ERZURUMSPOR BAŞKANLIĞI ÜNEŞ´E 10 GÖMLEK BÜYÜK GELMİŞ
TV8 EKRANLARINDA YAYINLANAN ERZURUMSPOR´A BAĞIŞ KAMPANYASI SONRASI HERKESİN SESSİZ DÜŞÜNDÜKLERİNİ ENDER YÜNCÜ KALEME ALDI
Tarih: 28.08.2019 01:21:13

 

 

Geçtiğimiz gün TV8 Ekranlarında Acun Ilıcalı tarafından düzenlenen Erzurumspor´a bağış kampanyası programında adeta Tüm Türkiye´ye rezil olduk.

TV8 Ekranlarında Acun Ilıcalı´nın sunumuyla başlayan ama daha programın ilk dakikalarında yüksek ego patlaması yaşadığı için mikrofonu eline alarak sanki ünlü olmak için o anı bekleyen çocuklar gibi adeta kendisinden geçen ve kime ne söyleyeceğini kestiremeyen Erzurumspor´un Başkanı Hüseyin Üneş´in programı Stund-Up Şova çevirmesiyle devam etti.

PROGRAM “YAPARSIN AŞKIM” YARIŞMASINI ARATMADI

Herhalde boş zamanlarını sürekli Özel bir Televizyon kanalında yapımcılığını ve sunuculuğunu İlker Ayrık´ın yaptığı “Yaparsın Aşkım” yarışma programını izleyerek geçirdiğini düşündüğüm Başkan Hüseyin Üneş, kendisini kameralar karşısında görünce sürekli izlediği yarışmanın sunucusu gibi davranmaya başladı. Salonda bulunan şehrimizin üst düzey yetkilileri, taraftar grupları, futbolcular, teknik heyet, basın mensupları ve ekranları başındaki binlerce Erzurumlu hemşerimiz karşısında adeta kendisinden geçerek Acun Ilıcalı´yı bile kamera arkasına iten Hüseyin Üneş´in kendisini ön plana çıkarma gayreti ve şımarık tavırları Erzurumlular başta olmak üzere tüm izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

PROGRAMI ACUN ILICALI YAPSAYDI

TV8 Ekranlarında Erzurumspor İçin yapılan bağış kampanyasında 125 Bin 600 Forma satıldı. Kamuoyunun görüşüne göre; Programın başladığı andan itibaren Programın gerçek sunucusu Acun Ilıcalı´nın elinden mikrofonu kaparak adeta kendi şovunu yapan Başkan Hüseyin Üneş´in satmış olduğu 125 Bin 600 Forma sayısı şayet programın gerçek sunucusu Acun Ilıcalı tarafından yapılsaydı bu rakam 250 Bin civarlarında olurdu diye düşünülüyor.

HÜSEYİN ÜNEŞ´İ ÖZÜR DİLEMEYE DAVET EDİYORUM

Hüseyin Üneş´in program esnasında Erzurumspor için bağış yapmak isteyen Erzurumspor sevdalılarına bir özür borcu olduğuna inanıyorum. Erzurumspor´a bağış yapmak için Canlı yayına bağlanan Erzurumspor´a gönül vermiş, yüreği Erzurum ile çarpan memleket sevdalılarına karşı sergilemiş olduğu şımarık tavırları gözlerden kaçmadı. Özellikle canlı yayın sırasında programa bağlanarak Erzurumspor için sadece bugün değil her zaman maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Abiş Hopikoğlu´nun “Ben maaşla çalışan bir Erzurumlu hemşeriniz olarak 2 Bin Beş yüz forma alarak Erzurumsporumuza destekte bulunuyorsam, şehrimizdeki bir Alışveriş Merkezi´nin daha fazla bağışta bulunarak takımımıza destek vermesi gerekir” sözlerinin üstünü kapatarak “Geç Reklam Yapmayı, Sen Ne Vereceksin Onu Söyle” diyerek aşağılayıcı bir tavır sergilemesi belki şahsına yakışır bir hareketti ama Erzurumspor gibi büyük bir camianın başkanlık koltuğunda otururken o makama yakışır olmadığı düşüncesindeyim. Başkan Hüseyin Üneş´i şahsı adına değil. Büyük Erzurumspor camiası adına yapmış olduğu bu akıl almaz hareketinden ötürü tüm kamuoyu huzurunda Özür dilemeye davet ediyorum.

