Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı danışma meclisi toplantısı yapıldı
Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı Kasım ayı daraltılmış danışma meclisi toplantısını tam kadro katılımla gerçekleştirdi.
Tarih: 29.11.2016 12:55:43

 

 

Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı Kasım ayı daraltılmış danışma meclisi toplantısını tam kadro katılımla gerçekleştirdi. 
Toplantıya Palandöken İlçe yönetimi yanı sıra Ak Parti Milletvekili Orhan Deligöz, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, İl Başkan Yardımcılarından Teoman Kümbet, Ayşe Gürcan ve Erol Korkut, İl yönetim kurulu üyesi Mustafa Tunç, Narman İlçe Başkanı Metin Okumuş, Olur İlçe Başkanı Mevlüt Kaya, Palandöken İlçe Mahalle Başkanları ve yönetimleri, meclis üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları başkanları ve yönetimleri katıldı.
Divan başkanlığını İl Başkan Yardımcısı Erol Korkut´un yaptığı daraltılmış danışma meclisi toplantısında teşkilatlanma, seçime her an hazır olma, şeffaf ve hesap verilebilir bir yönetim anlayışını benimseme konularında görüşler paylaşıldı.
´Bu asil millet, karanlık oyunları dövizini bozdurarak bozacaktır!´
Ak Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, selamlama ve açılış konuşmasında ülke olarak uluslararası çapta bir saldırıya maruz kaldığımızı dile getirerek, kahpe planlanmış karanlık oyunların, hiç bu kadar yoğun bir şekilde hayata geçirilmediğini bildirdi.
Her türlü baskı ve saldırıya göğüs gererek ülke savunmasında Cumhurbaşkanı ile omuz omuza mücadele eden halkımıza teşekkürlerini dile getiren Ömeroğlu, ´Ellerinden gelen hertürlü karanlık oyunu oynamalarına rağmen bu asil millet duruşundan geri adım atmamıştır.
Bu günse, mali ve ekonomik açıdan ülkemizi zora sokma hedefi içerisinde bulunan şer şebekelerinin oyununu, yine ellerindeki dövizi bozdurarak bozacak olan bu asil millettir.´ dedi.
Ömeroğlu sözlerine şöyle devam etti;
"Gün Nemrut un yaktığı ateşe, ağzında su taşıyarak tarafını belli eden karınca misali, bizlerinde tarafını belli etme günüdür". Elimizdeki dövizleri az çok demeden bozdurmalı ve sadece biz değil eş, dost, akraba, komşu... Çevremizdeki herkesi bu konuda bilinçlendirmeli ve yerli mala yönelmeliyiz. Bu gün ülke ekonomimizi çökertmeyi hedef alan Avrupa ve onların hain maşaları olan FETÖ´ye bu vesile ile yeni bir ders verip, karanlık planlarını boşa çıkarmalıyız.
´Ak Parti, gücünü şeffaklıktan alıyor!´
Kurulduğu günden bu güne, hemen her seçimden daha da güçlenerek çıkan Ak Parti´nin güçlenişindeki en temel unsurlardan birinin şeffaf ve hesap verilebilir bir yönetim sergilemiş olmasından kaynaklandığını da dile getiren Ömeroğlu, ´Hemen her seçimde gücünü artırarak ülkeye hizmet eden partimizin 14 yıllık başarısının temelinde, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı vardır. Yerel yönetimlerden siyasi teşkilatlarımıza, bürokrasinin tüm alanlarında ve sosyal devlet hizmetlerinde, bizleri her an teşftiş edebilme yetkisine sahip olan milletimiz, bu şeffaf ve hesap vermekten korkmayan yönetim anlayışına sahip çıkmıştır. Ülkenin kalbi ve malasef devasa bir çöplük niteliğinde olan İstanbul yönetimini devralan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, o günden bu güne sergilediği şeffaf ve hesap verilebilir yönetim anlayışı yanı sıra, vatandaşla iç içe olmaya devam ederek bu günlere milleti ile birlikte ulaşmıştır. Siyasi parti temsilcileri olarak bizler, vatandaşlarımızdan gelecek her türlü soruyu cevaplayabilme ve her türlü sorunu çözebilme çabası içerisinde olmalıyız. Ne zaman ki bizler bu iki hasleti kaybedersek, işte o zaman önce milletimizin güvenini ve sonra da desteğini kaybetmeye yüz tutarız. Bu yüzden, gerek yerel yönetimlerde ve gerekse bürokrasinin her alanında milletimizin bize tevdi ettiği emanete sahip çıkmalı ve yine milletimize her an hesap verebilecek durumda olmalıyız.
