Bakan Soylu´dan Başkan Sekmen´e övgü
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen´i ziyaret etti. 
Tarih: 20.8.2016 17:40:21

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen´i ziyaret etti. 
Bir dizi temas ve incelemede bulunmak üzere kente gelen Bakan Soylu, Başkan Sekmen ile görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Sekmen, “Yeni yasayla Büyükşehir Belediyesi çalışma alanı il sınırları oldu. Eski tabirle köylerden yeni tabirle mahallelerden başlayarak içme suyu, kanalizasyon, grup yolları, okullar, camiler, köy konakları, taziye evleri, Kur´an kursları; ilçelerimizin altyapısı, prestij caddeleri, cephe sağlıklaştırılması, yeşillendirilmesi, güzelleştirilmesi, peyzajı; il merkezimize başta altyapı ve kentsel dönüşüm olmak üzere sosyal, sportif, sanatsal, kültürel eserler kazandırma konusunda önemli bir gayret gösteriyoruz” dedi.
Dönemin sonunda Erzurum´u farklı bir konuma taşıyacaklarını söyleyen Sekmen, şöyle devam etti: “Başta Sayın Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın ve Bakanlarımızın aktif gayreti ve ileri görüşlülükleri ile koydukları 2023, 2053 ve 2071 hedef ve vizyonları bize önemli bir katkı sağlıyor. İstiyoruz ki şehrimizi hem şehircilik bakımından hem de yatırımlar bakımından önemli bir yere taşıyalım. Biz Doğu Anadolu´yu, Güneydoğu Anadolu´yu yatırım ve üretim merkezi haline getiremezsek sıkıntılarımız devam eder. Şunu da görüyoruz ki, Allah´ın bölgelerimize vermiş olduğu doğal imkânlar var. Erzurum´da başta kış turizmi, yayla turizmi, yüksek irtifa kamp merkezi, hayvan yetiştiriciliği, organik tarım, yer altı madenleri ki Erzurum yer altı madenleri bakımından çok zengin, akarsular ve güneşten istifade etmek bakımında önemli imkânlara sahibiz. İnşallah bunları değerlendirerek şehrimizi ve bölgemizi kalkındırmayı hedefliyoruz. Etrafımızdaki 15 vilayet merkez olarak Erzurum´u görüyor. Yine İran, Azerbaycan ve Gürcistan´a komşu sayılabilecek konumda bir vilayetiz. İstiyoruz ki, bunların merkezi bir konumda bulunan Erzurum´u ticaret ve sanayi merkezi yapalım.”
“Erzurum kalkınmada 6. derece bölge ilan edilmeli”
Başkan Mehmet Sekmen, şehrin Kalkınmada 6. Derece Bölge içerisinde ilan edilmesi gerektiğini ifade etti. Sekmen, “Erzurum, Kalkınmada 5. Derece Bölge´de. Cumhurbaşkanımıza da Başbakanımıza da arz ettim. Sizin de katkınızı bekliyoruz. Erzurum mutlaka Kalkınmada 6. Derece Bölge ilan edilmeli. Çünkü Erzurum etraftaki vilayetlerin merkezi konumundadır. Burayı kalkındırabilirsek, burayı geliştirebilirsek bölgenin gelişmesini sağlayabiliriz. Bundan 40-50 yıl önce Erzurum bir ticaret merkeziydi. Bunu kaybetmek üzere. Bunu yeniden canlandırmak, bir de sanayi ilave ederek ve saymış olduğumuz imkânları da katarak Erzurum´umuzu geliştirmek zorundayız. Erzurum´da 20´nin üzerinde tabyamız mevcut. Bu da şunu gösteriyor; Erzurum tarihte önemli bir merkez. İç Anadolu´ya açılan bir kapı. Burayı sağlam bir şekilde tutmamız lazım. Bunu yapamazsak buradan imkânı iyi olan insanlar gidiyor, zor şartlarda yaşam mücadelesi veren insanlar buraya göç ediyor. İmkânı iyi olan insanların buradan göçünü durdurmamız, imkânı iyi olan insanları burada yaşatmamız lazım. Bu konuda sizin katkınızı ve desteğinizi bekliyoruz.” şeklinde konuştu.
“Başkan olur olmaz ortaya koyduğunuz performansı takdir ediyoruz”
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Başkan Sekmen´den övgüyle bahsederek, “Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı olur olmaz ortaya koyduğunuz performansınızı takdir ediyor ve kutluyoruz” dedi.
