BAŞKAN SEKMEN´E COŞKULU KARŞILAMA
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İstanbul´da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı dönüşü Erzurum´da büyük bir coşkuyla karşılandı.
Tarih: 26.11.2018 01:39:29

 

 

Sabah saatlerinde Erzurum Havalimanı´na akın eden vatandaşlar ve AK Parti´li teşkilat mensupları, AK Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Sekmen´i davul zurna, pankartlar ve mehteran takımıyla karşıladı. AK Parti Erzurum Milletvekilleri Prof. Dr. Recep Akdağ, Selami Altınok ve İbrahim Aydemir ile AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz´le birlikte kente gelen Başkan Sekmen, yoğun kalabalık arasında güçlükle yürüyebildi. Beraberindekilerle birlikte seçim otobüse binen Başkan Sekmen´e uzun konvoy eşliğinde vatandaşlar da araçlarıyla eşlik etti. AK Parti Erzurum İl Başkanlığı önünde kurulan platformda halka seslenen Sekmen, “Dadaşların destek ve duasıyla Erzurum´da yeni bir demokrasi destanı daha yazacağız” dedi. Başkan Sekmen ve beraberindekiler daha sonra AK Parti Erzurum İl Başkanlığı´nda basın toplantısı düzenledi. AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, toplantıda yaptığı konuşmada, “Başkanımız Mehmet Sekmen´in bugüne kadar olan gayretlerini biliyoruz. Bundan sonra da aynı heyecanla inşallah daha güzel başarılara imza atacak. AK teşkilatımız bu seçimi de diğerleri gibi büyük bir zaferle kazanacak” dedi. 

PARLAMENTER AYDEMİR: “BAŞKAN SEKMEN İLE İFTİHAR EDİYORUZ”

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir de, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile iftihar ettiklerini belirtti. Parlamenter Aydemir, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Recep Tayyip Erdoğan Belediyeciliği kavramı 1994´te hayat buldu. O hayat bulurken orada bir isim daha vardı. Erzurum´un bağrından çıkmış Dadaş meşrepli bir isim, Mehmet Sekmen... Liderimizle birlikte belediyeciliği İstanbul´da ivmek ivmek ördü ve bu noktaya geldi. Ve büyük bir tecrübe sahibi oldu. O tecrübeyi sadece belediyecilikte bırakmadı. Parlamento zeminine taşıdı. Orada özel ihtisas komisyonlarında görev yaptı. 5 sene önce Erzurum´da vazife buldu. Her alanda belediyecilik alanında şehre damga vurdu. Kendisiyle hep iftihar ettik. Sayın Cumhurbaşkanımız onayladı. Yeniden bir vazife dönemi açılıyor. Allah´ın izniyle Erzurum belediyecilik noktasında zirve yapan bir kent olacak. Kendisine itimat ve güvenimiz sonsuz. 31 Mart´ta doruk noktalarda bir oy alacağız. Erzurum´a hayırlı olsun.” 

MİLLETVEKİLİ ALTINOK: “31 MART´TA ERZURUM YENİDEN AK KADROLARLA ŞAHLANACAK”

AK Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok da, AK Parti´nin Hükümet ve yerel yönetimde çok büyük yatırımlara imza attığını bildirdi. Milletvekili Altınok, şu kaydı düştü: “AK Davamız 17 yıldır genel ve yerel yönetimde çok büyük yatırımlara imza attı. Türkiye´de yerel yönetim anlayışı ve bakışını değiştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımızın katkısıyla 1994´ten sonra Türkiye´de belediyecilik çağ atladı. Mehmet Sekmen Bey döneminde Erzurum´da ufuk açan hizmetlere imza atıldı. 2019 ve 2024 dönemi daha farklı ve daha çok insana dokunan hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Birliğimiz ve dirliğimizle Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlarımızın arkasında, İl ve İlçe teşkilatlarımızın arkasında bir yumruk gibi olacağız ve bu davayı bu bayrağı daha yükseklere taşıyacağız. 31 Mart´ta Erzurum yine şahlanacak.” 

