ERZURUM BÜYÜKŞEHİR TAMAM, SIRA İLÇELERDE!
Yakutiye, Palandöken, Aziziye, Pasinler, Çat, Aşkale, Tortum, Oltu, Hınıs, Uzundere, Horasan, Olur, Şenkaya, Tekman, Narman, Karayazı, Köprüköy ve Karaçoban´da Hangi Aday Şanslı
Tarih: 27.11.2018 00:13:07

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak mevcut başkan Mehmet Sekmen´i açıklamasının ardından gözler ilçe belediye başkan adaylarına çevrildi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerine adım adım yaklaşılırken, siyaset arenasında da heyecan her geçen gün artıyor. Kimi partiler özenle seçtikleri belediye başkan adaylarını tek tek açıklarken, kimi partiler ise halkın karşısına çıkartacakları adayı belirleme çalışmalarını sürdürüyor. Kuşkusuz bu süreçte en çok merak edilen partilerin başında gelen AK Parti´de 40 ilin belediye başkan adayları belirlenmiş ve hafta sonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başkan adaylarının ismi netleştirilmişti. Özellikle AK Parti´nin kalesi konumunda bulunan Erzurum´da Büyükşehir Başkan Adayının ikinci kez Mehmet Sekmen´le devam kararının açıklanmasından sonra belirsizliklerini koruyan ilçe belediyelerinde aday adayları gönül verdikleri partiden başkan adayı olabilmek için büyük bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor.

YAKUTİYE´DE HEYECAN DORUKTA

Erzurum´un merkez İlçesi olan Yakutiye´de Belediye Başkan Adaylığı için Abdullah Keleşoğlu, Abdurrahim Bulut, Ahmet Dal, Cemal Korkmaz, Derya Gedik, Ebubekir Üstün Gülakar, Emre Yaylalı, Erol Korkut, Ercan Buğra Dumludağ, Eyüp Tavlaşoğlu, Fevzi Polat, Hüseyin Bekmez, Hüseyin Koçan, İlhan Tohumcu, Mehmet Celal Sarı, Murat Canyurt, Muhammet Arslan, Osman Nuri Aktoprak, Serkan Yaşar ve Ufuk Deveci olmak üzere tam 20 isim başvurdu. Bu isimler birbiri arasında oldukça güzel bir rekabet için çalışmalar yürütürken, yeni dönemde başkan adayının mevcut Belediye Başkanı Ali Korkut mu yoksa bu isimler içinden mi olacağı merak ediliyor. Tüm bu isimlerin yanında ise Aday Adaylık başvurusu Yakutiye´den değil Palandöken İlçe Belediye Başkan Aday Adaylığına başvuran bir ismin Yakutiye Belediye Başkan Adaylığına yakın olduğu konuşuluyor. 

PALANDÖKEN´DE KORKMAZ, AYGÜN VE ÇİL ÖN PLANA ÇIKIYOR

Erzurum´un bir diğer merkez İlçesi Palandöken´de Belediye Başkan Adaylığı için; Zeki YİĞİT, Tekin PINAR, Bekir KORKMAZ, Ebubekir ÖZÜDOĞRU, Ahmet AKÇAY, Eray AYDIN, G. Levent ÇELEBİ, M. Latif MASKAN, Mustafa AYGÜN, Yakup DOĞAN, Mete KOPTAGiT, H. İbrahim GÖKÇAN, Ali ANLAR, İsrafil ATAR, Cem ÇİL, M. Hatip SEVEN, Ayşe GÜRCAN, Erhan TOPÇU ve Melek KELEŞOĞLU olmak üzere 19 isim müracaat yaptı. Mevcut Başkan Orhan Bulutlar´ın değişeceği kanaatinde olan AK Partili yetkililer yapılan müracaatlar içinde ise deneyimi ve tecrübesiyle kuşkusuz önemli bir siyasi kişilik olan Bekir Korkmaz´a büyük şans verirken, Mustafa Aygün ve Cem Çil isimlerinin belediye başkan adaylığına yakın olduğu iddia ediliyor.

AZİZİYE´DE MUHAMMED CEVDET ORHAN DEVAM SESLERİ YÜKSELİYOR

Erzurum´un bir diğer merkez İlçesi Aziziye´de Belediye Başkan Adaylığı için; Adnan Bozan, Elimdar Aydemir, Kemal Özarslan, M.Fatih İpek, Kadir Deligöz, Ümit Efe, Vahdettin Yaylalı, Yavuz Ateş ve Zafer Taş olmak üzere 9 isim müracaat yaptı. Mevcut Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan´ın Aday olması yüksek ihtimal olarak bekleniyor.