Not: Yazının sonunda Abiş Hopikoğlu canlı yayındayken Başkan Hüseyin Üneş´in şımarık tavır ve davranışlarını izleyeceğiniz videoyu paylaşıyorum. 

ESKİ BAŞKANLAR VE YÖNETİCİLER NEDEN DAVET EDİLMEDİ?

TV8 Ekranlarında yayınlanan programa kimlerin davet edildikleri de kamuoyunda sıkça konuşulanlar arasındaydı. Erzurumspor için yıllarca emek vermiş eski başkanların, yöneticilerin ve hatta o forma ile ter dökmüş eski futbolcuların da o salonda olması gerektiğini düşünenlerdenim. “Bu takım kimsenin babasının malı değildir.” Hele şahsi çıkarları için Erzurumspor´u kendisine bir reklam aracı olarak görenlerin ve ticari kaygılarından ötürü yönetimde olma mecburiyeti duyanların alet edileceği bir organizma hiç değildir. Davetliler listesini hazırlayan ya da hazırlatan her kim ise O kişi ya da kişilerin de bu şehre bir özür borcu vardır. Çünkü o gece ekrana yansıyan bölüm de sanki Erzurumspor´dan çok başta Erzurumspor başkanı Hüseyin Üneş olmak üzere birilerini ön plana çıkarma ve reklam kokan sahneler vardı. Her ne kadar da Başta Hüseyin Üneş olmak üzere o davetliler listesini hazırlayan kişi ya da kişiler biz Erzurumluları aptal yerine koyma düşüncesi beyinlerinde hasıl olsa da Erzurumspor´un yaşadığı 3 Şampiyonlukta yöneticilik yapmış iş adamı Murat Aslan bu düşüncelerini TV8 Ekranlarında canlı yayına bağlanarak yüzlerine bir tokat gibi vurdu. İş Adamı Murat Aslan 3 Bin forma alarak bağışta bulunduğu bağlantı da, “Biz Eski Yöneticiler Böylesi anlamlı bir programa Neden Davet Edilmedik?” diye sorunca Başkan Hüseyin Üneş´in dilinin dolaştığını da TV8 Ekranlarından herkes gördü. Yani kısacası anlayacağımız bu Program´ın Adı Erzurumspor Tadı ise Başkan Hüseyin Üneş´in oldu. Mesela o gece de Hamza Cimilli, Cemal Polat, Ali Demirhan, Saim Özakalın ve bu başkanlarla birlikte yöneticilik yapmış, o yıllarda takıma büyük emekleri olmuş teknik heyette görev yapanlar, ter döken futbolcular ve emeği geçen kişilerin de olması gerekmez miydi?

CANLI YAYINDA BAĞIŞ PAZARLIĞI

TV8 Ekranlarında sözde Acun Ilıcalı´nın sunumuyla ama gerçekte Hüseyin Üneş´in Stund-Up şovuyla devam eden programda Erzurumspor için bağışta bulunmak için canlı yayına katılan Erzurumspor´a gönül vermiş işadamlarıyla adeta pazarlıklar yaşandı. Öncelikle Başkan Hüseyin Üneş´e BAĞIŞ Ne demektir hatırlatmakta fayda görüyorum. BAĞIŞ: Birisinin işine yarayacak bir ihtiyacını giderecek bir şeyi (Para, Mal, Organ, Kan vb.) iyilik ve yardım etmek amacıyla karşılıksız vermektir. Ama Ekranları başında izleyicilere utanç sahneleri yaşatan Başkan Hüseyin Üneş bir ilke daha imza atarak bağış yapmak isteyen Erzurumspor severlerle adeta yapacakları bağışları üzerinden pazarlık yapma cüretinde bulundu. Ekranları başında izleyiciler tarafından “böyle olmaz” dedirten sahnelere sebep olan başkan Hüseyin Üneş sadece Erzurumlular tarafından değil tüm izleyiciler tarafından da tepkileri üzerine topladı. Hatta Kayserili bir tanıdığım TV8 Ekranlarında “Çingene Pazarı Kurulmuş” benzetmesi yaptı.

CANLI YAYIN İÇİN KİMLER ARANDI? KİMLER NEDEN ARANMADI?