Bakan Soylu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Erzurumlu hemşerilerimize hak ettikleri hizmeti ulaştırmada gösterdiğiniz üstün gayretten ötürü tekrar tebriklerimi ve teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum. Erzurum doğunun merkezidir. Hem ticaret merkezidir hem ulaşım merkezidir, hem ekonomi merkezidir hem de kendine ait çok önemli bir liderliği söz konusudur. Coğrafyanın ve medeniyetin vermiş olduğu zenginlikler dönem dönem hissedilmeyebilir ama bilinmelidir ki o tarihi, coğrafi ve ekonomik zenginlikler oranın kendine ait hususiyetinden kaynaklanır. Erzurum´un da öyle bir hususiyeti var. Onu da sizin göstereceğiniz önemli gayretler, Kıymetli Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ´ın, milletvekillerimizin ve Erzurum´daki tüm yöneticilerimizin ortaya koyacakları heyecan Erzurum´u gelecekte çok daha iyi bir noktaya taşıyacaktır. İnşallah önümüzdeki günlerde söylediğiniz alanda gelişmeler söz konusu olur. Bizde bunlar için gayret gösteren tarafta oluruz. Özellikle benim Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı alanındaki önemli meselelerden bir tanesi de istihdam ve çalışma hayatının ülkenin her noktasında gelişmesidir. Bu açıdan en önemli unsurlardan bir tanesi de göçtür. Erzurum, insanıyla beraber Türkiye´nin her tarafına cesaret vermektedir. Erzurum´un ekonomik ve çalışma hayatının da gelişmesi ve istihdamının iyi bir noktada oluşması bizim en temel hedeflerimizden bir tanesidir. Erzurum´un bir taraftan ulaşım merkezi olması, çevre ülkelerle ciddi bir ulaşım kanalını oluşturması Erzurum´un ‘Cazibe Merkezi´ olması konusundaki gelişimini çok net bir şekilde ifade etmektedir. Burada oluşturulacak kaynaklar, hükümetin ve devletin buraya sunacağı kaynaklarla birlikte bu hedeflerle buluşulacaktır.”
“Erzurum başkan sekmen ile çok iyi bir konuma gelecek”
Bakan Soylu, Erzurum´un Başkan Sekmen ile çok iyi bir konuma geleceğini bildirdi. Soylu, “Belediyeciliği bilen, bu konuda maharetini tüm tecrübesiyle ortaya koymaya çalışan bir kişi olarak Erzurum´u bu dönemin sonunda, bu dönemin başından çok daha iyi bir konuma getireceğinize inanıyoruz. Dönemin sonunda bu çok daha iyi anlaşılacaktır. Burada iyi hizmetler ortaya konuluyor, iyi hizmetler gerçekleştiriliyor ve bu iyi hizmetlerle de birlikte iyi bir noktaya doğru hep beraber ilerleniyor. İnşallah şehircilik meselesinde, belediye yönetimi meselesinde tüm Türkiye tarafından kabul edilen AK Parti´mizin özelliği Erzurum´umuzda da kendisini milletimizle buluşturmaya devam etmektedir. Bu bizim yüz akımızdır. Buna inanıyoruz. Bu vesileyle yapacağınız hizmetler sadece Erzurum´a değil, çünkü sizin hem İstanbul´da belediyecilik tecrübeniz var hem milletvekilliği tecrübeniz var hem de Genel Merkezimizde yerel yönetimlerle ilgili tüm Türkiye´ye ortaya koyduğunuz bir tecrübeniz var. Bu tecrübelerin her birinden, kendimi Erzurumlu hissederek söylüyorum, istifade ediyoruz. Bu beş yıl, bu istifadenin zirvesine çıksın istiyoruz. Biz Erzurum´un emrindeyiz. Erzurumlunun da emrindeyiz. Bunu net bir şekilde ifade etmek istiyoruz. Erzurum´a yapacağımız her şey bizim için bir şereftir. Çünkü Erzurumlu kadir, kıymet bilen insandır. Bunun altını çizmek istiyorum. Allah hizmet etmeyi, eser bırakmayı herkese nasip etmez. Hizmet etmek ve eser bırakmak bir nasip işidir. Cenab-ı Allah´ın nasibidir. Onun için Erzurum´a yapılacak her eserde eğer bizim de bir katkımız varsa kendimizi bahtiyar hissederiz.” ifadelerini kullandı.


Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Bakan Soylu Başkan Sekmen övgü
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
MEHMET SEKMEN 7 GÜN 24 SAAT İLÇE İLÇE KÖY KÖY DOLAŞIYOR
MEHMET SEKMEN 7 GÜN 24 SAAT İLÇE İLÇE KÖY KÖY DOLAŞIYOR
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ilçelerde muhtarlarla istişare toplantıları yapıyor.