´Teşkilat olarak tüm senaryolara hazırız.´
Önümüzdeki siyasi süreç ile ilgili de görüşlerini dile getiren Ak Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, ´Yarın bir seçim yapılacak olsa Palandöken İlçe teşkilatı olarak her bir birimimizle hazırız. Ana kademe ve gençlik kollarımız yanı sıra mahalle teşkilatlarımızla da tam teşekküllü olarak hizmet ve siyasi propoganda çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu anlamda Palandöken´in her organıyla ve her an gerçekleşebilecek bir seçime hazır olduğunu da bildirmek isteriz.´ dedi.
Tüm teşkilatlanma ve siyasi propoganda süresince kendilerine her an destek olan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar´a da teşekkür eden Ömeroğlu, ´İlçe Belediye Başkanımız Sayın Orhan Bulutlar, sergilediği şeffaf ve hesap verilebilir hizmet anlayışı ile bölgemizde elimizi güçlendirmiş, sunduğu güzel hizmetler ile de adeta bir örnek teşkil etmiştir.´dedi
Başkan Ömeroğlu´nun ardından teşkilat yapılanması ve hizmetleri ile ilgili bilgiler İlçe Teşkilat Başkanı Ahmet Sağlam tarafından Yapılan Sosyal Çalışmalar İlçe Sosyal İşler Başkanı Turhan Dinler tarafından sunuldu.
Toplantıya katılan İl Teşkilat Başkanı Teoman Kümbet ise, Palandöken İlçe teşkilatının takdire şayan bir yapı oluşturduğunu diler getirerek, Ömeroğlu ve ekibine başarılı çalışmalararından dolayı tebriklerini ve teşekkürlerini iletti.
´Hizmet için yola çıkan bir ekibin, başaramayacağı hiçbirşey yoktur.´
Palandöken ilçe Belediye Başkanı Orhan Bulurlar´da ilçesinde yapmış olduğu hizmetlerin yanı sıra, bundan sonraki hedeflerini özetleyen bir sunum gerçekleştirdi. Ak Parti Palandöken İlçe Teşkilatının hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti de dile getiren Bulutlar, ´Hizmet için yola çıkan bir ekibin başaramayacağı hiçbirşey yoktur. Azim ve gayretli çalışmalarını takdirle takip ediyoruz. Bu anlamda elimizden gelen desteğimizi de sunarak vatandaşımıza her alanda ve hep birlikte hizmet sunmaya çalışıyoruz.´dedi.
Ak Parti Palandöken İlçe Teşkilatı, daraltılmış danışma meclisinin konuğu olan Ak Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, yine sıra dışı bir çıkış sergileyerek AB´yi eleştri bombardımanına tuttu.
Ülkemizin içerisinden bulunduğu sıkıntılardan kurtaracak yegane sistemin, Başkanlık sistemi olduğunu dile getiren Deligöz, bu konuda yapılacak mutabakat ile yine millete gidilmesi gerektiğini ve nihayi kararın yine millet tarafından verilmesinin öneminden bahsetti.
Dost gibi görünüp düşmanca tavır sergileyen AB üyelerini de eleştiren Deligöz, ´AB ülkeleri tarafından sergilenen bu iki yüzlü tavır, gerekirse müzakereler bitirilerek sonlandırılabir. Bu durumda kaybeden Türkiye değil, AB olacaktır. AB´nin takındığı bu taraflı ve çirkin tavır, AB´nin çözülme sürecini hızlandırarak, bitişin eşiğine sürükleyecektir´ dedi.
Konuşmaların ardından soru cevap kısmına geçilerek teşkilat mensupları bir çok konuda istişarelerde bulundu.
Kaynak:

​Aziziye´de Kadın ve Demokrasi Paneli
​Aziziye´de Kadın ve Demokrasi Paneli
Aziziye Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ilçede Kadın ve Demokrasi konulu bir panel düzenledi.