TV8 Ekranlarında yayınlanan programın ilk dakikalarında dikkatlerimizden kaçmayan bir ayrıntıyı da paylaşmadan geçemeyeceğim. Hüseyin Üneş tarafından hazırlandığı iddia edilen aranacaklar listesi oluşturulurken öncelik başkan Hüseyin Üneş´i övücü mesajlar verecek, Başkan Hüseyin Üneş´in İstanbul´da çok saygın bir işadamının oğlu olduğunu söyleyerek kendisine methiyeler dizecek kişilerden olduğunu apaçık görebildik. Programın tamamı yeniden izlendiğinde görülecektir ki, İlk arayan kişiler Başkan Hüseyin Üneş´in İstanbul´da ikamet ettiği site sakinleri ve Babası Selvet Üneş´in yakın çevresindeki kişilerdi. Hatta arayanlar Hüseyin Üneş için yeğenimiz diye hitap ediyorlardı. Yani kısacası anlayacağımız burada Hüseyin Üneş´in amacı hasıl oldu. Amaç Erzurumspor değil Hüseyin Üneş´in bir nevi güç gösterisine dönüşen programda bir kurnazlığa daha gidildiği kamuoyunda günlerdir konuşulanlar arasında, Peki nedir bu kurnazlık? Yine Hüseyin Üneş´in TV8 Ekranlarında yayınlanan Erzurumspor´a bağış kampanyası adlı programın yönetmenine verilen ve Hüseyin Üneş tarafından hazırlandığı iddia edilen aranacaklar ve canlı yayına bağlandırılıp Erzurumspor´a destek istenecek kişilerin, Erzurum Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Kamu Kurum ve Kuruluşlarıyla irili ufaklı iş yapan İş adamları olduğu görüldü. Protokolde bulunan Başta Valimiz Sayın Okay Memiş olmak üzere Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen ve Milletvekillerimizin huzurunda canlı yayına bağlanan kişilerin Devlet erkanına olan saygılarından ötürü “Hayır” diyemeyecekleri düşünüldüğü için yapılmış küçük kurnazlık olarak nitelendiriyorum.   

TOPLANAN BAĞIŞLAR KAMUOYU HUZURUNDA PAYLAŞILMALI

O gece TV8 Ekranlarında boy gösteren, özellikle Hüseyin Üneş ve İstanbul´daki büyük işadamı babası Selvet Üneş´i yere göğe sığdıramayan kişilerin o gece söz verdikleri bağışları ne zaman takdim edecekleri kamuoyu tarafından merak edilirken, 125 Bin 600 Forma satışı yapılan gecenin tüm gelirlerinin kamuoyuyla tüm şeffaflığıyla paylaşılmasını istiyoruz.    

HÜSEYİN ÜNEŞ BİRİLERİNİ ÖTEKİLEŞTİRİYOR MU?

Erzurumspor için her zaman elini taşın altına koymaktan çekinmeyen eski yöneticilerden bazılarıyla yaptığım görüşmelerde kendilerine sitem de bulundum. “Neden Siz Aramadınız” dedim. Aldığım cevap ise her birinden aynıydı. “Başkan Hüseyin Üneş efendi bizleri Erzurumspor´un yanından bile geçirmek istemiyor. İsmimizin Erzurumspor ile birlikte anılmasından hayli rahatsız oluyor. Elbette bizlerde Erzurumsporumuz için elimizi her zaman olduğu gibi bugünde taşın altına koymasını bilirdik. Ama bizleri ötekileştirmek isteyen bir yönetim anlayışıyla karşı karşıyayız.” Diye seslendiler.