AK Parti İl Başkanı Öz´den Bulutlar´a Övgü
AK Parti İl Başkanı Öz´den Bulutlar´a Övgü
Öz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Orhan Bulutlar´ı makamında ziyaret etti.
Başkan Sekmen "Yılın Belediye Başkanı" seçildi
Başkan Sekmen "Yılın Belediye Başkanı" seçildi
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, "Yılın Belediye Başkanı" seçildi.
Erzurum Büyükşehir yol yapmak için çetin arazi ve kışla savaşıyor
Erzurum Büyükşehir yol yapmak için çetin arazi ve kışla savaşıyor
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, çetin arazi koşulları ve kara rağmen kırsalda yol yapım çalışmalarına devam ediyor.
AZİZİYE´DE ‘SEVGİ YOLU´ BULUŞMASI
AZİZİYE´DE ‘SEVGİ YOLU´ BULUŞMASI
Aziziye Belediyesi ve AK Parti Erzurum Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından “Sevgi yolu” projesi kapsamında hazırlanan hediyeler, mahalle statündeki köylerde öğrencilere dağıtıldı.
MEHMET SEKMEN YÜZ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
MEHMET SEKMEN YÜZ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kentte “Limoncu Murat” olarak bilinen ve sara hastası olan Murat Güvenir´in yüzünü güldürdü.
Palandöken Kaymakamı Yavuz Başkan Bulutlar´ı Ziyaret Etti
Palandöken Kaymakamı Yavuz Başkan Bulutlar´ı Ziyaret Etti
Antalya Vali Yardımcısı iken 30.11.2016 tarihli ve 2016/861 sayılı Müşterek Kararname ile Palandöken İlçe Kaymakamlığına atanan Mehmet Yavuz, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar´a iade-i ziyarette bulundu.
MUHAMMET CEVDET ORHAN AZİZİYE 2017´DE ALTIN ÇAĞINI YAŞAYACAK
MUHAMMET CEVDET ORHAN AZİZİYE 2017´DE ALTIN ÇAĞINI YAŞAYACAK
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 2017 yılında 340 konut, 114 işyerini hak sahiplerine teslim edileceğini, Bahçelievler´de yapılacak yeni konutlar için TOKİ ile protokol imzalayacaklarını söyledi. Orhan, mesire alanı, oyun havuz park ve Ilıca hizmet binası ile kültür merkezinin tamamlanacağını, Gençlik Merkezi´nin ise temelinin atılacağını kaydetti.
Muhammet Cevdet Orhan Bu İşi Biliyor
Muhammet Cevdet Orhan Bu İşi Biliyor
Erzurum´un ve Doğu´nun süper ligdeki tek temsilcisi olan Aziziye Belediyesi Termalspor, ligin ilk yarısında parkeleri salladı. Termalspor, aldığı başarılı sonuçlarla ligin ilk yarısını lider Beşiktaş´ın ardından ikinci sırada tamamladı.
VALİ AZİZOĞLU: ILICA´YA ÇOK YAKIŞTI
VALİ AZİZOĞLU: ILICA´YA ÇOK YAKIŞTI
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan´ı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında kapsamlı bilgi aldı.
Palandöken´e hizmet devam edecek
Palandöken´e hizmet devam edecek
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Palandöken Belediyesi´nin hizmetlerini anlatıp vatandaşlarla bir araya geldi.
Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı danışma meclisi toplantısı yapıldı
Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı danışma meclisi toplantısı yapıldı
Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı Kasım ayı daraltılmış danışma meclisi toplantısını tam kadro katılımla gerçekleştirdi.
Büyükşehir´den cenaze hizmetlerinde yeni bir yatırım daha
Büyükşehir´den cenaze hizmetlerinde yeni bir yatırım daha
Erzurum Büyükşehir Belediyesi kentte yürüttüğü yatırım seferberliğine devam ediyor.
PALANDÖKEN BELEDİYESİ´NDEN 25 KASIM UYARISI
PALANDÖKEN BELEDİYESİ´NDEN 25 KASIM UYARISI
Palandöken Belediyesi´ne borcu olan vatandaşlar, 25 Kasım 2016 tarihine kadar Palandöken Belediyesi Emlak Müdürlüğüne müracaatta bulunarak belediyeye yönelik borçlarını yapılandırıp, peşin ya da taksitle ödeme fırsatı bulacak.