PASİNLER´DE REKABET YÜKSEK

Erzurum´un merkez ilçelerinin ardından önemli bir ilçesi olan Pasinler´de de başkanlık yarışı bir hayli yüksek tempoda geçiyor. Pasinler 2019 mahalli seçimlerinde 27 başvuruyla en fazla Belediye Başkan Aday Adayı başvurusu alarak rekor kırdı. Mevcut Başkan Ünsal Sertoğlu´nun da Aday olup olmayacağının hayli konuşulduğu ilçe´de, İlker Özkara, Şeref Doğan ve İlhami Atasever isimlerinin Belediye Başkan Adaylığı için öne çıkan isimler olduğu belirtiliyor. 

TORTUM´DA BELİRSİZLİK DEVAM EDİYOR

Yine Pasinler´den sonra en fazla Aday Adayı bolluğu yaşanan ilçelerimizden Tortum´da da 19 Aday Adayı Tortum Belediye Başkanlığı için başvuru yaptı. Merkeze yakınlığıyla Erzurum´un yine bir diğer önemli ilçesi konumunda bulunan Tortum´da mevcut başkan Hasan Çakmak´ın 3 döneme takılması sonucu yeniden Aday olamayacağı bilinirken, 2014 seçimlerinde Bağımsız Aday olan ve çok az bir farkla seçimi kaybeden Muammer Yiğider´in AK Parti´den Aday Adaylık başvurusu yapması dikkatleri her ne kadar da üzerine toplasa da iki dönemdir İlçe başkanlığı görevini yürüten Ömer Hancı´nın da Tortum Belediye Başkan Adaylığı için ismi öne çıkıyor. 

HORASAN´DA ABDULKADİR AYDIN YERİNİ KORUYACAK GİBİ DURUYOR

Horasan Belediye Başkanlığı için 11 kişi başvuru yaptı. 2014 yerel seçimlerinde Saadet Partisinden seçimlere girerek ezici bir oy farkıyla seçimleri kazanan Abdulkadir Aydın, seçimlerden sonra AK Parti´ye geçmişti. Horasan´da sevilen ve beğenilen çalışmalarıyla takdir toplayan mevcut başkan Abdulkadir Aydın yerini koruyacak gibi gözüküyor.

AŞKALE´DE BELİRSİZLİĞİNİ KORUYOR

Aşkale´de bu seçimlerde yine aday adayı bolluğu yaşanan ilçelerimiz arasında bulunuyor. Aşkale Belediye Başkanlığı için19 kişi başvuru yaptı. 2014 seçimlerinde AK Parti´den seçimleri kazanan Enver Başaran´ın FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanmasının ardından göreve vekaleten getirilen yardımcısı Şenol Polat´ın ismi öne çıkarken, Eski Belediye Başkanı Ahmet Yaptırmış ve Yavuz Çomaklı isimlerinin de Aşkale Belediye Başkan Adaylığı için isimlerinin öde olduğu konuşuluyor.

ÇAT´TA SESSİZ BEKLEYİŞ

2014 Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Arif Hikmet Kılıç´a kaptırdığı Belediye´yi geri almak isteyen AK Parti en çokta Çat´ı almak için uğraşıyor. AK Parti´de Çat Belediye Başkanlığı için 22 kişi başvuru yaptı. 22 kişi üzerinde ince eleyip sıkı dokuyan AK Parti teşkilatı en fazla oyu getirecek adayını arıyor. Sağlam kaynaklardan edinilen bilgilere göre Çat Belediye Başkan Adaylığı için Reis Tanas ve Özkan Yıldırım isimlerinin daha şanslı olduğu yönünde bilgiler var.