ERZURUMSPOR BAŞKANLIĞI ÜNEŞ´E 10 GÖMLEK BÜYÜK GELMİŞ

Hiç çekinmeden şahsi görüşümü de belirtmeden geçemeyeceğim. Hüseyin Üneş ismi Büyük Erzurumspor başkanlık koltuğunu dolduramamıştır. O Koltuk Sayın Üneş´e 10 gömlek büyük gelmektedir. Bugüne kadar Erzurumspor´da başkanlık yapmış kişileri hatırlayacak olursak bu kişilerin hiç birisi taşıdığı Büyük Erzurumspor camiasının ağırlığının bilinciyle hareket ettiklerini söyleyebiliriz. Son yıllarda isimleri hafızalarımızda kalan Kıyasettin Yüksel, Hamza Cimilli, Cemal Polat, Saim Özakalın, Ali Demirhan ve Mevlüt Doğan gibi isimler, gerek iş adamı, siyasetçi ve bürokrat kimliklerine yakışır bir vaziyette Erzurumspor başkanlık koltuğunu ağır başlılıklarıyla ve efendilikleriyle doldurmuşlardır. Bu aklımıza gelen isimler gerek Erzurumlular gerekse Erzurumsporlu taraftarlar tarafından takdirle karşılanan duruşlarıyla hafızalardaki yerlerini korumuşlardır. Ama Gel gör ki, Hüseyin Üneş´in başkanlık koltuğuna geldikten sonra sergilemiş olduğu şımarık zengin çocuğu tavırları hiçbir zaman gözlerden kaçmamıştır. Kampta bulunan takım ile birlikte antrenmanlarda sahaya inip futbolcularla birlikte idman yapan, Basın toplantılarında lakayt tavırlar sergileyerek şımarık çocuk profili yaratma çalışmaları ve son olarak TV8 Ekranlarında Erzurumspor gibi büyük bir camianın başkanına yakışmayan Stund-Up gösterisi tarzında kendisini kulüpten üstün tutan zengin babasından aldığı güçle sanki “alçak dağları ben yarattım” izlenimleri hiç hoş ve Erzurum camiasına yakışmamıştır. En önemlisi ise bugüne kadar Erzurumspor´da başkanlık yapmış kişileri sırasıyla düşündüğümüzde hepsi kendi kimlikleriyle ön plana çıkarken Hüseyin Üneş´in, zengin babasının kimliği altında Erzurumspor gibi büyük bir camianın başkanlığını yürütmesi hiç hoş durmamaktadır. Göreve geldiği ilk günden beri O´nun için Erzurumspor hep ikinci planda olmuş kendisi ise hep ön planda olmak için adeta kendisiyle savaş vermektedir. Basında çıkan Erzurumspor ile ilgili haberleri hep hiçe saymış ama kendi resminin kullanıldığı haberleri yine kendisinin oluşturduğu sahte sosyal medya hesaplarında sürekli ön plana almak için çalışmıştır. Yine Hüseyin Üneş´in şehrimizdeki yayın kuruluşları ile olan münasebetlerine baktığımızda kendisini yere göğe sığdıramayan basın mensuplarını yanından hiç ayırmadığı gibi kendisi hakkında haber yapmayanları öteleştirme çalışmaları sürdürmektedir. Bunun en bariz örneği ise o gece salona hangi basın yayın organlarının davet edilip hangilerinin davet edilmediğine bakıldığında görülecektir. O yüzden tekrarlamak istiyorum ki; Erzurumspor Başkanlığı Hüseyin Üneş Efendi´ye 10 Gömlek büyük gelmiş…

ÖNCE YÖNETİMİNDEKİ KİŞİLERİN NE VERDİĞİNİ SÖYLE

Hüseyin Üneş göreve geldiğinde bu takıma maddi katkı sağlayacak kişilerden bir yönetin kurduklarını söylemişti. Kulüpte Hüseyin Üneş´le birlikte göreve başlayan kimin kulübe ne kadar maddi para desteğinde bulunduğunu bugüne kadar köşe bucak kaçarak açıklayamadılar. Bugün ise Kayserili tanıdığımın tabiriyle “Çingene Pazarı Kurmuşlar” sözü kimsenin zoruna gitmesin lütfen. Çünkü bu takımda yöneticilik yapıp sağda solda ben Erzurumspor yöneticisiyim diye caka satanların ne kadar kulübe yardım ettiklerini bilmiyoruz. Hatta ettiklerine de inanmıyorum. Eğer Hüseyin Üneş efendi şeffaf ve dürüst bir yönetici ise çıksın kamuoyu huzurunda yönetimindeki kişilerin bugüne kadar kulübe ne kadar yardım yaptığını belgeleriyle açıklasın da bir görelim…

ERZURUMSPOR´DA TALAN MI VAR?

Yine seslenmek istiyorum Sayın Başkan Hüseyin Üneş´e, Sayın Üneş Stund-Up gösterisi yapacağına bu kulübün gelirleri ve giderleri nelerdir? Süper Lig´de aldığın ve aynı sezon küme düşürdüğün Erzurumspor´da şahsım fütursuzca, sorumsuzca, hoyratça ve kurnazca harcamaların olduğuna inanıyorum. Buna sadece ben inanmıyorum. Tüm şehir inanıyor. Lütfen rica ediyorum. Delikanlıysan Kamuoyu huzurunda Erzurumspor´un giderlerini ve gelirlerini paylaşabilir misin?