BU ANLAMLI ESER İÇİN MEHMET SEKMEN´E TEŞEKKÜRLER
BU ANLAMLI ESER İÇİN MEHMET SEKMEN´E TEŞEKKÜRLER
Bu Anıt Yeni Yapıldı, 4 Kahramanı Anlatıyor!
Başkan Orhan´dan Şeker fabrikasına ziyaret
Başkan Orhan´dan Şeker fabrikasına ziyaret
​Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Erzurum Şeker Fabrikası´nda incelemelerde bulundu.
Muhammed Cevdet Orhan: ´Cumhurbaşkanımızla aynı yolda yürümekten onur duyuyoruz´
Muhammed Cevdet Orhan: ´Cumhurbaşkanımızla aynı yolda yürümekten onur duyuyoruz´
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, “Gerek parlamentoda, gerek yerel yönetimlerde ve gerekse AK Parti siyaset arenasının her noktasında genç kardeşlerimizin emekleri ve çalışmaları büyük önem arz etmektedir.” dedi.
Aziziye karla mücadele ediyor…
Aziziye karla mücadele ediyor…
Kış hazırlıklarını daha önce tamamlayan Aziziye Belediyesi, Erzurum genelinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle çalışmalarına başladı.
​Başkan Orhan, öğrencilerle işaret dili ile sohbet etti
​Başkan Orhan, öğrencilerle işaret dili ile sohbet etti
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla önce engelli ailelerini ziyaret etti.
BAŞKAN SEKMEN´DEN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN SEKMEN´DEN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti´ye Aziziye Brifingi
AK Parti´ye Aziziye Brifingi
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti İl Teşkilatında yaptığı çalışmaları anlattı.
MEHMET SEKMEN HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEYE DEVAM EDİYOR
MEHMET SEKMEN HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEYE DEVAM EDİYOR
Erzurum Büyükşehir Belediyesi´nin en önemli projelerinden biri olan Kültür Yolu Projesi´nin birinci etabı tamamlandı.
Başkan Orhan Minik Hayrunnisa´nın Yüzünü Güldürdü
Başkan Orhan Minik Hayrunnisa´nın Yüzünü Güldürdü
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, kendisinden tekerlekli sandalye talebinde bulunan ilkokul öğrencisi Hayrunnisa Yurtsever´in önce bu isteğini yerine getirdi, daha sonra sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
​Aziziye Belediyesi gece gündüz durmuyor
​Aziziye Belediyesi gece gündüz durmuyor
Yaz sezonunun sonuna yaklaşırken Aziziye Belediyesi çalışmalarına hız verdi. İlçede yürütülen asfalt çalışmaları gece-gündüz devam ediyor.
Başkan Orhan,”Gelişen Kentler Zirvesi”nde konuştu…
Başkan Orhan,”Gelişen Kentler Zirvesi”nde konuştu…
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 8´incisi Erzurum´da düzenlenen ‘Gelişen Kentler Zirvesi´ne katıldı.
Muhammed Cevdet Orhan´dan aşure ikramı
Muhammed Cevdet Orhan´dan aşure ikramı
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
İtfaiye teşkilatımız 7/24 halkımızın hizmetinde
İtfaiye teşkilatımız 7/24 halkımızın hizmetinde
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Türk İtfaiye Teşkilatı´nın kuruluşunun 303. yıldönümü ve İtfaiye Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Erzurum Günleri´nde Aziziye Rüzgârı Esti
Erzurum Günleri´nde Aziziye Rüzgârı Esti
Ankara´da bu yıl beşincisi düzenlenen geleneksel ‘Erzurum Tanıtım Günleri´nde Aziziye ilçesi ilgi odağı oldu.
Muhammed Cevdet Orhan; "Siyasetimizin Temeli Huzur"
Muhammed Cevdet Orhan; "Siyasetimizin Temeli Huzur"
Ankara Atatürk Kültür Merkezi´nde büyük bir stant açarak, Hem Aziziye İlçesinin çalışmalarını ve etkinliklerini hemşehrilerimize tanıtırken hem de Doğu´nun en Modern Termal Tesislerini Ankara´da tanıtıyor
​Palandöken çalışmalarını yoğunlaştırdı
​Palandöken çalışmalarını yoğunlaştırdı
Palandöken Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi Abdurrahman Gazi Mahallesin de site bahçelerinde ve sokaklarında sıcak asfalt serim çalışmalarını yoğunlaştırdı.
