Erzurum

04.03.2021

  • İMSAK
  • GÜNEŞ
  • ÖĞLE
  • İKİNDİ
  • AKŞAM
  • YATSI

AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANI VE AK PARTİ AZİZİYE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUHAMMED CEVDET ORHAN ?BEŞ YILDA HER MAHALLEMİZE DOKUNDUK, HİZMET ETTİK´

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, 31 Mart seçimlerinin bir beka meselesi olduğuna dikkat çekti

 

 

 

31 Mart´ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi çalışmalarının en çalışkan isimlerinden biri olan Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, kırsal mahalle ziyaretlerine kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Aziziye İlçesi´nin gezilmedik noktasını bırakmak istemeyen Başkan Orhan´ın bu kez ki ziyaret adresleri yine İlçesine bağlı mahalleler oldu. Başkan Orhan, vatandaşların sorun, talep ve önerilerini yerinde dinlerken, yeni dönemde tekrar göreve seçilmesi halinde bütün eksikliklerin tamamlanacağını dile getirdi. Geride bıraktığı beş yıllık dönemde yaptığı çalışmaları anlatan Başkan Orhan, 31 Mart yerel seçimleri için hem kendisine hem Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Sekmen´e hem de Cumhur İttifakı´nın diğer belediye başkan adaylarına destek istedi. Orhan ayrıca 31 Mart seçimlerinin bir beka meselesi olduğuna dikkat çekti.

?SEÇİMLER ARTIK BEKA MESELESİ OLDU?

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, 31 Mart seçimlerinin bir beka meselesi olduğunu söyledi. Yerel seçimlerin önemini anlatan Başkan Orhan, ?Seçime gerçekten az bir süre kaldı ama yoğun bir şekilde ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 69 mahallemizi tek tek dolaştık. Buralardaki kardeşlerimizle beraber olduk, karşılıklı olarak sohbet ettik. Türkiye´nin içinde bulunduğu koşulları anlatmaya gayret ettik. İçinde bulunduğumuz sıkıntılı tablodan çıkış yollarını anlatmaya çalıştık. 31 Mart seçimlerinin bir beka meselesi olduğunu, seçimden çok daha önemli bir hale geldiğini arkadaşlarımıza izah ettik. İnanıyorum ki kardeşlerimiz Türkiye´nin içinde bulunduğu şartları, kuşatılmışlığı biliyorlar. İnşallah 31 Mart´ta ona göre de gereğini yapacaklar. Biz de kardeşlerimizden yoğun ilgi gördük, bize misafirperverlik gösterdiler, ağırladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Ayrıca seçim çalışmaları kapsamında mahallelerimizdeki tüm muhtar adaylarımızla da bir arada olm şansı bulduk. Bütün muhtar adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde Aziziye İlçemizin tüm mahallelerine seçilecek olan muhtarlarımızla beraber hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Perşembe 0 ° / -11 ° Güneşli
  • Cuma 1 ° / -12 ° Güneşli
  • Cumartesi 3 ° / -11 ° Parçalı bulutlu