HANİ SENİN TAKIMIN LİG´İN EN GÜÇLÜ TAKIMIYDI?

Kameralar karşısında dilde kemik yoktur misali atıp tutan Başkan Hüseyin Üneş, Erzurumspor´un yaptığı transferlerle lig´in en güçlü takımı olduğunu söylediğinde yaptığı tüm hareketleri sinesine çeken Büyük Erzurumspor camiası Hafta sonu Balıkesir´de oynanan futbol karşısında bu adamın Erzurumlularla resmen alay ettiğini de bugün konuşuyorlar. Çünkü bu takım bu lig´de bu ruhsuz haliyle ancak nal toplar. Daha on sekizlik bebelere karşı direnç gösteremeyen bir takımın bu lig´de başarılı olmasını beklemek havanda su dövmeye benzer. Peki ya Erzurumspor Süper Lig´den düşmeseydi bu takımla Süper Lig´de ne yapacaktınız?

BABANIN TİCARİ ÇIKARLARINI BİR TARAFA BIRAK VE İSTİFA ET

“Hani diyordun ya benden daha iyi yapacak biri varsa gelsin yapsın” Evet bu şehirde bu işi senden çok daha iyi yapacak en azından babasının alacağı ihaleler için değil kulübü ve camiası için çalışacak biri değil birileri fazlasıyla var. Sana ise bu saatten sonra istifa yakışır.
Video Tarihi: 28.08.2019 01:21:13
Kaynak:

Radon Gazı Öldürmeye Devam Ediyor
Radon Gazı Öldürmeye Devam Ediyor
Gerek Dünya Sağlık Örgütü verileri, gerekse Sağlık Bakanlığının verilerine göre akciğer kanserinin ana nedenleri arasında ilk sırayı sigara bağımlılığı alırken, ikinci sırada radon gazı etkilerinden kaynaklı kanserlerin olduğu belirtiliyor.
Af düzenlemesinin detayları belli oldu!
Af düzenlemesinin detayları belli oldu!
Çok tartışılan af düzenlemesine ilişkin ilk detaylar belli oldu
Aziziye´den dijital belediyecilik atağı
Aziziye´den dijital belediyecilik atağı
Aziziye Belediyesi dijital belediyecilik hizmetlerinde de geri adım atmıyor. Son yıllarda popülaritesi artan Türkiye´de pek az belediye tarafından uygulanabilen İnsansız Hava aracı sistemleri ile belediye hizmetleri kervanına Aziziye Belediyesi de katıldı.
Erzurum´da ‘Bin bir hatim´ duası için eller semaya açıldı
Erzurum´da ‘Bin bir hatim´ duası için eller semaya açıldı
Erzurum´u doğal afetlerden korumak için 487 yıl önce başlatılan ´Bin bir hatim´ geleneği kapsamında tarihi Ulu Cami´de cuma namazı öncesi hatim duası yapıldı.
Dizel Araç Türkiye´de yasaklanacak mı?
Dizel Araç Türkiye´de yasaklanacak mı?
Almanya´da başlayan dizel yasakları tüm Avrupa ülkelerindeki şehirlerde yayılıyor. Birçok şehrin getirdiği dizel yasağı sonrası gözler Türkiye´ye çevrildi.
Cuma Hutbesi - 17 Ocak 2020
Cuma Hutbesi - 17 Ocak 2020
17 Ocak 2020 tarihli, "Teknoloji Bağımlılığı ve Sosyal Medya Ahlakı" konulu cuma hutbesi yayınlandı.
Son seçim anketinde dikkat çeken sonuç! 3 parti baraj altında!
Son seçim anketinde dikkat çeken sonuç! 3 parti baraj altında!
Kadir Has Üniversitesi tarafından her yıl yapılan "Türkiye Eğilimleri" araştırmasının sonuçları belli oldu. 26 ilde yapılan ankette 3 parti baraj altında kalıyor.
2020 yeni bedelli askerlik ve dövizli askerlik ücretleri belli oldu
2020 yeni bedelli askerlik ve dövizli askerlik ücretleri belli oldu
Milli Savunma Bakanlığı, 2020 yılı bedelli ve dövizle askerlik şartlarını duyurdu. Buna göre, 30 Haziran 2020 saat 18.00´e kadar uygulanacak bedelli askerlik ücreti 35 bin 54 lira 64 kuruş olarak açıklandı.
Af yasası için geri sayım başladı
Af yasası için geri sayım başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, infaz düzenlemesinin birkaç hafta içerisinde Meclis´in gündemine geleceğini söyledi
ERZURUM´UN EMNİYETİ ASLAN GİBİ BİR MÜDÜRE EMANET
ERZURUM´UN EMNİYETİ ASLAN GİBİ BİR MÜDÜRE EMANET
Erzurum´da 14 kilo 450 gram Afyon sakızı ele geçirildi
ERZURUMLUNUN ÇAY KEYFİNE´DE HİLE KATTILAR
ERZURUMLUNUN ÇAY KEYFİNE´DE HİLE KATTILAR
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞININ ÖNCEKİ GÜN YAYINLADIĞI HİLELİ ÜRÜNLER ARASINDA BULUNAN ÇAY FİRMALARI ERZURUM´DA HARIL HARIL SATILIYOR.
Millete dana eti diye domuz eti yediren gıda teröristleri şimdi yandı
Millete dana eti diye domuz eti yediren gıda teröristleri şimdi yandı
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, hileli gıdalarla ilgili cezaların caydırıcı olmadığını belirterek, ticaretten men ya da hapis cezası getirilebileceğini açıkladı.
BİNGÜL KARDEŞLER BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR!
BİNGÜL KARDEŞLER BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR!
Erzurum´da "Özel Sporcular Türkiye Kayak Şampiyonası" heyecanı... Şampiyonaya 14 ilden katılan 24 sporcu, derece yapabilmek için kıyasıya yarıştı.
Karlıçam Tereyağında süt harici yağa rastlandı