KÖPRÜKÖY´DE MEVCUT BAŞKAN OSMAN BELLİ ÖNE ÇIKIYOR

2 Dönemdir Belediye başkanlığı görevini yürüten Osman Belli´nin yeniden Aday olacağı iddia ediliyor.

HINIS´TA NEFESLER TUTULDU

2014 Seçimlerinde HDP´ye küçük bir oy farkıyla kaptırılan Hınıs Belediye Başkanlığı için 15 kişi Belediye Başkan Adaylığı için başvurdu. seçimlerden sonra kayyum atanan İlçede ilçe sakinleri kayyum´un çalışmalarından hayli memnun. Büyükşehir Belediyesinin de özen gösterdiği ve yatırımlarını artırdığı Hınıs´ta bu seçimlerde AK Parti bayrağını Belediye´ye asmak istiyor. 15 Aday adayı arasında hummalı çalışma yapan AK Parti teşkilatları yine en fazla oyu alabilecek Adayını arıyor. İlçede ise Kasım Yürekseven ismi Belediye Başkan Adaylığına en yakın isim olarak konuşuluyor.

KARAÇOBAN´DA SEDAT GÜMÜŞ SESLERİ

Karaçoban ilçemizde 2014 seçimlerinde HDP´ye kaptırılan Belediyelerimiz arasındaydı. AK Parti bu seçimlerde Güney ilçelerine büyük bir önem veriyor. Karaçoban Belediye Başkan Adaylığı için 6 Aday başvuru yaptı. Adaylar arasında öne çıkan isim ise Sedat Gümüş

BIRAK PALANDÖKEN´İ KARAYAZI´YA GEL DİYORLAR

HDP´li başkanın görevden alınarak kayyuma atanması sonrası İlçede rahat bir nefes alan Karaçoban halkı, bu seçimlerde tercihini AK Parti´den yana kullanacağı sesleri yükseliyor. 7 kişinin Karayazı Belediye başkanlığı için başvuru yaptığı bilinirken, Karayazı halkı Palandöken İlçesinden Belediye Başkanlığına Aday Adaylık başvurusu yapan Latif Maskan´ın Palandöken´i bırakıp Karayazı´dan Aday olmasını istiyor.

OLTU´DA KÜRŞAT ŞAHİN ŞANSLI

Erzurum´un en önemli ilçelerinden olan Oltu´da mevcut Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek´in 3 döneme takılması sonucu Aday Adaylarının sayısını geçen seçimlere nazaran biraz daha artırdı. Oltu Belediye Başkan Adaylığı için 16 kişi başvuru yaptı. Yapılan müracaatlar içinde Ankara bağlamında yıllarca Milletvekili danışmanlığı görevi yapan ve İlçe´ye deneyimi ve tecrübesiyle katkı sağlayacak ve ittifak noktasında AK Parti´li ve MHP´li milletvekillerine yakınlığıyla bilinen Kürşat Şahin´in öne çıktığı konuşuluyor.

UZUNDERE SAKİNLİĞİNİ KORUMAK İSTİYOR

Türkiye´nin 11´inci Sakin Şehri Uzundere´de Belediye Başkanlığı için 12 kişi başvuru yaptı. Mevcut Başkan Halis Özsoy´un 3. döneme takılması sebebiyle Aday olmayacağı ilçede yeni seçilecek Başkanın Uzundere´nin yaşanılabilirliğini ve sakinliğini koruyacak bir aday olması yönünde istek var. Ak parti teşkilatları ise Erzurum´un Tortum Şellalesini içerisinde barındıran ve Turizm için büyük önem arz eden Uzundere İlçesinde gösterecekleri Adayın Erzurum ve Uuzundere için aynı hassasiyette olacak kişiden yana kullanacakları biliniyor. Uzundere Belediye Başkan Adaylığı için genç bir isim olan Serdar Ertek´in ismi öne çıkıyor.

TEKMAN´I GERİ İSTİYORUZ

2014 Seçimlerinde HDP´ye kaptırılan Tekman Belediye Başkanlığını bu seçimlerde geri istiyoruz diyen AK Parti´de Tekman Belediye Başkanlığı için 8 kişi başvuru yaptı. AK Parti Erzurum Milletvekili ve AK Parti MKYK üyesi Sayın Zehra Taşkesenlioğlu´nun da ilçesi olan Tekman´da bu seçimlerde kazanılması yüksek ihtimalde olan ilçeler arasında. seçimlerden sonra Kayyum atanan ilçe de vatandaşların huzur ve refaha kavuştuğu gözlenirken AK Parti belediyeciliği ile Tekman´ın gerçek bir Belediyecilik hizmetine yeniden kavuşması için 8 aday arasında hummalı bir çalışma yürütülüyor. Tekman Belediye Başkan Adaylığı için Abdullah Sönmez´in isminin açıklanacağı iddia ediliyor.