BAŞKAN SEKMEN: “YENİ HEDEFLERLE DAHA BÜYÜK MEGA PROJELERE İMZA ATACAĞIZ”

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de, “Göreve geldiğimiz günden bu yana yoğun gayretler göstererek bugünlere geldik” diye konuştu. Sekmen, şunları kaydetti: “Gelecek yıllar şehir olarak çok iyi yerlerde olacağız. Yeni dönemde yeni projelerle ortaya çıkacağız. Projelerimizi bir bir gerçekleştireceğiz. Yeşili, ağacı, asfaltı, kaldırımlarıyla, altyapısıyla, kentsel dönüşümü ve tesislerle Erzurum´u çok iyi bir noktaya ulaştırdık. Belediyecilik 1994´te Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte ve şahsının ilkesel ve vizyonel bakış açısıyla başladı ve AK Parti ile devam edecek. Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Teşkilatımızla birlikte çok güzel işlere imza attık ve atmaya da devam edeceğiz. Biz münferit olarak bir şey yapamayız ekip olarak bir şeyler yapabiliriz. Bizim arkamızda kimse olmazsa bir şey yapamayız. Bu benim yedinci görev alış dönemim. 4 dönem belediye başkanlığı, 2 dönem milletvekilliği tam 26 yıldır bu vazifeyi yürütüyorum. Cenab-ı Hakk´ın takdiri ve halkımızın da desteğiyle inşallah ikinci dönemde de nasip olursa daha büyük hedeflerle hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.” Başkan Sekmen, önümüzdeki aylarda Karaçoban´a doğalgazın verileceğini belirterek, “İnşallah 2 sene sonra doğalgazı olmayan ilçe kalmayacak. Her alanda olduğu gibi üretim, hayvancılık, turizm ve sanayide de hedeflerimize adım adım ulaşacağız” dedi. 

MİLLETVEKİLİ AKDAĞ: “HİZMET BELEDİYECİLİĞİ 1994´TE

SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZLA İSTANBUL´DA BAŞLADI”

AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ da, konuşmasında AK Belediyeciliğe vurgu yaptı. Parlamenter Akdağ, sözlerini şöyle tamamladı: “Sayın Cumhurbaşkanımızın selamını Erzurum´a getirdik. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan 31 Mart seçimlerinde Erzurum´dan büyük bir oy bekliyor. Cumhurbaşkanımıza şükran borçluyuz. Konu mahalli idareler olunca belediyeler olunca şunu söylemek lazım. Hizmet belediyeciliğinin Türkiye´de en güzel örneği 1994´te Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte İstanbul´da başladı. Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen kardeşimiz İstanbul´da işte bu belediyecilik ruhuyla yetişti. İşte bu hizmet aşkıyla başarılı bir şekilde belediyecilik ve yöneticilik yaptı. AK Parti Belediyeciliğiyle Türkiye´de şehirler daha yaşanılabilir ve daha huzurlu şehirler oldu. Bir ilçemizden birçok belediye başkan adayının çıkması aslında AK Parti´nin zenginliğidir. Bu durum AK Parti´nin hizmet edeceğine insanların inanıp güveniyor olması demektir. Seçilen bütün belediye başkan adaylarımızın arkasında hep birlikte duracağız ve yoğun şekilde çalışarak AK Parti´mizin bayrağını en yükseklere dikeceğiz.”
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN SEKMEN COŞKULU KARŞILAMA
MHP ERZURUM´DA HANGİ İLÇELERDE ADAY ÇIKARACAK
MHP ERZURUM´DA HANGİ İLÇELERDE ADAY ÇIKARACAK
Gözler MHP Genel Merkezine çevrildi.
İYİ PARTİ´NİN ERZURUM´DA İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI YENİLENECEK
İYİ PARTİ´NİN ERZURUM´DA İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI YENİLENECEK
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen, partisinin 31 Mart yerel seçimlerinin ardından tüm il ve ilçe teşkilatlarında seçimli olağanüstü genel kurula gideceğini açıkladı.
AK Parti´de manifesto hazır! Uymayan yönetici görevden alınacak
AK Parti´de manifesto hazır! Uymayan yönetici görevden alınacak
AK Parti´nin ilk kez yayınlayacağı ´yerel seçim manifestosu´nun yazımı tamamlandı.
Google´da bunları aradık!
Google´da bunları aradık!
Google,arama trendleri içeren listesini açıkladı.
AK PARTİ İLÇELERDE MHP´YE DESTEK VERECEK Mİ?
AK PARTİ İLÇELERDE MHP´YE DESTEK VERECEK Mİ?
AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir araya gelecek.
Ak Parti´nin ilçe belediye başkan adayları ne zaman açıklanacak?
Ak Parti´nin ilçe belediye başkan adayları ne zaman açıklanacak?
Kanal 7 Ankara Temsilcisi ve Haber 7 yazarı Mehmet Acet, bugünkü köşesinde Meclis´teki bütçe görüşmelerinin başlamasıyla beraber AK Parti´nin ilçe adaylarıyla ilgili çalışmaları 22 Aralık´tan sonraya ertelediğini yazdı.
MHP YAKUTİYE´DE SAFLAR NETLEŞİYOR
MHP YAKUTİYE´DE SAFLAR NETLEŞİYOR
ADAYLIKTAN ÇEKİLEN UFUK ŞİMŞEK VE KENAN YILDIZ ORTAK AÇIKLAMA YAPTILAR
Erzurum özlediği kar yağışına kavuştu
Erzurum özlediği kar yağışına kavuştu