Palandöken Belediyesinden eğitime büyük yatırım
Palandöken Belediyesinden eğitime büyük yatırım
Palandöken Belediye´si tarafından, Palandöken´de ve köy mahallelerin de bulunan tüm ortaokulların 8. sınıf öğrencilerine (TEOG)Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı için Soru Bankası kitabı dağıttı...
PALANDÖKEN BELEDİYESİ, FİLEDE TOZU DUMANA KATIYOR
PALANDÖKEN BELEDİYESİ, FİLEDE TOZU DUMANA KATIYOR
PALANDÖKEN BELEDİYESPOR NİKSAR SUYU İÇTİ!
Özoğlu Paşa´dan Başkan Orhan´a ziyaret
Özoğlu Paşa´dan Başkan Orhan´a ziyaret
9. Kolordu Komutanı Tümgeneral Mehmet Özoğlu, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan´ı ziyaret etti.
Başkan Sekmen: ´´AK Gençlik Ak Dava´nın öznesidir´´
Başkan Sekmen: ´´AK Gençlik Ak Dava´nın öznesidir´´
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Gençliğin AK Dava´nın öznesi olduğunu bildirdi.
YUNUS EMRE´YE YAKIŞIR YENİ YOL HİZMETE GİRDİ
YUNUS EMRE´YE YAKIŞIR YENİ YOL HİZMETE GİRDİ
Palandöken ilçesinin yeni gözdesi olan Yunus Emre bağlantı yolu, çalışmaların tamamlanmasının ardından dünden itibaren hizmete girdi.
Kurtulmuş´tan Başkan Sekmen´e övgü
Kurtulmuş´tan Başkan Sekmen´e övgü
Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Erzurum Büyükşehir Belediyesi´ni ziyarette Başkan Mehmet Sekmen´i kentteki çalışmalarından ötürü tebrik etti
Palandöken Belediyesi Atletleri Fırtına Gibi
Palandöken Belediyesi Atletleri Fırtına Gibi
Türkiye Atletizm Federasyonun 2016 yılı faaliyet programında yer alan, Doğu Karadeniz Bölgesel Kros Ligi 1. kademe yarışları Samsun´un ev sahipliğinde Canik Doğu park da yapıldı.
AZİZİYE BELEDİYESİ EĞİTİME DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
AZİZİYE BELEDİYESİ EĞİTİME DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçedeki sekizinci sınıf öğrencilerine TEOG seti hediye etti.
Orhan Bulutlar´dan 70 milyon liralık yatırım
Orhan Bulutlar´dan 70 milyon liralık yatırım
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, belediye yatırımlarını basın mensuplarıyla düzenlediği bir gezi turuyla tanıttı.
Palandöken Belediyesi köyleri nakış nakış işliyor
Palandöken Belediyesi köyleri nakış nakış işliyor
Palandöken Belediyesi, mahalle statüsüne kavuşturulan 25 köyü yazın tozdan, kışın da çamurdan kurtardı. Mahalle köylerin ve mezralarının tamamının sokaklarına kilit taşı uygulaması gerçekleştiren Palandöken Belediyesi, vatandaşların takdirini kazandı.
Aziziye´ye kültür merkezi ve hizmet binası
Aziziye´ye kültür merkezi ve hizmet binası
Aziziye Belediyesi ilçeye yeni hizmet binası ve kültür merkezi kazandırıyor. Ilıca´da yapımı devam eden belediye hizmet binası ve kültür merkezi ilçede önemli bir ihtiyaca cevap verecek.
PALANDÖKEN BELEDİYESİ ÖRNEK BELEDİYECİLİK SERGİLİYOR
PALANDÖKEN BELEDİYESİ ÖRNEK BELEDİYECİLİK SERGİLİYOR
Palandöken Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan "İkinci Kültür Merkezi Projesi" tamamlandığında adeta göz kamaştıracak.
Aziziye Belediyesi köy çocuklarının yüzünü güldürdü
Aziziye Belediyesi köy çocuklarının yüzünü güldürdü
Aziziye Belediyesi, çocukların daha iyi şartlarda oyun oynamaları için merkezdeki çocuk oyun gruplarından köylere de kuruyor. 69 mahalle statüsünde köyü bulunan ve bu bakımdan Erzurum´un en büyük ilçesi konumundaki Aziziye´de köylerin de yüzü gülüyor.
BÜYÜKŞEHİR´DEN İHTİYAÇ SAHİBİ 1750 AİLEYE GIDA KARTI
BÜYÜKŞEHİR´DEN İHTİYAÇ SAHİBİ 1750 AİLEYE GIDA KARTI
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, maddi durumdan yoksun olan vatandaşlara gıda kartı verdi.