NARMAN´DA BELİRSİZLİĞİNİ KORUYOR

Narman Belediye Başkan Adaylığı için 8 kişi başvuru yaptı. Mevcut Başkan Yücel Ahmet İşleyen´in Narman Belediye başkanlığına mı yoksa Palandöken Belediye Başkanlığına mı Aday olacağı konuşulurken, Narman Belediye Başkan Adaylığı için de Eski Şekerli Belediye Başkanı Ferkan Akbulut´un ismi öne çıkıyor. 

ŞENKAYA´DA ZOR YARIŞ

Erzurum´un şehir merkezine en uzak ilçesi olarak öne çıkan Şenkaya´da Mevcut başkan Görbil Özcan´ın 3. döneme takılması sonucu yeniden aday gösterilmeyeceği biliniyor. 9 Kişinin Şenkaya Belediye başkanlığı için başvuru yaptığı AK Parti´de mevcut başkan Görbil Özcan, yardımcısı Yavuz Bedir´in Aday gösterilmesi için çalışmalar sürdürürken, Erzurum Valiliğinde yıllarca Özel Kalem Müdürlüğü yapmış bürokrasiyi bilen ve tanıyan bir isim olan İlyas Demir´in de Aday Adayı olduğu şenkaya´da AK Parti teşkilatları da zor bir seçim yapacak gibi görülüyor. Şenkaya Belediye başkan yardımcılığı görevini uzun yıllar sürdüren Yavuz Bedir´in adaylığa daha yakın bir isim olduğu da iddia ediliyor.

OLUR TAHSİN OKTAY´LA DEVAM GİBİ

Muhteşem doğa güzellikleriyle bilinen şirin ilçemiz Olur´da AK Parti´den Belediye Başkan Adaylığı için 9 kişi başvuru yaptı. Olur Belediye Başkan Adaylığı için Mevcut başkan Tahsin Oktay´ın yeniden Aday gösterileceği bekleniyor. 
Kaynak:

YAKUTİYE BELEDİYESİ ESKİ BAŞKANI GÜLAKAR MAHMUT UYKUSUZ´DAN DOLAYI İYİ PARTİLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI UYARDI
YAKUTİYE BELEDİYESİ ESKİ BAŞKANI GÜLAKAR MAHMUT UYKUSUZ´DAN DOLAYI İYİ PARTİLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI UYARDI
YAKUTİYE BELEDİYESİ ESKİ BAŞKANI GÜLAKAR MAHMUT UYKUSUZ´DAN DOLAYI İYİ PARTİLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI UYARDI
MAHMUT UYKUSUZ´UN SİYASETTEKİ ÇOCUKLUĞUNA İNDİĞİNİZDE AKLINIZDA KALAN GÜZEL KAÇ İCRAATI VAR?
MAHMUT UYKUSUZ´UN SİYASETTEKİ ÇOCUKLUĞUNA İNDİĞİNİZDE AKLINIZDA KALAN GÜZEL KAÇ İCRAATI VAR?
MAHMUT UYKUSUZ´UN SİYASETTEKİ ÇOCUKLUĞUNA İNDİĞİNİZDE AKLINIZDA KALAN GÜZEL KAÇ İCRAATI VAR?
ÇAT´DA SEVİNÇLER KURSAKTA KALDI
ÇAT´DA SEVİNÇLER KURSAKTA KALDI
ÇATLI VATANDAŞLAR AT BİNENİN, KILIÇ KUŞANANIN ÇAT´DA ARİF HİKMET KILIÇ´IN KALESİDİR"
Askerlik düştü mü, askerlik kaç ay oldu?
Askerlik düştü mü, askerlik kaç ay oldu?
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Balıkesir´de yeni askerlik sistemine ilişkin açıklamalarda bulundu.
PALANDÖKEN´DE ALTIN YUMRUK ADAY OLDU
PALANDÖKEN´DE ALTIN YUMRUK ADAY OLDU
PALANDÖKEN BELEDİYESİ BU DÖNEM DÜNYA SPOR TARİHİNDE GÜRKAN SÖNMEZ SAYESİNDE ADINDAN ÇOK BAHSETTİRECEK
Palandöken ve Yakutiye´de Şeffaf Bir Başlangıç İçin
Palandöken ve Yakutiye´de Şeffaf Bir Başlangıç İçin
31 Mart Yerel seçimlerinden sonra Palandöken ve Yakutiye Belediye Başkanlığı görevine gelecek Belediye Başkanlarının ilk icraatlarının bu olması bekleniyor.
Cumhur İttifakı Erzurum Yakutiye, Palandöken ve Aziziye Meclis Üyesi Aday Listeleri Belli Oldu
Cumhur İttifakı Erzurum Yakutiye, Palandöken ve Aziziye Meclis Üyesi Aday Listeleri Belli Oldu
Haber merkezimize ulaşan bilgilere göre Cumhur İttifakı Erzurum Yakutiye, Aziziye ve Palandöken meclis üyesi aday listeleri belli oldu.
Recep Akdağ, hastane inşaatını inceledi
Recep Akdağ, hastane inşaatını inceledi
Erzurum AK Parti Milletvekili Akdağ, Şehir Hastanesi´nde incelemelerde bulundu
Erzurum´a Acı haber Afrin´den geldi
Erzurum´a Acı haber Afrin´den geldi
Harekat bölgesinde gerçekleştirilen operasyonel faaliyetler sırasında Erzurumlu bir piyade uzman onbaşı şehit oldu. Şehidin naaşı yarın Erzurum´da öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak.
Sekmen: “Yeni bir demokrasi destanı yazacağız
Sekmen: “Yeni bir demokrasi destanı yazacağız
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 31 Mart yerel seçimleri için resmi adaylık başvurusunu Erzurum İl Seçim Kurulu´na yaptı.
MUHAMMED CEVDET ORHAN´IN RAKİBİ OLSA OLSA YİNE KENDİSİ OLUR
MUHAMMED CEVDET ORHAN´IN RAKİBİ OLSA OLSA YİNE KENDİSİ OLUR
MUHAMMED CEVDET ORHAN´IN RAKİBİ OLSA OLSA YİNE KENDİSİ OLUR
ERZURUM DİNAZORLAŞMIŞ MECLİS ÜYESİ ADAYLARINI GÖRMEK İSTEMİYOR
ERZURUM DİNAZORLAŞMIŞ MECLİS ÜYESİ ADAYLARINI GÖRMEK İSTEMİYOR
ERZURUM DİNAZORLAŞMIŞ MECLİS ÜYESİ ADAYLARINI GÖRMEK İSTEMİYOR
İYİ PARTİ ERZURUM´DA MECLİS ÜYELERİNİ BELİRLERKEN DE SINIFTA KALACAK
İYİ PARTİ ERZURUM´DA MECLİS ÜYELERİNİ BELİRLERKEN DE SINIFTA KALACAK
İYİ PARTİ ERZURUM´DA MECLİS ÜYELERİNİ BELİRLERKEN DE SINIFTA KALACAK
ÜNSAL KIRAÇ´I BU ŞEHİRDE ARTIK HİÇ KİMSE HİÇ BİR YERDE GÖRMEK İSTEMİYOR
ÜNSAL KIRAÇ´I BU ŞEHİRDE ARTIK HİÇ KİMSE HİÇ BİR YERDE GÖRMEK İSTEMİYOR
