitlik hizmetlerinde, müşterilerle ilişkileri hem satış sürecinde hem de satış sonrasında devam ettiriyor. Nitelikli malzeme ve hizmetleri en uygun fiyata sunarken sattığı ürünlerin arkasında durabilme prensibi taşıyan firma; müşterilerinin beklentilerine en uygun çözümleri üreterek memnun kalmalarını sağlamayı ve malzeme teslimlerini zamanında tamamlamayı kendine misyon edinmiş.

Kırdağ Şirketi aynı zamanda çevre sağlığını korumak, iş güvenliği konusunda en yüksek standardı uygulamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak da ilkeleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yoluna devam eden Kırdağ İnşaat; kaliteli, hızlı ve ekonomik üretim politikasının bilincinde olup, bunun için tüm personel ve ekipmanıyla özverili bir şekilde çalışarak müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek etkili bir çözüm ortağı olma yolunda ilerliyor.

Kırdağ İnşaat Türkiye’nin en gözde ve değerli yatırım merkezi Güllük’te birbirinden değerli projelere imza atıyor. Kısa sürede tamamlanan projelerde yatırım sahipleri inşaatın başından tamamlanana kadar geçen süreçte bile yatırımlarının kat ve kat arttıklarına şahit oluyorlar.

Kırdağ İnşaat bütün projelerinde satış garantisi sunmakta ve hatta satın almış olduğunuz bir gayrimenkulü o günkü değerinden satın alarak yeni projelerinden de mülk sahibi yapabilmektedir.

Ticari ahlakını hiç bozmadan uzun yıllardır hizmetlerine devam eden Kırdağ İnşaat bölgede yaşayan vatandaşların yatırım yaparken ilk tercihi haline gelmiştir.

Kırdağ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı hemşerimiz Behçet Kırdağ'ın müşterilerine ve bölge halkına vermiş olduğu bu güven ve hizmet anlayışı gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yaşayan yatırımcılara karşı Erzurumlulara karşı olan güvenilirliği artırmıştır.

HEMŞERİLERİMİZİ YATIRIMA DAVET EDİYORUM

Gazetemiz aracılığıyla Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Erzurumlu hemşerilerine seslenen Behçet Kırdağ, Ege Bölgesinin en güzel yeri olan Güllük'te tüm Erzurumlu hemşerilerimizi yatırıma davet ediyorum dedi. Yurt dışında ve yurt içinde yaşayan herkesin yatırım yapmak için tercih ettiği Güllük'te Erzurumlu hemşerileriyle komşu olmayı arzu ettiğine değinen Behçet Kırdağ, Erzurum'da sizlerle aynı topraklarda Dünya'ya gelmenin mutluluğunu her daim yaşamaktayım. Erzurumlu olmaktan her zaman gurur duyan bir hemşeriniz olarak yatırım yaparken kazançlı çıkmanızı istiyorum. Tüm Dünya'dan yapmış olduğumuz projelerimize her geçen gün talep artmaktadır. Ama bizim isteğimiz aynı topraklarda doğup büyüdüğümüz hemşerilerimizin yatırım yaparken kazançlı çıktıklarını görmek arzusundayız. Bu sebepten Dünya'nın neresinde yaşayan bir Erzurumlu varsa başımızın tacıdır. Gelin hem Komşu olalım. Çocukluk yıllarımızı hep birlikte yeniden yaşayalım. Hem de yatırımlarınız kazanca dönüşsün diye konuştu.

Son olarak Erzurumlu hemşerilerimizi Güllük'e davet eden Behçet Kırdağ, Gelin yatırımlarımızı görün ve misafirimiz olun dedi.  

İşte Kırdağ İnşaat’ın bugüne kadar Tamamlanan Projeleri:

Konacık Zeytin Evleri, Şelale Residence, Marina Evleri, Taş Villaları, Merkez Residence, Green Hill, Neka Residence, Manastır Evleri,Hermias Residence, Etibank Evleri, Odek Villaları, Sinpaş Projesi, Kıdağ Yaşam Evleri, Kırdağ Yaşam Villaları, Kırdağ İnşaat (1,2,3,4,5,6,7 ve 8), Kadık Projesi,

Firma tarafından bugüne kadar toplam 582 daire, villa ve malikane yapıldı.

Devam Eden Projeler:

Avrupa Yaşam Sitesi, Villa Marina, Bodrum Kırdağ Evleri, Doğa Villaları.

Yeni Başlanacak Projeler:

Doğa Evleri, Avrupa Hill Projesi, Kırdağ mar-IIN Otel, Airport Güllük Otel, Işıksay Otel Gümbet, Kırdağ Marin Otel.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Cuma 0.1 ° / -7 ° Bulutlar
  • Cumartesi 0.5 ° / -6.1 ° kırık bulutlar
  • Pazar -0 ° / -4.2 ° Hafif kar