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KAYA, BÜYÜKŞEHİR´İ ZİYARET ETTİ
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KAYA, BÜYÜKŞEHİR´İ ZİYARET ETTİ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, Erzurum Büyükşehir Belediyesi´ni ziyaret etti.
PALANDÖKEN BELEDİYESİ, KURBAN BAYRAMI İÇİN TÜM TEDBİRLERİ ALDI
PALANDÖKEN BELEDİYESİ, KURBAN BAYRAMI İÇİN TÜM TEDBİRLERİ ALDI
Palandöken Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gerekli tedbirleri alarak, temizlikten gıda denetimlerine kadar birçok konuda geniş bir çalışma gerçekleştiriyor.
Aziziye´den “Her Cuma Bir Açılış”
Aziziye´den “Her Cuma Bir Açılış”
Aziziye Belediyesi “Her Cuma Bir Açılış” sloganıyla ilçeye kazandırdığı yatırımların açılışını birer birer gerçekleştiriyor.
Palandöken Belediyesi eski binasının yıkımını yaptı
Palandöken Belediyesi eski binasının yıkımını yaptı
Palandöken Belediyesi eski binasının yıkımını yaptı
Aziziye´de sosyal denge sözleşmesi imzalandı
Aziziye´de sosyal denge sözleşmesi imzalandı
Aziziye´de sosyal denge sözleşmesi imzalandı
Çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracı hizmete girdi
Çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracı hizmete girdi
Palandöken Belediyesi, çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracını hizmete soktu
AVRUPA´NIN EN PRESTİJLİ KARATE TURNUVASI BAŞLADI
AVRUPA´NIN EN PRESTİJLİ KARATE TURNUVASI BAŞLADI
Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası, açılış seremonisiyle start aldı.
PALANDÖKEN BELEDİYESİ 60 BİN ÇİÇEĞİ VE 5 BİN GÜLÜ TOPRAKLA BULUŞTURUYOR
PALANDÖKEN BELEDİYESİ 60 BİN ÇİÇEĞİ VE 5 BİN GÜLÜ TOPRAKLA BULUŞTURUYOR
Palandöken Belediyesi, yaz aylarının gelmesiyle birlikte 60 bin mevsimlik çiçeği ve 5 bin gülü toprakla buluşturuyor.
ERZURUM BU AÇIKLAMAYI KONUŞUYOR
ERZURUM BU AÇIKLAMAYI KONUŞUYOR
Yakutiye Belediyesi Bir An Evvel Mercek Altına Alınmalı! "Belediyelerin Üçüncü Bir Denetime İhtiyacı Var En Büyük Hırsızlıklar, Kötülükler, Belalar İMARDAN Geliyor”
Başkan Orhan´dan çat kapı iftar
Başkan Orhan´dan çat kapı iftar
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, çat kapı iftar programı geleneğini sürdürüyor.
Dünya Çevre Günü Aziziye´de kutlandı
Dünya Çevre Günü Aziziye´de kutlandı
Aziziye Belediyesi´nin de bu yıl içerisinde yer aldığı Dünya Çevre Günü etkinlikleri Aziziye Şeker İlkokulu´nda yapıldı.
Bulutlar´dan muhtarlara iftar yemeği
Bulutlar´dan muhtarlara iftar yemeği
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, AK Parti İlçe Başkanlığı yönetiminin yanı sıra, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri ile Mahalle muhtarlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.
MEHMET SEKMEN 7 GÜN 24 SAAT İLÇE İLÇE KÖY KÖY DOLAŞIYOR
MEHMET SEKMEN 7 GÜN 24 SAAT İLÇE İLÇE KÖY KÖY DOLAŞIYOR
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ilçelerde muhtarlarla istişare toplantıları yapıyor.
AK Parti İl Başkanı Öz´den Bulutlar´a Övgü
AK Parti İl Başkanı Öz´den Bulutlar´a Övgü
Öz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Orhan Bulutlar´ı makamında ziyaret etti.
