Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı danışma meclisi toplantısı yapıldı
Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı Kasım ayı daraltılmış danışma meclisi toplantısını tam kadro katılımla gerçekleştirdi.
Tarih: 29.11.2016 12:55:43

 

 

Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı Kasım ayı daraltılmış danışma meclisi toplantısını tam kadro katılımla gerçekleştirdi. 
Toplantıya Palandöken İlçe yönetimi yanı sıra Ak Parti Milletvekili Orhan Deligöz, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, İl Başkan Yardımcılarından Teoman Kümbet, Ayşe Gürcan ve Erol Korkut, İl yönetim kurulu üyesi Mustafa Tunç, Narman İlçe Başkanı Metin Okumuş, Olur İlçe Başkanı Mevlüt Kaya, Palandöken İlçe Mahalle Başkanları ve yönetimleri, meclis üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları başkanları ve yönetimleri katıldı.
Divan başkanlığını İl Başkan Yardımcısı Erol Korkut´un yaptığı daraltılmış danışma meclisi toplantısında teşkilatlanma, seçime her an hazır olma, şeffaf ve hesap verilebilir bir yönetim anlayışını benimseme konularında görüşler paylaşıldı.
´Bu asil millet, karanlık oyunları dövizini bozdurarak bozacaktır!´
Ak Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, selamlama ve açılış konuşmasında ülke olarak uluslararası çapta bir saldırıya maruz kaldığımızı dile getirerek, kahpe planlanmış karanlık oyunların, hiç bu kadar yoğun bir şekilde hayata geçirilmediğini bildirdi.
Her türlü baskı ve saldırıya göğüs gererek ülke savunmasında Cumhurbaşkanı ile omuz omuza mücadele eden halkımıza teşekkürlerini dile getiren Ömeroğlu, ´Ellerinden gelen hertürlü karanlık oyunu oynamalarına rağmen bu asil millet duruşundan geri adım atmamıştır.
Bu günse, mali ve ekonomik açıdan ülkemizi zora sokma hedefi içerisinde bulunan şer şebekelerinin oyununu, yine ellerindeki dövizi bozdurarak bozacak olan bu asil millettir.´ dedi.
Ömeroğlu sözlerine şöyle devam etti;
"Gün Nemrut un yaktığı ateşe, ağzında su taşıyarak tarafını belli eden karınca misali, bizlerinde tarafını belli etme günüdür". Elimizdeki dövizleri az çok demeden bozdurmalı ve sadece biz değil eş, dost, akraba, komşu... Çevremizdeki herkesi bu konuda bilinçlendirmeli ve yerli mala yönelmeliyiz. Bu gün ülke ekonomimizi çökertmeyi hedef alan Avrupa ve onların hain maşaları olan FETÖ´ye bu vesile ile yeni bir ders verip, karanlık planlarını boşa çıkarmalıyız.
´Ak Parti, gücünü şeffaklıktan alıyor!´
Kurulduğu günden bu güne, hemen her seçimden daha da güçlenerek çıkan Ak Parti´nin güçlenişindeki en temel unsurlardan birinin şeffaf ve hesap verilebilir bir yönetim sergilemiş olmasından kaynaklandığını da dile getiren Ömeroğlu, ´Hemen her seçimde gücünü artırarak ülkeye hizmet eden partimizin 14 yıllık başarısının temelinde, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı vardır. Yerel yönetimlerden siyasi teşkilatlarımıza, bürokrasinin tüm alanlarında ve sosyal devlet hizmetlerinde, bizleri her an teşftiş edebilme yetkisine sahip olan milletimiz, bu şeffaf ve hesap vermekten korkmayan yönetim anlayışına sahip çıkmıştır. Ülkenin kalbi ve malasef devasa bir çöplük niteliğinde olan İstanbul yönetimini devralan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, o günden bu güne sergilediği şeffaf ve hesap verilebilir yönetim anlayışı yanı sıra, vatandaşla iç içe olmaya devam ederek bu günlere milleti ile birlikte ulaşmıştır. Siyasi parti temsilcileri olarak bizler, vatandaşlarımızdan gelecek her türlü soruyu cevaplayabilme ve her türlü sorunu çözebilme çabası içerisinde olmalıyız. Ne zaman ki bizler bu iki hasleti kaybedersek, işte o zaman önce milletimizin güvenini ve sonra da desteğini kaybetmeye yüz tutarız. Bu yüzden, gerek yerel yönetimlerde ve gerekse bürokrasinin her alanında milletimizin bize tevdi ettiği emanete sahip çıkmalı ve yine milletimize her an hesap verebilecek durumda olmalıyız.