Son yılların en uzun süreli bahar dönemini yaşayan Erzurum Aralık ayının ikinci haftasında beklediği yağışa kavuştu. Tarım ve turizm alanlarının sabırsızlıkla beklediği kar yağışı vatandaşların yüzünü güldürdü.
Mahkumlara Af mı geliyor?
Mahkumlara Af mı geliyor?
Af son dakika haberleri araştırılıyor. 2018´de Genel af çıkacak mı Af yasasında son durum nedir? Af ne zaman çıkacak? Genel af kimleri kapsıyor? Hükümet kanadından yapılan son dakika af haberleri detaylarını haberimizde derlemeye devam ediyoruz.
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ KÜLTÜRLER ARASI KÖPRÜDÜR
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ KÜLTÜRLER ARASI KÖPRÜDÜR
4. Uluslararası Öğrencilik Sempozyumu, Atatürk Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleşti
MHP YAKUTİYE´DE TEK YÜREK
MHP YAKUTİYE´DE TEK YÜREK
MHP YAKUTİYE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURAN KENAN YILDIZ VE UFUK ŞİMŞEK MEHMET UZUN´LA BİRLEŞTİLER
SAYIŞTAY GÖREVLİLERİNİ PALANDÖKEN BELEDİYESİNİ DENETLEMEYE DAVET EDİYORUZ
SAYIŞTAY GÖREVLİLERİNİ PALANDÖKEN BELEDİYESİNİ DENETLEMEYE DAVET EDİYORUZ
SAYIŞTAY GÖREVLİLERİNİ PALANDÖKEN BELEDİYESİNİ DENETLEMEYE DAVET EDİYORUZ
MEHMET EMİN ÖZ, SAKIN AK PARTİ´NİN ERZURUM´DAKİ FELAKETİ OLMA
MEHMET EMİN ÖZ, SAKIN AK PARTİ´NİN ERZURUM´DAKİ FELAKETİ OLMA
AK PARTİ ERZURUM İL BAŞKANI MEHMET EMİN ÖZ´E SESLENİYORUZ, FETÖ ARTIKLARINI, PANTOLON KATLAMACILARINI, AT HIRSIZLARINI, ARSA SPEKÜLATÖRLERİNİ, MÜTEAHHİTLERİ, BİLYE YUVARLADIĞINIZ ÇOCUKLUK ARKADAŞLARINIZI BU ŞEHİRDE MECLİS ÜYELİKLERİNE KOYMAMALISINIZ!
RECEP TAYYİP ERDOĞAN´IN ERZURUM AŞKI VE SEVGİSİ BİR KEZ DAHA KANITLANMIŞTIR
RECEP TAYYİP ERDOĞAN´IN ERZURUM AŞKI VE SEVGİSİ BİR KEZ DAHA KANITLANMIŞTIR
MEHMET SEKMEN´İ BİR KEZ DAHA ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN TÜM ERZURUMSPOR SEVENLERİ ADINA SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ
İYİ PARTİ ERZURUM´DA AŞIĞINI YUDUZMUŞ CURUNA GÜVENİYOR
İYİ PARTİ ERZURUM´DA AŞIĞINI YUDUZMUŞ CURUNA GÜVENİYOR
İYİ PARTİ ERZURUM´DA AŞIĞINI YUDUZMUŞ CURUNA GÜVENİYOR
BİRDE SERDAR SEVİMLİ´Yİ BİZDEN DİNLEYİN
BİRDE SERDAR SEVİMLİ´Yİ BİZDEN DİNLEYİN
SERDAR SEVİMLİ DEMEK 6 İL 60 İLÇE DEMEKTİR
KENAN YILDIZ ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ
KENAN YILDIZ ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ
MHP YAKUTİYE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI KENAN YILDIZ, DAHA GÜÇLÜ BİR MHP İÇİN MEHMET UZUN´LA BİRLEŞTİKLERİNİ DUYURARAK ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ. KENAN YILDIZ, MEHMET UZUN´LA ELELE OMUZ OMUZA SAHALARDA ÇALIŞIP YAKUTİYE BELEDİYESİNE MHP BAYRAĞINI ASACAĞIZ DEDİ.
ERZURUMSPOR´A BAKALIM ARA TRANSFER´DE KİMİ FUTBOLCU DİYE YUTTURACAKLAR?
ERZURUMSPOR´A BAKALIM ARA TRANSFER´DE KİMİ FUTBOLCU DİYE YUTTURACAKLAR?
ERZURUMSPOR´A BAKALIM ARA TRANSFER´DE KİMİ FUTBOLCU DİYE YUTTURACAKLAR?
TEŞEKKÜRLER ERZURUMSPOR TARAFTARI
TEŞEKKÜRLER ERZURUMSPOR TARAFTARI
TEŞEKKÜRLER ERZURUMSPOR TARAFTARI
MUHAMMED CEVDET ORHAN NE OLACAK?
MUHAMMED CEVDET ORHAN NE OLACAK?