ÜNSAL KIRAÇ´I BU ŞEHİRDE ARTIK HİÇ KİMSE HİÇ BİR YERDE GÖRMEK İSTEMİYOR
ANKA JENERATÖR ERZURUMSPOR´A SPONSOR OLMAYI KENDİSİNE YAKIŞTIRAMADI MI?
ANKA JENERATÖR ERZURUMSPOR´A SPONSOR OLMAYI KENDİSİNE YAKIŞTIRAMADI MI?
ANKA JENERATÖR ERZURUMSPOR´A SPONSOR OLMAYI KENDİSİNE YAKIŞTIRAMADI MI?
ERZURUMSPOR SONUNDA GERÇEK SPONSORUNA KAVUŞTU
ERZURUMSPOR SONUNDA GERÇEK SPONSORUNA KAVUŞTU
ERZURUMSPOR SONUNDA GERÇEK SPONSORUNA KAVUŞTU
ANKARA´DAN ERZURUM´A ŞOK HABER
ANKARA´DAN ERZURUM´A ŞOK HABER
Erzurum´da AK Parti İl ve İlçe Teşkilatlarına şok haber
Cumhur İttifakı´ndan Ortak Genelge!
Cumhur İttifakı´ndan Ortak Genelge!
Cumhur İttifakı adaylarının seçim çalışmaları kapsamında illerde izleyeceği yol haritası ve çalışma esasları AK Parti ve MHP´nin ortak çalışması ile belirlendi.
ERZURUM´DA SOKAĞIN NABZI
ERZURUM´DA SOKAĞIN NABZI
Yaklaşan yerel seçimler öncesi Erzurum´da sokağın nabzını tuttuk.
TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ İSLAMSIZLAŞTIRMA ÇALIŞMALARININ DÜNÜ BUGÜNÜ
TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ İSLAMSIZLAŞTIRMA ÇALIŞMALARININ DÜNÜ BUGÜNÜ
SEDAT PEKER YAZDI... TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ İSLAMSIZLAŞTIRMA ÇALIŞMALARININ DÜNÜ BUGÜNÜ
BREH... BREH... BREH... ERZURUM MÜSİAD BAŞKANI FUAT DEMİR KALKINACAĞIZ DEMİŞ
BREH... BREH... BREH... ERZURUM MÜSİAD BAŞKANI FUAT DEMİR KALKINACAĞIZ DEMİŞ
BREH... BREH... BREH... ERZURUM MÜSİAD BAŞKANI FUAT DEMİR KALKINACAĞIZ DEMİŞ
ERZURUM´DA ORTAK LİSTE ÇIKARILACAK MI?
ERZURUM´DA ORTAK LİSTE ÇIKARILACAK MI?
AK Parti ve MHP, belediye meclisinde oy üstünlüğünü elde edebilmek adına ortak liste çıkarmayı planlıyor.
ERZURUM VALİSİ OKAY MEMİŞ´TEN DE İSTİYORUZ
ERZURUM VALİSİ OKAY MEMİŞ´TEN DE İSTİYORUZ
Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, öğrenciye cep telefonu yasağının il genelindeki tüm okullarda uygulanması talimatını verdi. Bizde Erzurum Valisi Sayın Okay Memiş´ten benzer bir talimat bekliyoruz
İŞTE ERZURUM´DA TERFİ ALAN HAKİM VE SAVCILAR
İŞTE ERZURUM´DA TERFİ ALAN HAKİM VE SAVCILAR
Hakim ve savcıların terfi sonuçları ilan edildi.
MEHMET SEKMEN PASİNLER´DE SÖZ VERDİ: "PASİNLER ERZURUM´UN MERKEZ İLÇESİ OLACAK"
MEHMET SEKMEN PASİNLER´DE SÖZ VERDİ: "PASİNLER ERZURUM´UN MERKEZ İLÇESİ OLACAK"
Ak Parti Pasinler´de Seçim Koordinasyon Merkezinin Açılışı Yapıldı
HERKES REKTÖR ÖMER ÇOMAKLI´NIN BU GİRİŞİMLERİNİ KONUŞUYOR
HERKES REKTÖR ÖMER ÇOMAKLI´NIN BU GİRİŞİMLERİNİ KONUŞUYOR
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı İle Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral, kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
​Uçar Yakutiye´yi karış karış geziyor
​Uçar Yakutiye´yi karış karış geziyor
AK Parti Yakutiye Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Uçar, seçim bölgesinde adım atmadık yer bırakmıyor.
AYŞE KEŞİR RECEP AKDAĞ İÇİN BAKIN NELER SÖYLEDİ
AYŞE KEŞİR RECEP AKDAĞ İÇİN BAKIN NELER SÖYLEDİ
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “Sağlıkta bir dönüşümden bahsediyorsak, Sayın Bakanımızın adı altın harflerle yazılır” diye konuştu.
En Popüler İsimler Yine "Zeynep" ve "Yusuf"
En Popüler İsimler Yine "Zeynep" ve "Yusuf"
Türkiye´de geçen yıl doğan kız bebekler için "Zeynep", erkek bebekler için "Yusuf" en fazla tercih edilen isimler oldu.