Karlıçam Tereyağında süt harici yağa rastlandı
Tarım ve Orman Bakanlığı, 2020 yılına ait ilk tağşiş listesini kamuoyu ile paylaştı. Taklit, tağşiş veya ilaç etken maddesi tespit edilen toplam 229 firmaya ait 386 parti ürün ifşa edildi. Aralarında Erzurum´dan sadece Karlıçam Firması yer aldı.
Elti-Bibi-Eze Kime Nedir? TRİPOT APO SORDU BAKIN ERZURUMLULAR NE CEVAP VERDİLER
Elti-Bibi-Eze Kime Nedir? TRİPOT APO SORDU BAKIN ERZURUMLULAR NE CEVAP VERDİLER
Elti-Bibi-Eze Kime Nedir? TRİPOT APO SORDU BAKIN ERZURUMLULAR NE CEVAP VERDİLER
OSMAN AKAR SONUNDA...
OSMAN AKAR SONUNDA...
ERZURUM GIDA VE TARIM İL MÜDÜRÜ OSMAN AKAR SONUNDA LÜTFETTİ BAHŞETTİ! TEŞEKKÜR EDİYORUZ
ERZURUM´DA NE NEREDEN ALINIR? ERZURUM´DA  NEREDE NE YENİR?
ERZURUM´DA NE NEREDEN ALINIR? ERZURUM´DA NEREDE NE YENİR?
ERZURUM´DA NE NEREDEN ALINIR? ERZURUM´DA NEREDE NE YENİR?
HORASAN BELEDİYE BAŞKANI ABDULKADİR AYDIN VE ERZURUMSPOR YÖNETİM KURUL ÜYESİ HAYRETTİN AYDIN´IN ACI GÜNÜ
HORASAN BELEDİYE BAŞKANI ABDULKADİR AYDIN VE ERZURUMSPOR YÖNETİM KURUL ÜYESİ HAYRETTİN AYDIN´IN ACI GÜNÜ
HORASAN BELEDİYE BAŞKANI ABDULKADİR AYDIN VE ERZURUMSPOR YÖNETİM KURUL ÜYESİ HAYRETTİN AYDIN´IN ACI GÜNÜ
GURBETTEKİ TÜM ERZURUM DERNEK, VAKIF FEDERASYON VE KONFEDERASYON YETKİLİLERİ SİZE SESLENİYORUZ!
GURBETTEKİ TÜM ERZURUM DERNEK, VAKIF FEDERASYON VE KONFEDERASYON YETKİLİLERİ SİZE SESLENİYORUZ!
ERZURUM DERNEKLERİ, VAKIF VE FEDERASYONLARI KUŞ MEZATI, TESBİH MEZATI, KUMARHANE YA DA OKEY BEZİK SALONU DEĞİLDİR.
ENDER YÜNCÜ´DEN MEHMET SEKMEN MUHALİFLERİNİ ÇOK KIZDIRACAK SÖZLER...!
ENDER YÜNCÜ´DEN MEHMET SEKMEN MUHALİFLERİNİ ÇOK KIZDIRACAK SÖZLER...!
ENDER YÜNCÜ´DEN MEHMET SEKMEN MUHALİFLERİNİ ÇOK KIZDIRACAK SÖZLER...!
HADİ ATALAR GİTTİ AMA...
HADİ ATALAR GİTTİ AMA...
HADİ ATALAR GİTTİ AMA; SİYASETEN YAPTIĞI HATALI ÇIKIŞI KADIKÖY ERZURUMLULAR VAKFI´NIN TARİHİNDE KARA BİR LEKE KARA BİR NOT OLARAK KALACAKTIR...!
HASAN ŞAHİN CEM ATMACA´YA PARMAK ISIRTTI...!
HASAN ŞAHİN CEM ATMACA´YA PARMAK ISIRTTI...!
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI HASAN ŞAHİN SONUNDA CEM ATMACA´YA PARMAK ISIRTTI...!
KADIKÖY ERZURUMLULAR VAKFININ YENİ BAŞKANI MURAT ŞAHSUVAROĞLU OLDU
KADIKÖY ERZURUMLULAR VAKFININ YENİ BAŞKANI MURAT ŞAHSUVAROĞLU OLDU
KADIKÖY ERZURUMLULAR VAKFININ YENİ BAŞKANI MURAT ŞAHSUVAROĞLU OLDU
İşte Türk insanının Trump´a güven oranı!
İşte Türk insanının Trump´a güven oranı!
Pew Araştırma Merkezi´nin yayınladığı anket sonuçlarına göre bakın Türk insanı ABD Başkanı Donald Trump´a ne kadar güveniyor.
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül mahkumlara af için son dakika açıklaması yaptı
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül mahkumlara af için son dakika açıklaması yaptı
AK Parti cephesinden infaz düzenlemesi ile ilgili olarak bir açıklama daha gündeme geldi. Binlerce kişinin beklediği düzenlemeyle ilgili konulan Adalet Bakanı Abdülhamit Gül mahkumlara af açıklaması yaptı ve ´henüz teklif yok´ dedi
Cuma Hutbesi - 10 Ocak 2020
Cuma Hutbesi - 10 Ocak 2020
10 Ocak 2020 tarihli, "Peygamberimizin Dilinden Dualar" konulu cuma hutbesi yayınlandı.
Şampiyonluk oranları açıklandı!
Şampiyonluk oranları açıklandı!
Süper Lig´de ligin ilk yarısını zirvede kapayan Demir Grup Sivasspor, 4.50 oranla plase konumuna geçti. Yiğidolar´a şampiyonluk için Galatasaray, Trabzonspor ve Başakşehir´den (7.50) fazla şans tanınıyor.
AK PARTİ´DE İL BAŞKANLARI DEĞİŞİYOR