VARSAYALIM AK PARTİ AZİZİYE´DE MHP´YE JEST YAPTI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇIKARMADI PEKİ BAŞARILI BAŞKAN MUHAMMET CEVDET ORHAN NE OLACAK? CEVABI HABERİMİZDE
MEHMET EMİN ÖZ BEN OY VERMEDİM DİYOR... BU VİDEO OY VERDİĞİNİ GÖSTERİYOR...
MEHMET EMİN ÖZ BEN OY VERMEDİM DİYOR... BU VİDEO OY VERDİĞİNİ GÖSTERİYOR...
AK PARTİ ERZURUM İL BAŞKANI MEHMET EMİN ÖZ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAPILAN ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTİYORSUNUZ SORUSUNA MEHMET SEKMEN´E Mİ YOKSA SERDAR SEVİMLİ´YE Mİ OY VERDİĞİ TARTIŞMASI BÜYÜYOR
ARİF HİKMET KILIÇ TÜRKİYE´DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ
ARİF HİKMET KILIÇ TÜRKİYE´DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Türkiye´nin İlk İslam Eserleri Müzesi Çat İlçemizde Açılıyor
MHP´de dananın kuyruğu haftaya kopuyor
MHP´de dananın kuyruğu haftaya kopuyor
Mhp Erzurum İlçe belediye başkan adaylarının önümüzdeki hafta kamuoyuna açıklanması bekleniyor.
PALANDÖKEN VE YAKUTİYE´YE TEPEDEN İNME ADAY GELEBİLİR
PALANDÖKEN VE YAKUTİYE´YE TEPEDEN İNME ADAY GELEBİLİR
AK Parti´de ilçe belediye başkan adaylarının 15 güne kadar netleşeceği açıklandı.
AK Parti´den ‘Yerel Seçim Manifestosu´
AK Parti´den ‘Yerel Seçim Manifestosu´
AK Parti´de, 31 Mart 2019´da yapılacak yerel seçim öncesi belediye başkanlarının uyması gereken ana kurallar, manifestoyla açıklanacak.
CEM ATMACA´DAN ERZURUM KAMUOYUNA DUYURU
CEM ATMACA´DAN ERZURUM KAMUOYUNA DUYURU
GÖRÜLEN LÜZUM ÜZERİNE MEHMET EMİN ÖZ HAKKINDA
İşte AK Parti MHP ittifakı.. Erzurum var mı?
İşte AK Parti MHP ittifakı.. Erzurum var mı?
Yerel seçim hazırlıklarında kulislerden beklenen son dakika bilgileri sızmaya başladı. Yerel seçimlerde Cumhur ittifakı adına tablo nasıl şekilleniyor? Görüşmelerden çıkan sonuçlar ne? Görüşmeler neticesinde Erzurum´da bulunuyor mu?
Ankara´dan son dakika kulisi… 10 ilçe değişiyor mu?
Ankara´dan son dakika kulisi… 10 ilçe değişiyor mu?
Ankara´da hareketli saatler yaşanıyor. Gazetemizin Ankara´dan elde ettiği son dakika bilgilerine göre 10 ilçenin belediye başkanının değişmesine kesin gözüyle bakılıyor.
ERZURUM´UN SEVİLEN SİMASI DADAŞ YAŞAR PASİNLER´E TALİP
ERZURUM´UN SEVİLEN SİMASI DADAŞ YAŞAR PASİNLER´E TALİP
Erzurum Medyasının sevilen ismi Yaşar Aras,memleketi Pasinler için ´´artık bende varım´´ diyerek MHP´den Belediye Başkan Aday adaylığını açıkladı.
İşte AK Parti MHP ittifakının 30 büyükşehir´deki oy oranı
İşte AK Parti MHP ittifakının 30 büyükşehir´deki oy oranı
31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesinde AK Parti ile MHP arasındaki ittifak çalışmaları devam ediyor. 2014 yerel seçimleri göz önüne alındığı zaman AK Parti ve MHP´nin oylarının toplamı 24 büyükşehirde yüzde 50´nin üzerinde görünüyor.
2019 taşeron ikramiyeleri (tediye) ne zaman ödenecek?
2019 taşeron ikramiyeleri (tediye) ne zaman ödenecek?
