Erzurum

06.12.2021

  • İMSAK 05:45
  • GÜNEŞ 07:15
  • ÖĞLE 12:11
  • İKİNDİ 14:36
  • AKŞAM 16:57
  • YATSI 18:21

ABDULKADİR AYDIN AK PARTİ´NİN 17. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın, ?14 Ağustos 2001 Sıradan Bir Gün Değil, Türk Siyasi Tarihi İçin Gerçek Bir Milattır?

 

 

Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın, AK Parti´nin 17. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Abdulkadir Aydın mesajında ?14 Ağustos 2001 sıradan bir gün değil, Türk siyasi tarihi için gerçek bir milattır? ifadelerine yer verdi. 

14 Ağustos 2001 tarihinde ´Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak´ sloganıyla Afyonkarahisar´da kurulan AK Parti ile Türkiye ekonomi, dış politika, demokratikleşme gibi birçok konuda çağ atladı. 

?AK Parti´nin kaderi milletin kaderi ile birleşmiştir? 

AK Parti´nin 17. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın, ?AK Parti, bugün 17 yaşında. Bizlere 16 yıldır tek başına iktidarı teslim eden bu aziz milletin güvenini boşa çıkarmayarak, yaptığımız hizmetlerle milletin partisi olduğumuzu her daim ortaya koyduk? dedi. 

?İstikrarın önemi AK Parti ile görüldü? 

?AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Türkiye siyasi tarihinde görülmemiş bir istikrar ile önemli işleri başarmıştır? diyen Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın, ?AK Parti´nin kaderi milletin kaderi ile birleşmiş tek partidir. Bu yüzden aziz milletimizin gönlünde ciddi bir karşılık bulmuştur. Bugün Türkiye, istikrarın ne kadar önemli olduğunu AK Parti ile görmüştür. İstikrar sayesinde bugün dev yatırım ve adımlarla Türkiye, dünyada yeniden sözü geçen bir ülke konumuna gelmiştir. Bu yüzdendir ki dış güçler ekonomik operasyona yeltenmiş, ellerindeki son kozu da kullanarak ülkemize diz çöktürmeye çalışmışlardır. Diğer darbe girişimlerinde olduğu gibi bunda da başarısız olacaklardır ? ifadelerine yer verdi. 

?Milletimiz 17 yıl içinde huzur ve istikrarın yanında oldu? 

?AK Partili olmak, Türkiye sevdalısı olmaktır? diyen Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın açıklamasında, ?Yalnızca sevda yetmez, bu uğurda tıpkı 15 Temmuz´da olduğu gibi korkusuzca, aşkla, gururla, imanla ve hiç yılmadan mücadele etmek, soysuzların ve üniformalı hainlerin karşısında elif gibi dimdik durmak da gereklidir. Bu yüzden Partimiz ve liderimiz dün olduğu gibi bugün de halkın yanında oldu. Bunun neticesinde milletimiz geçen 17 yıl içinde huzur, güven ve istikrarın yanında olmuş, partimizi ve partimizin kurucusu devletimizin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ı hak ettiği yere getirmiştir? ifadelerine yer verdi. 

?Hedefimiz 2023, 2053, 2071? 

Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın mesajını, ?AK kadrolar, başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ülkemizi çok daha ileriye götürme adına halkımız ile omuz omuza hareket ederek gece gündüz demeden ve hiç yorulmadan 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda inanç ve azimle yürüyecektir. Partimizin 17´nci, kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyor, Milli İrade, Milli Güç, Hedef 2023 diyorum? diyerek noktaladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • Pazartesi 4.2 ° / -1.1 ° kırık bulutlar
  • Salı 3.1 ° / -3.9 ° Bulutlar
  • Çarşamba 4.5 ° / -3.2 ° Mix snow/rain