MHP´DEN BAŞKAN BULUTLARA ZİYARET
MHP´DEN BAŞKAN BULUTLARA ZİYARET
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum İl Başkanı Nami Karataş ve parti yönetim kurulu üyeleriyle ile birlikte Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar´ı ziyaret etti.
PALANDÖKEN BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMASINA TAM GAZ DEVAM EDİYOR
PALANDÖKEN BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMASINA TAM GAZ DEVAM EDİYOR
Palandöken Belediyesi, vatandaşların talepleri doğrultusunda yeni bir hizmet anlayışına imza atarak site ve apartman bahçelerine asfalt serme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Başkan Orhan: “Hizmet şiarımız; AK Belediyecilik”
Başkan Orhan: “Hizmet şiarımız; AK Belediyecilik”
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 24. Dönem Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan´ı ziyaret etti.
Büyükşehir´den kente yeni gelen öğrencilere sürpriz karşılama
Büyükşehir´den kente yeni gelen öğrencilere sürpriz karşılama
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, üniversite eğitimi için kente gelen öğrencileri “Genç kardeşim Erzurum´a hoş geldin” diyerek karşılıyor.
´´Hizmette zirvenin adresi Palandöken Belediyesi´dir´´
´´Hizmette zirvenin adresi Palandöken Belediyesi´dir´´
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir AK Belediyeciliğin yerel hizmetlerde emsalsiz bir model oluşturduğunu vurgulayarak, “Belediyecilikte AK Konsept yalnız ülkemizde değil, Batı ülkeleri metropollerinde de ilgi uyandırmış, örnek alınmış ve benimsenmiştir” dedi.
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞIYOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞIYOR
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Aziziye, Palandöken ve Yakutiye ilçelerine 2 ayda 36 bin 527 ton asfalt serimi yaptı.
Başbakan Binali Yıldırım´dan Büyükşehir´in yatırımlarına tam not
Başbakan Binali Yıldırım´dan Büyükşehir´in yatırımlarına tam not
Başbakan Binali Yıldırım Erzurum Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.
AZİZİYE´DE BAYRAM DOLU DOLU GEÇTİ
AZİZİYE´DE BAYRAM DOLU DOLU GEÇTİ
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, bayram süresince ilçedeki Şehit ailelerini ziyaret etti, vatandaşlara mezarlıkta gül dağıttı, Ilıca Termal Tesisleri´nde bayramlaşma programı düzenledi.
Bulutlar, “Bu bayram birlik ve beraberliğimize vesile olsun “
Bulutlar, “Bu bayram birlik ve beraberliğimize vesile olsun “
Palandöken İlçe Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Kurban Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınlayarak, vatandaşların bayramını kutladı.
´´Bayram boyunca hizmetler kesintisiz devam edecek´´
´´Bayram boyunca hizmetler kesintisiz devam edecek´´
Palandöken Belediyesi, Kurban Bayramı´na yönelik gerekli tüm tedbirleri aldı. Palandöken´de hem iş makinaları, hem de 143 personelden oluşan özel bir ekip, bayram süresince işbaşında olacak.
Aziziye köyleri kilit taşı ile işliyor
Aziziye köyleri kilit taşı ile işliyor
Aziziye Belediyesi ilçe merkezinde olduğu gibi, köylerde de hizmetlerine devam ediyor. Belediye mahalle statüsündeki köylerin meydan ve sokaklarını kilitli taş ile işliyor, köy konağı-taziye evi ve mahallelerin ihtiyaç duyduğu diğer sosyal donatı ihtiyaçlarını da birer birer gideriyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen´den önemli mesaj
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen´den önemli mesaj
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Sekmen: “Su borçlarını yeniden yapılandırıyoruz”
Sekmen: “Su borçlarını yeniden yapılandırıyoruz”
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,vatandaşlardan gelen talep üzerine su borçlarının yeniden yapılandırıldığını ifade etti
Site sahiplerinden Başkan Bulutlar´a ziyaret
Site sahiplerinden Başkan Bulutlar´a ziyaret
Yunus Emre ve Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi´nde bulunan Selin ve Sahika siteleri yöneticileri Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutları ziyaret etti.
BİZE ULAŞIN!

/resimler/2015-3/27/0251129723971.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erzurum Hava Durumu
Bugün
Sağanak
-1°
Cumartesi
Sağanak
Pazar
Parçalı bulutlu
-1°
Pazartesi
Parçalı bulutlu
-2°
Erzurum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
04:12 05:52 12:29 16:03 18:48 20:16