´Teşkilat olarak tüm senaryolara hazırız.´
Önümüzdeki siyasi süreç ile ilgili de görüşlerini dile getiren Ak Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, ´Yarın bir seçim yapılacak olsa Palandöken İlçe teşkilatı olarak her bir birimimizle hazırız. Ana kademe ve gençlik kollarımız yanı sıra mahalle teşkilatlarımızla da tam teşekküllü olarak hizmet ve siyasi propoganda çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu anlamda Palandöken´in her organıyla ve her an gerçekleşebilecek bir seçime hazır olduğunu da bildirmek isteriz.´ dedi.
Tüm teşkilatlanma ve siyasi propoganda süresince kendilerine her an destek olan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar´a da teşekkür eden Ömeroğlu, ´İlçe Belediye Başkanımız Sayın Orhan Bulutlar, sergilediği şeffaf ve hesap verilebilir hizmet anlayışı ile bölgemizde elimizi güçlendirmiş, sunduğu güzel hizmetler ile de adeta bir örnek teşkil etmiştir.´dedi
Başkan Ömeroğlu´nun ardından teşkilat yapılanması ve hizmetleri ile ilgili bilgiler İlçe Teşkilat Başkanı Ahmet Sağlam tarafından Yapılan Sosyal Çalışmalar İlçe Sosyal İşler Başkanı Turhan Dinler tarafından sunuldu.
Toplantıya katılan İl Teşkilat Başkanı Teoman Kümbet ise, Palandöken İlçe teşkilatının takdire şayan bir yapı oluşturduğunu diler getirerek, Ömeroğlu ve ekibine başarılı çalışmalararından dolayı tebriklerini ve teşekkürlerini iletti.
´Hizmet için yola çıkan bir ekibin, başaramayacağı hiçbirşey yoktur.´
Palandöken ilçe Belediye Başkanı Orhan Bulurlar´da ilçesinde yapmış olduğu hizmetlerin yanı sıra, bundan sonraki hedeflerini özetleyen bir sunum gerçekleştirdi. Ak Parti Palandöken İlçe Teşkilatının hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti de dile getiren Bulutlar, ´Hizmet için yola çıkan bir ekibin başaramayacağı hiçbirşey yoktur. Azim ve gayretli çalışmalarını takdirle takip ediyoruz. Bu anlamda elimizden gelen desteğimizi de sunarak vatandaşımıza her alanda ve hep birlikte hizmet sunmaya çalışıyoruz.´dedi.
Ak Parti Palandöken İlçe Teşkilatı, daraltılmış danışma meclisinin konuğu olan Ak Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, yine sıra dışı bir çıkış sergileyerek AB´yi eleştri bombardımanına tuttu.
Ülkemizin içerisinden bulunduğu sıkıntılardan kurtaracak yegane sistemin, Başkanlık sistemi olduğunu dile getiren Deligöz, bu konuda yapılacak mutabakat ile yine millete gidilmesi gerektiğini ve nihayi kararın yine millet tarafından verilmesinin öneminden bahsetti.
Dost gibi görünüp düşmanca tavır sergileyen AB üyelerini de eleştiren Deligöz, ´AB ülkeleri tarafından sergilenen bu iki yüzlü tavır, gerekirse müzakereler bitirilerek sonlandırılabir. Bu durumda kaybeden Türkiye değil, AB olacaktır. AB´nin takındığı bu taraflı ve çirkin tavır, AB´nin çözülme sürecini hızlandırarak, bitişin eşiğine sürükleyecektir´ dedi.
Konuşmaların ardından soru cevap kısmına geçilerek teşkilat mensupları bir çok konuda istişarelerde bulundu.


Video Tarihi: 29.11.2016 12:55:43

Kaynak:

MEHMET SEKMEN 7 GÜN 24 SAAT İLÇE İLÇE KÖY KÖY DOLAŞIYOR
MEHMET SEKMEN 7 GÜN 24 SAAT İLÇE İLÇE KÖY KÖY DOLAŞIYOR
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ilçelerde muhtarlarla istişare toplantıları yapıyor.
AK Parti İl Başkanı Öz´den Bulutlar´a Övgü
AK Parti İl Başkanı Öz´den Bulutlar´a Övgü
Öz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Orhan Bulutlar´ı makamında ziyaret etti.