Türkiye´nin en kalabalık il ve ilçesi belli oldu
Türkiye´nin en kalabalık il ve ilçesi belli oldu
Ankara´nın Çankaya ilçesi, 2018 sonu itibarıyla 920 bin 890´ı bulan nüfusuyla en kalabalık ilçe olma unvanını elinde bulundururken, bu özelliğiyle 57 ilin nüfusunu geçti.
Atatürk Üniversitesinde dijital dönüşüm
Atatürk Üniversitesinde dijital dönüşüm
Atatürk Üniversitesi, düzenlediği 10. Arama Konferansıyla dijital dönüşümü gündemine aldı.
Cumhur İttifakında işler karıştı: 49 ilde değişikliğe gidiliyor
Cumhur İttifakında işler karıştı: 49 ilde değişikliğe gidiliyor
Seçim listelerinin YSK´ya verilmesine bir hafta kala Cumhur İttifakında hareketli saatler yaşanıyor. AKP ve MHP´de 49 ilde aday değişikliğine gidilecek.
TORTUM-PASİNLER-OLTU HORASAN-AŞKALE-ÇAT ŞENKAYA-HINIS VE PALANDÖKEN´DE DENGELER DEĞİŞEBİLİR
TORTUM-PASİNLER-OLTU HORASAN-AŞKALE-ÇAT ŞENKAYA-HINIS VE PALANDÖKEN´DE DENGELER DEĞİŞEBİLİR
TORTUM-PASİNLER-OLTU HORASAN-AŞKALE-ÇAT ŞENKAYA-HINIS VE PALANDÖKEN´DE DENGELER DEĞİŞEBİLİR
AK PARTİ PALANDÖKEN´DE KAYBEDEBİLİR...!
AK PARTİ PALANDÖKEN´DE KAYBEDEBİLİR...!
AK PARTİ PALANDÖKEN´DE KAYBEDEBİLİR...!
AK PARTİ ERZURUM´DA HANGİ İLÇELERDE SANCILI?
AK PARTİ ERZURUM´DA HANGİ İLÇELERDE SANCILI?
AK PARTİ ERZURUM´DA HANGİ İLÇELERDE SANCILI?
GURBETTEKİ ERZURUM DERNEK VE VAKIFLARI NE İŞ YAPARLAR?
GURBETTEKİ ERZURUM DERNEK VE VAKIFLARI NE İŞ YAPARLAR?
GURBETTEKİ ERZURUM DERNEK VE VAKIFLARI NE İŞ YAPARLAR?
İYİKİ RİZESPOR MAÇINDA HAKSIZLIĞA UĞRADIK DİYESİ GELİYOR İNSANIN
İYİKİ RİZESPOR MAÇINDA HAKSIZLIĞA UĞRADIK DİYESİ GELİYOR İNSANIN
İYİKİ RİZESPOR MAÇINDA HAKSIZLIĞA UĞRADIK DİYESİ GELİYOR İNSANIN
İBRAHİM ERKAL GİTTİ İSTANBUL´DAKİ ERZURUM DERNEK VE VAKIFLARI BİTTİ
İBRAHİM ERKAL GİTTİ İSTANBUL´DAKİ ERZURUM DERNEK VE VAKIFLARI BİTTİ
İBRAHİM ERKAL GİTTİ İSTANBUL´DAKİ ERZURUM DERNEK VE VAKIFLARI BİTTİ
ERKON ALİ MURAT ALATEPE´NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIK HAYALİNE KURBAN MI OLDU?
ERKON ALİ MURAT ALATEPE´NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIK HAYALİNE KURBAN MI OLDU?
ERKON ALİ MURAT ALATEPE´NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIK HAYALİNE KURBAN MI OLDU?
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINI HANGİSİ KAZANIR? MEHMET SEKMEN Mİ? MAHMUT UYKUSUZ MU?
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINI HANGİSİ KAZANIR? MEHMET SEKMEN Mİ? MAHMUT UYKUSUZ MU?
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINI HANGİSİ KAZANIR? MEHMET SEKMEN Mİ? MAHMUT UYKUSUZ MU?
PALANDÖKEN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI HANGİSİ KAZANIR?
PALANDÖKEN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI HANGİSİ KAZANIR?
PALANDÖKEN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI HANGİSİ KAZANIR? MUHAMMET SUNAR MI? CANAN UÇAR MI?
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞINI HANGİSİ KAZANIR?
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞINI HANGİSİ KAZANIR?
AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞINI HANGİSİ KAZANIR? MUHAMMED CEVDET ORHAN MI? MURAT RESULOĞLU MU?
BİZE ULAŞIN!

/resimler/2015-3/27/0251129723971.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erzurum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:43 07:28 12:27 14:51 17:09 18:41