AK PARTİ´DE İL BAŞKANLARI DEĞİŞİYOR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile kendisine il başkanları sunumu yapan Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı arasında, esprili diyaloglar yaşandı
4 askerimiz şehit oldu!
4 askerimiz şehit oldu!
Barış Pınarı Harekât Bölgesinde bombalı araç saldırısı sonucunda 4 askerimiz şehit oldu.
OSMAN AKAR DAYANAMADI SONUNDA AÇIKLADI
OSMAN AKAR DAYANAMADI SONUNDA AÇIKLADI
Erzurum Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Akar, 285 çay ve kahvehanelerde denetim yapılmış, bu denetimlerden alınan numunelerden 3 adedi sonucu olumsuz çıkmış, bu numunelerin şahit numune analizleri ile ilgili süreç devam etmektedir.
AZİZİYE BELEDİYESİ "BEYAZ MASA" İLE BELEDİYECİLİKTE FARK YARATIYOR
AZİZİYE BELEDİYESİ "BEYAZ MASA" İLE BELEDİYECİLİKTE FARK YARATIYOR
Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan´ın göreve geldiği ilk dönemde kurulan ‘Beyaz Masa´ birimi ilçe halkının adeta kılavuzu haline geldi.
ERZURUM MİLLETVEKİLLERİNE SORUYORUZ; SİZCE ERZURUM´DA SAĞLIKLI BESLENİYOR MUYUZ?
ERZURUM MİLLETVEKİLLERİNE SORUYORUZ; SİZCE ERZURUM´DA SAĞLIKLI BESLENİYOR MUYUZ?
ERZURUM MİLLETVEKİLLERİNE SORUYORUZ; SİZCE ERZURUM´DA SAĞLIKLI BESLENİYOR MUYUZ?
HADİ BİZİ İNANDIR OSMAN AKAR! ERZURUM´DA SAĞLIKLI BESLENMİYORUZ
HADİ BİZİ İNANDIR OSMAN AKAR! ERZURUM´DA SAĞLIKLI BESLENMİYORUZ
HADİ BİZİ İNANDIR OSMAN AKAR! ERZURUM´DA SAĞLIKLI BESLENMİYORUZ
MUSTAFA MACİT SİLKELEN VE KENDİNE GEL
MUSTAFA MACİT SİLKELEN VE KENDİNE GEL
MUSTAFA MACİT SİLKELEN VE KENDİNE GEL
ERZURUM´DA ÇİÇEK NEREDEN ALINIR?
ERZURUM´DA ÇİÇEK NEREDEN ALINIR?
ERZURUM´DA ÇİÇEK NEREDEN ALINIR?
MALTEPE ERZURUMLULAR VAKFI BAŞKANINI ARIYOR...!
MALTEPE ERZURUMLULAR VAKFI BAŞKANINI ARIYOR...!
MALTEPE ERZURUMLULAR VAKFI BAŞKANINI ARIYOR...!
ERKON BİRLİK VE BERABERLİĞİ İNŞA EDECEK BAŞKANINI ARIYOR
ERKON BİRLİK VE BERABERLİĞİ İNŞA EDECEK BAŞKANINI ARIYOR
KISA ADI ERKON OLAN ERZURUMLULAR KONFEDERASYONU HERKESİ KUCAKLAYACAK, BİRLİK VE BERABERLİĞİ İNŞA EDECEK BAŞKANINI ARIYOR
İSTANBUL´DAKİ ERZURUM DERNEK, VAKIF VE FEDERASYONLARINDA DİKKAT ÇEKEN DETAY: YA BAŞKAN YA DA YARDIMCISI MUTLAKA HORASANLI
İSTANBUL´DAKİ ERZURUM DERNEK, VAKIF VE FEDERASYONLARINDA DİKKAT ÇEKEN DETAY: YA BAŞKAN YA DA YARDIMCISI MUTLAKA HORASANLI
İSTANBUL´DAKİ ERZURUM DERNEK, VAKIF VE FEDERASYONLARINDA DİKKAT ÇEKEN DETAY: YA BAŞKAN YA DA YARDIMCISI MUTLAKA HORASANLI
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE TEMA MARKET ARASINDAKİ BU İLİŞKİNİN SIRRI NEDİR?
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE TEMA MARKET ARASINDAKİ BU İLİŞKİNİN SIRRI NEDİR?
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE TEMA MARKET ARASINDAKİ BU İLİŞKİNİN SIRRI NEDİR?
MEHMET SEKMEN´DEN YANLIŞ ATAMA; SELAHATTİN TURAN ERTANSA´NIN BAŞINA GETİRİLMELİYDİ
MEHMET SEKMEN´DEN YANLIŞ ATAMA; SELAHATTİN TURAN ERTANSA´NIN BAŞINA GETİRİLMELİYDİ
MEHMET SEKMEN´DEN YANLIŞ ATAMA; SELAHATTİN TURAN ERTANSA´NIN BAŞINA GETİRİLMELİYDİ
BULUTLAR İNŞAAT´DA NELER OLUYOR?
BULUTLAR İNŞAAT´DA NELER OLUYOR?
ERZURUM´DA BULUTLAR İNŞAAT TARAFINDAN MAĞDUR EDİLDİM DİYENLERİN SAYISI HER GEÇEN GÜN ÇOĞALIYOR!
HACININ YAĞ AKIMINA BİR TAVSİYEMİZ VAR
HACININ YAĞ AKIMINA BİR TAVSİYEMİZ VAR
HACININ YAĞ AKIMINA BİR TAVSİYEMİZ VAR
BİZE ULAŞIN!

/resimler/2015-3/27/0251129723971.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erzurum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:43 07:28 12:27 14:51 17:09 18:41