Başkan Sekmen "Yılın Belediye Başkanı" seçildi
Başkan Sekmen "Yılın Belediye Başkanı" seçildi
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, "Yılın Belediye Başkanı" seçildi.
Erzurum Büyükşehir yol yapmak için çetin arazi ve kışla savaşıyor
Erzurum Büyükşehir yol yapmak için çetin arazi ve kışla savaşıyor
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, çetin arazi koşulları ve kara rağmen kırsalda yol yapım çalışmalarına devam ediyor.
AZİZİYE´DE ‘SEVGİ YOLU´ BULUŞMASI
AZİZİYE´DE ‘SEVGİ YOLU´ BULUŞMASI
Aziziye Belediyesi ve AK Parti Erzurum Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından “Sevgi yolu” projesi kapsamında hazırlanan hediyeler, mahalle statündeki köylerde öğrencilere dağıtıldı.
MEHMET SEKMEN YÜZ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
MEHMET SEKMEN YÜZ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kentte “Limoncu Murat” olarak bilinen ve sara hastası olan Murat Güvenir´in yüzünü güldürdü.
Palandöken Kaymakamı Yavuz Başkan Bulutlar´ı Ziyaret Etti
Palandöken Kaymakamı Yavuz Başkan Bulutlar´ı Ziyaret Etti
Antalya Vali Yardımcısı iken 30.11.2016 tarihli ve 2016/861 sayılı Müşterek Kararname ile Palandöken İlçe Kaymakamlığına atanan Mehmet Yavuz, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar´a iade-i ziyarette bulundu.
MUHAMMET CEVDET ORHAN AZİZİYE 2017´DE ALTIN ÇAĞINI YAŞAYACAK
MUHAMMET CEVDET ORHAN AZİZİYE 2017´DE ALTIN ÇAĞINI YAŞAYACAK
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 2017 yılında 340 konut, 114 işyerini hak sahiplerine teslim edileceğini, Bahçelievler´de yapılacak yeni konutlar için TOKİ ile protokol imzalayacaklarını söyledi. Orhan, mesire alanı, oyun havuz park ve Ilıca hizmet binası ile kültür merkezinin tamamlanacağını, Gençlik Merkezi´nin ise temelinin atılacağını kaydetti.
Muhammet Cevdet Orhan Bu İşi Biliyor
Muhammet Cevdet Orhan Bu İşi Biliyor
Erzurum´un ve Doğu´nun süper ligdeki tek temsilcisi olan Aziziye Belediyesi Termalspor, ligin ilk yarısında parkeleri salladı. Termalspor, aldığı başarılı sonuçlarla ligin ilk yarısını lider Beşiktaş´ın ardından ikinci sırada tamamladı.
VALİ AZİZOĞLU: ILICA´YA ÇOK YAKIŞTI
VALİ AZİZOĞLU: ILICA´YA ÇOK YAKIŞTI
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan´ı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında kapsamlı bilgi aldı.
Palandöken´e hizmet devam edecek
Palandöken´e hizmet devam edecek
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Palandöken Belediyesi´nin hizmetlerini anlatıp vatandaşlarla bir araya geldi.
Büyükşehir´den cenaze hizmetlerinde yeni bir yatırım daha
Büyükşehir´den cenaze hizmetlerinde yeni bir yatırım daha
Erzurum Büyükşehir Belediyesi kentte yürüttüğü yatırım seferberliğine devam ediyor.
PALANDÖKEN BELEDİYESİ´NDEN 25 KASIM UYARISI
PALANDÖKEN BELEDİYESİ´NDEN 25 KASIM UYARISI
Palandöken Belediyesi´ne borcu olan vatandaşlar, 25 Kasım 2016 tarihine kadar Palandöken Belediyesi Emlak Müdürlüğüne müracaatta bulunarak belediyeye yönelik borçlarını yapılandırıp, peşin ya da taksitle ödeme fırsatı bulacak.
Palandöken Belediyesinden eğitime büyük yatırım
Palandöken Belediyesinden eğitime büyük yatırım
Palandöken Belediye´si tarafından, Palandöken´de ve köy mahallelerin de bulunan tüm ortaokulların 8. sınıf öğrencilerine (TEOG)Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı için Soru Bankası kitabı dağıttı...