Başkan Sekmen "Yılın Belediye Başkanı" seçildi
Başkan Sekmen "Yılın Belediye Başkanı" seçildi
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, "Yılın Belediye Başkanı" seçildi.
Erzurum Büyükşehir yol yapmak için çetin arazi ve kışla savaşıyor
Erzurum Büyükşehir yol yapmak için çetin arazi ve kışla savaşıyor
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, çetin arazi koşulları ve kara rağmen kırsalda yol yapım çalışmalarına devam ediyor.
AZİZİYE´DE ‘SEVGİ YOLU´ BULUŞMASI
AZİZİYE´DE ‘SEVGİ YOLU´ BULUŞMASI
Aziziye Belediyesi ve AK Parti Erzurum Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından “Sevgi yolu” projesi kapsamında hazırlanan hediyeler, mahalle statündeki köylerde öğrencilere dağıtıldı.
MEHMET SEKMEN YÜZ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
MEHMET SEKMEN YÜZ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kentte “Limoncu Murat” olarak bilinen ve sara hastası olan Murat Güvenir´in yüzünü güldürdü.
Palandöken Kaymakamı Yavuz Başkan Bulutlar´ı Ziyaret Etti
Palandöken Kaymakamı Yavuz Başkan Bulutlar´ı Ziyaret Etti
Antalya Vali Yardımcısı iken 30.11.2016 tarihli ve 2016/861 sayılı Müşterek Kararname ile Palandöken İlçe Kaymakamlığına atanan Mehmet Yavuz, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar´a iade-i ziyarette bulundu.
MUHAMMET CEVDET ORHAN AZİZİYE 2017´DE ALTIN ÇAĞINI YAŞAYACAK
MUHAMMET CEVDET ORHAN AZİZİYE 2017´DE ALTIN ÇAĞINI YAŞAYACAK
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 2017 yılında 340 konut, 114 işyerini hak sahiplerine teslim edileceğini, Bahçelievler´de yapılacak yeni konutlar için TOKİ ile protokol imzalayacaklarını söyledi. Orhan, mesire alanı, oyun havuz park ve Ilıca hizmet binası ile kültür merkezinin tamamlanacağını, Gençlik Merkezi´nin ise temelinin atılacağını kaydetti.
Muhammet Cevdet Orhan Bu İşi Biliyor
Muhammet Cevdet Orhan Bu İşi Biliyor
Erzurum´un ve Doğu´nun süper ligdeki tek temsilcisi olan Aziziye Belediyesi Termalspor, ligin ilk yarısında parkeleri salladı. Termalspor, aldığı başarılı sonuçlarla ligin ilk yarısını lider Beşiktaş´ın ardından ikinci sırada tamamladı.
VALİ AZİZOĞLU: ILICA´YA ÇOK YAKIŞTI
VALİ AZİZOĞLU: ILICA´YA ÇOK YAKIŞTI
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan´ı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında kapsamlı bilgi aldı.
Palandöken´e hizmet devam edecek
Palandöken´e hizmet devam edecek
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Palandöken Belediyesi´nin hizmetlerini anlatıp vatandaşlarla bir araya geldi.
Büyükşehir´den cenaze hizmetlerinde yeni bir yatırım daha
Büyükşehir´den cenaze hizmetlerinde yeni bir yatırım daha
Erzurum Büyükşehir Belediyesi kentte yürüttüğü yatırım seferberliğine devam ediyor.
PALANDÖKEN BELEDİYESİ´NDEN 25 KASIM UYARISI
PALANDÖKEN BELEDİYESİ´NDEN 25 KASIM UYARISI
Palandöken Belediyesi´ne borcu olan vatandaşlar, 25 Kasım 2016 tarihine kadar Palandöken Belediyesi Emlak Müdürlüğüne müracaatta bulunarak belediyeye yönelik borçlarını yapılandırıp, peşin ya da taksitle ödeme fırsatı bulacak.
BİZE ULAŞIN!

/resimler/2015-3/27/0251129723971.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erzurum Hava Durumu
Bugün
Güneşli
19°
Cuma
Fırtına
19°
Cumartesi
Sağanak
15°
Pazar
Bulutlu
18°
Erzurum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:43 07:28 12:27 14:51 17:09 18:41