Kadroya geçen taşeron işler 2018 yılının son ikramiyelerini bu hafta alacak. Sonrasında gözler 2019 yılındaki ikramiye (tediye) ödemelerine çevrilecek. Peki 2019 yılında taşerona ikramiye verilecek mi? İşte detaylar..
SERDAR SEVİMLİ NEDEN ADAYLIKTAN ÇEKTİRİLDİ?
SERDAR SEVİMLİ NEDEN ADAYLIKTAN ÇEKTİRİLDİ?
SERDAR SEVİMLİ NEDEN ADAYLIKTAN ÇEKTİRİLDİ?
ERZURUM´DA İTTİFAKI MHP Mİ? YOKSA AK PARTİ Mİ İSTEDİ?
ERZURUM´DA İTTİFAKI MHP Mİ? YOKSA AK PARTİ Mİ İSTEDİ?
NE MEHMET SEKMEN´İN NEDE AK PARTİ´NİN ERZURUM´DA OY KAYGISI YOKTUR
DEVLET BAHÇELİ HANGİ İLLERİ KURTARMAK İÇİN ERZURUM´U GÖZDEN ÇIKARDI?
DEVLET BAHÇELİ HANGİ İLLERİ KURTARMAK İÇİN ERZURUM´U GÖZDEN ÇIKARDI?
DEVLET BAHÇELİ HANGİ İLLERİ KURTARMAK İÇİN ERZURUM´U GÖZDEN ÇIKARDI?
MHP ERZURUM İL BAŞKANI NAİM KARATAŞ SINIFTA KALDI
MHP ERZURUM İL BAŞKANI NAİM KARATAŞ SINIFTA KALDI
MHP ERZURUM İL BAŞKANI NAİM KARATAŞ SINIFTA KALDI
PROF. DR. KAMİL AYDIN´DAN GAF ÜSTÜNE GAFLAR
PROF. DR. KAMİL AYDIN´DAN GAF ÜSTÜNE GAFLAR
PROF. DR. KAMİL AYDIN´DAN GAF ÜSTÜNE GAFLAR
AK PARTİ ERZURUM İL TEŞKİLATININ HEMEN ŞİMDİ DERHAL ACİLEN VE İVEDİLİKLE DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKİYOR
AK PARTİ ERZURUM İL TEŞKİLATININ HEMEN ŞİMDİ DERHAL ACİLEN VE İVEDİLİKLE DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKİYOR
AK PARTİ ERZURUM İL TEŞKİLATININ HEMEN ŞİMDİ DERHAL ACİLEN VE İVEDİLİKLE DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKİYOR
İYİ PARTİ ERZURUM´DA CEZMİ POLAT, CANAN UÇAR VE MAHMUT UYKUSUZ ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR
İYİ PARTİ ERZURUM´DA CEZMİ POLAT, CANAN UÇAR VE MAHMUT UYKUSUZ ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR
İYİ PARTİ CEZMİ POLAT, CANAN UÇAR VE MAHMUT UYKUSUZ ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR
AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİNE SESLİ MEKTUPTUR
AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİNE SESLİ MEKTUPTUR
AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİNE SESLİ MEKTUPTUR
SOSYAL MEDYA´DA KİRLİ BİR SEÇİM SÜRECİ İŞLİYOR
SOSYAL MEDYA´DA KİRLİ BİR SEÇİM SÜRECİ İŞLİYOR
SOSYAL MEDYA´DA KİRLİ BİR SEÇİM SÜRECİ İŞLİYOR
MEHMET SEKMEN´E SORUYORUZ; ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM KURMAY KADRONUZDA DEĞİŞİKLİKLER YAPACAK MISINIZ?
MEHMET SEKMEN´E SORUYORUZ; ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM KURMAY KADRONUZDA DEĞİŞİKLİKLER YAPACAK MISINIZ?
MEHMET SEKMEN´E SORUYORUZ; ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM KURMAY KADRONUZDA DEĞİŞİKLİKLER YAPACAK MISINIZ?
DÖRT GÜLLÜ ÇEŞMEMİZE DOKUNMAYIN!
DÖRT GÜLLÜ ÇEŞMEMİZE DOKUNMAYIN!
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI SELAMİ KESKİN´İN BUNA DUR DEMESİ BEKLENİYOR
BİZE ULAŞIN!

/resimler/2015-3/27/0251129723971.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erzurum Hava Durumu
Bugün
Bulutlu
-2°
-12°
Cuma
Bulutlu
-7°
Cumartesi
Bulutlu
-10°
Pazar
Bulutlu
-7°
Erzurum için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:43 07:28 12:27 14:51 17:09 18:41