PALANDÖKEN BELEDİYESİ, FİLEDE TOZU DUMANA KATIYOR
PALANDÖKEN BELEDİYESİ, FİLEDE TOZU DUMANA KATIYOR
PALANDÖKEN BELEDİYESPOR NİKSAR SUYU İÇTİ!
Özoğlu Paşa´dan Başkan Orhan´a ziyaret
Özoğlu Paşa´dan Başkan Orhan´a ziyaret
9. Kolordu Komutanı Tümgeneral Mehmet Özoğlu, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan´ı ziyaret etti.
Başkan Sekmen: ´´AK Gençlik Ak Dava´nın öznesidir´´
Başkan Sekmen: ´´AK Gençlik Ak Dava´nın öznesidir´´
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Gençliğin AK Dava´nın öznesi olduğunu bildirdi.
YUNUS EMRE´YE YAKIŞIR YENİ YOL HİZMETE GİRDİ
YUNUS EMRE´YE YAKIŞIR YENİ YOL HİZMETE GİRDİ
Palandöken ilçesinin yeni gözdesi olan Yunus Emre bağlantı yolu, çalışmaların tamamlanmasının ardından dünden itibaren hizmete girdi.
Kurtulmuş´tan Başkan Sekmen´e övgü
Kurtulmuş´tan Başkan Sekmen´e övgü
Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Erzurum Büyükşehir Belediyesi´ni ziyarette Başkan Mehmet Sekmen´i kentteki çalışmalarından ötürü tebrik etti
Palandöken Belediyesi Atletleri Fırtına Gibi
Palandöken Belediyesi Atletleri Fırtına Gibi
Türkiye Atletizm Federasyonun 2016 yılı faaliyet programında yer alan, Doğu Karadeniz Bölgesel Kros Ligi 1. kademe yarışları Samsun´un ev sahipliğinde Canik Doğu park da yapıldı.
AZİZİYE BELEDİYESİ EĞİTİME DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
AZİZİYE BELEDİYESİ EĞİTİME DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçedeki sekizinci sınıf öğrencilerine TEOG seti hediye etti.
Orhan Bulutlar´dan 70 milyon liralık yatırım
Orhan Bulutlar´dan 70 milyon liralık yatırım
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, belediye yatırımlarını basın mensuplarıyla düzenlediği bir gezi turuyla tanıttı.
Palandöken Belediyesi köyleri nakış nakış işliyor
Palandöken Belediyesi köyleri nakış nakış işliyor
Palandöken Belediyesi, mahalle statüsüne kavuşturulan 25 köyü yazın tozdan, kışın da çamurdan kurtardı. Mahalle köylerin ve mezralarının tamamının sokaklarına kilit taşı uygulaması gerçekleştiren Palandöken Belediyesi, vatandaşların takdirini kazandı.
Aziziye´ye kültür merkezi ve hizmet binası
Aziziye´ye kültür merkezi ve hizmet binası
Aziziye Belediyesi ilçeye yeni hizmet binası ve kültür merkezi kazandırıyor. Ilıca´da yapımı devam eden belediye hizmet binası ve kültür merkezi ilçede önemli bir ihtiyaca cevap verecek.
PALANDÖKEN BELEDİYESİ ÖRNEK BELEDİYECİLİK SERGİLİYOR
PALANDÖKEN BELEDİYESİ ÖRNEK BELEDİYECİLİK SERGİLİYOR
Palandöken Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan "İkinci Kültür Merkezi Projesi" tamamlandığında adeta göz kamaştıracak.
Aziziye Belediyesi köy çocuklarının yüzünü güldürdü
Aziziye Belediyesi köy çocuklarının yüzünü güldürdü
Aziziye Belediyesi, çocukların daha iyi şartlarda oyun oynamaları için merkezdeki çocuk oyun gruplarından köylere de kuruyor. 69 mahalle statüsünde köyü bulunan ve bu bakımdan Erzurum´un en büyük ilçesi konumundaki Aziziye´de köylerin de yüzü gülüyor.
BÜYÜKŞEHİR´DEN İHTİYAÇ SAHİBİ 1750 AİLEYE GIDA KARTI
BÜYÜKŞEHİR´DEN İHTİYAÇ SAHİBİ 1750 AİLEYE GIDA KARTI
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, maddi durumdan yoksun olan vatandaşlara gıda kartı verdi.
MHP´DEN BAŞKAN BULUTLARA ZİYARET
MHP´DEN BAŞKAN BULUTLARA ZİYARET
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum İl Başkanı Nami Karataş ve parti yönetim kurulu üyeleriyle ile birlikte Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar´ı ziyaret etti.
PALANDÖKEN BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMASINA TAM GAZ DEVAM EDİYOR
PALANDÖKEN BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMASINA TAM GAZ DEVAM EDİYOR
Palandöken Belediyesi, vatandaşların talepleri doğrultusunda yeni bir hizmet anlayışına imza atarak site ve apartman bahçelerine asfalt serme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Başkan Orhan: “Hizmet şiarımız; AK Belediyecilik”
Başkan Orhan: “Hizmet şiarımız; AK Belediyecilik”
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 24. Dönem Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan´ı ziyaret etti.
Büyükşehir´den kente yeni gelen öğrencilere sürpriz karşılama
Büyükşehir´den kente yeni gelen öğrencilere sürpriz karşılama
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, üniversite eğitimi için kente gelen öğrencileri “Genç kardeşim Erzurum´a hoş geldin” diyerek karşılıyor.
´´Hizmette zirvenin adresi Palandöken Belediyesi´dir´´
´´Hizmette zirvenin adresi Palandöken Belediyesi´dir´´
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir AK Belediyeciliğin yerel hizmetlerde emsalsiz bir model oluşturduğunu vurgulayarak, “Belediyecilikte AK Konsept yalnız ülkemizde değil, Batı ülkeleri metropollerinde de ilgi uyandırmış, örnek alınmış ve benimsenmiştir” dedi.
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞIYOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞIYOR
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Aziziye, Palandöken ve Yakutiye ilçelerine 2 ayda 36 bin 527 ton asfalt serimi yaptı.
Başbakan Binali Yıldırım´dan Büyükşehir´in yatırımlarına tam not
Başbakan Binali Yıldırım´dan Büyükşehir´in yatırımlarına tam not
Başbakan Binali Yıldırım Erzurum Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.
AZİZİYE´DE BAYRAM DOLU DOLU GEÇTİ
AZİZİYE´DE BAYRAM DOLU DOLU GEÇTİ
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, bayram süresince ilçedeki Şehit ailelerini ziyaret etti, vatandaşlara mezarlıkta gül dağıttı, Ilıca Termal Tesisleri´nde bayramlaşma programı düzenledi.
Bulutlar, “Bu bayram birlik ve beraberliğimize vesile olsun “
Bulutlar, “Bu bayram birlik ve beraberliğimize vesile olsun “
Palandöken İlçe Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Kurban Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınlayarak, vatandaşların bayramını kutladı.
´´Bayram boyunca hizmetler kesintisiz devam edecek´´
´´Bayram boyunca hizmetler kesintisiz devam edecek´´
Palandöken Belediyesi, Kurban Bayramı´na yönelik gerekli tüm tedbirleri aldı. Palandöken´de hem iş makinaları, hem de 143 personelden oluşan özel bir ekip, bayram süresince işbaşında olacak.
Aziziye köyleri kilit taşı ile işliyor
Aziziye köyleri kilit taşı ile işliyor
Aziziye Belediyesi ilçe merkezinde olduğu gibi, köylerde de hizmetlerine devam ediyor. Belediye mahalle statüsündeki köylerin meydan ve sokaklarını kilitli taş ile işliyor, köy konağı-taziye evi ve mahallelerin ihtiyaç duyduğu diğer sosyal donatı ihtiyaçlarını da birer birer gideriyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen´den önemli mesaj
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen´den önemli mesaj
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Sekmen: “Su borçlarını yeniden yapılandırıyoruz”
Sekmen: “Su borçlarını yeniden yapılandırıyoruz”
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,vatandaşlardan gelen talep üzerine su borçlarının yeniden yapılandırıldığını ifade etti
Bakan Soylu´dan Başkan Sekmen´e övgü
Bakan Soylu´dan Başkan Sekmen´e övgü
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen´i ziyaret etti. 
Site sahiplerinden Başkan Bulutlar´a ziyaret
Site sahiplerinden Başkan Bulutlar´a ziyaret
Yunus Emre ve Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi´nde bulunan Selin ve Sahika siteleri yöneticileri Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutları ziyaret etti.
BİZE ULAŞIN!

/resimler/2015-3/27/0251129723971.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erzurum Hava Durumu
Bugün
Parçalı bulutlu
18°
Pazartesi
Parçalı bulutlu
20°
Salı
Sağanak
16°
Çarşamba
Fırtına
15°
Erzurum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
03:16 05:08 12:22 16:12 19:19 20:56